Yenibosna Nisa Hastanesi

bende önceleri meltem hastane gidiyordum şimdi Nisa hastanesi Alev hn a gidiyorum en kalabalık iki doktor mürvet hn ve alev hn mış. tavsiye üzerine alev hn a başladım ama herkes mürvet hn ı övüyor çok kalabalık çok sırabeklemek istemiyorum birde şimdi 4 kere falan alev e gittim onda devam ederim herhalde. İnşallah o da normal doğum taraftarıdır.
Şöyle anne gibi ilgili doktor aradım çok ama bulamadım ya.

arkadsalr medport hakkında arstrma yaptım bir tanığımız cıktı orda calısan bütün ayrıntısıyla aldım bilgileri hastane tamamaen bütün kadrosuyla değişmiş o yüzden gercketen iyi normal doğum sezeryana kampanya war ücretsiz hastane kendi adını ön plana cıkarmak için cok ilgili şimdi içim rahatldı eski kadrodanda kimse kaladığı için eski calsınalr cok ilgisizdi

arkadsalr medport hakkında arstrma yaptım bir tanığımız cıktı orda calısan bütün ayrıntısıyla aldım bilgileri hastane tamamaen bütün kadrosuyla değişmiş o yüzden gercketen iyi normal doğum sezeryana kampanya war ücretsiz hastane kendi adını ön plana cıkarmak için cok ilgili şimdi içim rahatldı eski kadrodanda kimse kaladığı için eski calsınalr cok ilgisizdi

bu hastane nerede oluyor tam olarak.
ücretleri nedır?
Muayne-tahlil yazabılırmısın

mrb arkadaşlar bende adet düzensizliği ve kist var ve 1,5yıllık evliyim şuan çocuk düşünmmüyorum ama olmaz diyede çok korkuyorum.hangi hastaneye gittiysemde memnun kamadım bi arkadaşımın tavsiyesi üzerine nisa hastanesine gitmeye karar verdım 1hafta sonraya randevu verdıler.doktor olarak mürvet hanımı seçtim.inş.memnun kalırım

merhaba cnm bende de kıst war ve ben taw sıye uzerıne o hastaneye gıtmeyı dusnuyorum.bızburada en son amelıyata karar wermıstık yanlız burada fıyatı bayagı yuksek ıstedıler.amelıyat ıcın sımdı o hastaneye gıtmek ıstıyorum. ama cok akarasızım dısarıdan gelecegım ıcın nasıl bırhastane drları nasıl bılmıoyorum hangı drdan randewu alacagımıda bılmıyorum.dra gıttıysen nasıl gectıgını paylasırsan sewınırım neler dedı..dıger arkadaslar o hastanede onerecegınız drlar beklıorum benım sorunumla ılgılı gerceketen yardıma ıhtıyacım war..

yardım edrsenız sewınırıımmm banaaaaaaaaaa...nısa hastanesınde gercekten guwenebılecegım deneyım lı dr arıorummm. amelıyat ıcıın....

ayse.20 Allah kimselere böyle acılar yaşatmasın inşallah.Çok üzücü gerçekten Allah sabır versin.
Sormak istediğim burada gerçekten doktor , ve bakıcıların ihmali nedir acaba ve sizin başka hastaneye falan götürme imkanınız olmadımı acaba yani aniden mi oldu bu olay ateşlenme vs..hem bir doktor birşey olmaz nasıl diyebilir ateşli bir bebek için herhangi soruşturma açtınız mı acaba?Bende asiye hanım a gidiyorum mesaj ınızı okuduğumda benide bir telaş sardı.Tekrar sabır dilerim...

evett doktor ve hemşirelerin ilgisizliği var
insan o anki acısıyla soruşturmayı falan düşünemiyo
zaten aniden oldu bizde dokor bişey olmaz diyince
bizde acaba bişey yokta biz kuruntumu yapıyoruz dedik
ve önemsemedik sonra sonra farkettikki ateş gerçektten yükselmiş

Son düzenleme:
merhaba cnm bende de kıst war ve ben taw sıye uzerıne o hastaneye gıtmeyı dusnuyorum.bızburada en son amelıyata karar wermıstık yanlız burada fıyatı bayagı yuksek ıstedıler.amelıyat ıcın sımdı o hastaneye gıtmek ıstıyorum. ama cok akarasızım dısarıdan gelecegım ıcın nasıl bırhastane drları nasıl bılmıoyorum hangı drdan randewu alacagımıda bılmıyorum.dra gıttıysen nasıl gectıgını paylasırsan sewınırım neler dedı..dıger arkadaslar o hastanede onerecegınız drlar beklıorum benım sorunumla ılgılı gerceketen yardıma ıhtıyacım war..

bn sana didem güneş aktası tavsiye ederim yenibosna da mediportta

arkadaşlar nolur bana çok acil cvp verin çünkü psikolojik olarak tamamen çökmüş durumdayım ben güneşli de özel bi hastaneye gidiyordum ve doğumu orada yapacaktım hatta geçen hafta dr beni nst ye gönderdi bunun için doğumhanenin içindeeki sancı odasına gittim ve sancı odasında 6 tane yatak vardı ve sanırım kimseyi almıyorlarmış yanına eşini bırak kadın akrabanı bile yanına alamıyormuşsun sanırım, orada doğum yapmış olanlardan duydum bende doğumda olmasa bile hiç değilse sancımı çekerken yanımda eşim o da olmadı bi kadın yakınım olsun istiyorum çünkü çok korkuyorum,nisa da sanırım böyle değilmiş sancı odaları bile tek kişilikmiş,orada doğum yapmış olanlar bana fikirlerini paylaşabilir mi çok önemli benim için eğer öyleyse nisada doğum yapıcam fazlada zamanım kalmadı 36.haftalık oldum,lütfeeeen cvp..:Saruboceq:

