Yenibosna Nisa Hastanesi

mrb kızlar
bende nisada doğum yaptım ve kalabalık dışında hiçbir şikayetim olmadı
gayet memnun kaldım kızım 15 aylık onun kontrolleri içinde oraya gidiyoruz
dr um asiye hanımdı çok sıcakkanlı sevecendir hep cnm fıstığım diye hitap ederdi
doğumumda normal oldu ve herşeyimle çok ilgilendi asiye hanım
öyle çok fazla vakit ayıramıyodu kontrollerde ama gerekli olan herşeyi söylüyordu
paracı demişsiniz hstane için ama ben hiç öyle düşünmüyorum diğer hastanelere göre ucuz bile geliyor bana
bunlar beni,m fikrim tabi ama orda doğum yapmış biri olarak tecrübelerimi paylaşmak istedim
hayırlı doğumlar hepinze arkaadşlaropuyorumnanaktan

bilgi içi sagol canım teşekkürler.evet yaa iyi bi hastaneye benziyor banada birz pahalı gibi geldi bilmiyorum .haklısın canım çok kalabalaık bende mürvet hanıma gidiyorum pek konusmuyor yaa.aslında değiştirsem mi doktorumu diye düşündüm ama herkes ona geliyor karar veremedim yaa sende asiye hanım iyi diyorsun asiye hanımda hamıle galıbanapcam yaa karra veremedim bilmiyorumkismile

rica ederim kızlar
asiye hanım çok iyidir mürvet hanımı bilmiyorum hiç gitmedim ama baya yoğun oluyo oda
yazmayı unutmuşum dün her dr un odasında ayrıntılı usg yok galiba normal usg var asiye hn da yoktu mesela
sadece 2 kerecik görmüştüm bebeğimi ayrıntılı usg de, 2li ve 3lü testte
nekadar önemli bu bilmiyorum ama

birde sancı odaları tek kişilik benim yanımda ablam durmuştu erkekler giremiyo sadece bayan alıyolar odaya

arkadaşlar bende asiye hanımın hastasıyım şu an doğum iznine ayrıldı ve en geç nisan ortasına kadar döencek,tabi bebeğinde veya kendinde herhangi bi sorun olmazsa inş.:))

ayrıca kendisinden oldukça memnunum nisa hastanesi bana güven veriyor hep,dışgebelik geçirmiştim orda ameliyat oldum hizetten de oldukçe memnun kaldım.personel çok iyi bence ve bu önemli doğumda da tavsiye ederim hoşçakalın opuyorumnanaktan

kızlarr bende nısa hastanesı necla haıma gıdıorum cok ii bı dr bana gore ama dogum fıyatları nedır acepki

merhaba arkadaşlar bende nisa da dogum yaptım.. ilk başta nuray hanıma başlamıştım sonra o cıktı... reyhan hanıma gittim cok iyi bir doktor ben memnun kaldım ama dogumumu necla hanım yaptırdı acıkcası ben cok memnun kaldım necla hanım dogumda insana sanki bi cocuk gibi davranıyo cok tatlı dilli bir doktor kızım 4 gün sonra 12 aylık olcak onun kontrollerinide orada yaptırıyorum memnun kaldımı söyleyebilirim..

ArkadaŞlar nısa hastanesı doĞum fıyatları normal 275 -sezaryen 600 -epıdural normal dogum 575.bence gayet ıyı.tabı sıgortalı ısenız

arkadaşlar bende asiye hanımın hastasıyım şu an doğum iznine ayrıldı ve en geç nisan ortasına kadar döencek,tabi