arkadaşlar nolur bana çok acil cvp verin çünkü psikolojik olarak tamamen çökmüş durumdayım ben güneşli de özel bi hastaneye gidiyordum ve doğumu orada yapacaktım hatta geçen hafta dr beni nst ye gönderdi bunun için doğumhanenin içindeeki sancı odasına gittim ve sancı odasında 6 tane yatak vardı ve sanırım kimseyi almıyorlarmış yanına eşini bırak kadın akrabanı bile yanına alamıyormuşsun sanırım, orada doğum yapmış olanlardan duydum bende doğumda olmasa bile hiç değilse sancımı çekerken yanımda eşim o da olmadı bi kadın yakınım olsun istiyorum çünkü çok korkuyorum,nisa da sanırım böyle değilmiş sancı odaları bile tek kişilikmiş,orada doğum yapmış olanlar bana fikirlerini paylaşabilir mi çok önemli benim için eğer öyleyse nisada doğum yapıcam fazlada zamanım kalmadı 36.haftalık oldum,lütfeeeen cvp..:Saruboceq:

ewt nisadada öyle ama
tavsiye etmem bi çok özel hastanenin sancı odası tek kişiliktir zaten

ewt nisadada öyle ama
tavsiye etmem bi çok özel hastanenin sancı odası tek kişiliktir zaten

yok valla sancı odasında nst deyken ben karşı yatağımda bi kadın doğum sancısı çekiyordu ve yanında kimse yoktu,bi akrabamda bu gittiğim hastanede doğum yaptı evet kimseyi yanına sokmuyorlar dedi sancı çekerken,bugünde tekrar kontrole gidicez ve ilk işim bunu dr a sormak olacak eğer hayır kesinlikle kimseyi alamıyorsun yanına derse o hastaneden vazgeçmek zorunda kalıcam..nisayı neden önermiyorsunuz,ben orayı çok kalabalık olduğunu duymuştum ondan mı acaba..?

yok valla sancı odasında nst deyken ben karşı yatağımda bi kadın doğum sancısı çekiyordu ve yanında kimse yoktu,bi akrabamda bu gittiğim hastanede doğum yaptı evet kimseyi yanına sokmuyorlar dedi sancı çekerken,bugünde tekrar kontrole gidicez ve ilk işim bunu dr a sormak olacak eğer hayır kesinlikle kimseyi alamıyorsun yanına derse o hastaneden vazgeçmek zorunda kalıcam..nisayı neden önermiyorsunuz,ben orayı çok kalabalık olduğunu duymuştum ondan mı acaba..?

cnm geçmiş sayfaları okursan anlarsın neden tavsiye etmediğimi
hem çok kalabalık hemde kapasitelerinden fazla hasta alıyolar
hastalarına yeterli ilgiyi gösteremiyolar
daha sakin daha özenli hastaneler gidin sizinle ilgilensinler
benim ilgisizlik yüzünden bebeğim vefat etti orda

arkadaşlar nisa hastanesinde epidural doğum yapan var mı anestezi uzmanlarının ismini biliyormusunuz.memnun kalmadığınız şeyler var ise paylaşbilirmisiniz

Memnun kalmadıĞım Şeylerı Çok defa paylaŞtım tavsıye etmıyorum o hastaneyı

iyi olabilen hastane olarak MELTEM- İLGİ VE YAŞAM hastanesini tavsiye ederim...

ben ufak bir rahatsızlık için nisa ya gittiğimde nerdeyse acil ameliyat edip rahmimi alacaklardı.. kabul etmedim cıktım.. sonra 4 ayrı doktara muayene oldum.. farklı hastanelerde... ve sonuç..... agrı kesici iç sorun gecer dediler.. bir tane mimoset içerek düzeldim.. birde benım ssk yoktu.. yanı özelden gittim.. bir 4 bin tl ile çıkaracaklardı benı hastaneden....
asla tavsiye etmiyorm meltem ilgi hastanleri güzel.. tavsiye ederim..

bu hastane de doğum yapmış olan arkadaşların paylaşımlarını merak ediyorum...
doktorların ilgisi nasıl, müdaheleleri yerinde mi, ne gibi sorunlar yaşadılar ve ya nelerinden memnun kaldılar?????

mrb arkadaşlar bende nisaya başladım daha yeni banada biraz pahalı gibi geldi yaaa.mürvet hanıma gidiyorum çok sıra oluyor çok kalabalık ve tahlıl falan biraz fazla geldi bana napcam bilmiyorum yaaa önerebilecegınız bı hastane varmıdır acaba

mrb kızlar
bende nisada doğum yaptım ve kalabalık dışında hiçbir şikayetim olmadı
gayet memnun kaldım kızım 15 aylık onun kontrolleri içinde oraya gidiyoruz
dr um asiye hanımdı çok sıcakkanlı sevecendir hep cnm fıstığım diye hitap ederdi
doğumumda normal oldu ve herşeyimle çok ilgilendi asiye hanım
öyle çok fazla vakit ayıramıyodu kontrollerde ama gerekli olan herşeyi söylüyordu
paracı demişsiniz hstane için ama ben hiç öyle düşünmüyorum diğer hastanelere göre ucuz bile geliyor bana
bunlar beni,m fikrim tabi ama orda doğum yapmış biri olarak tecrübelerimi paylaşmak istedim
hayırlı doğumlar hepinze arkaadşlaropuyorumnanaktan

X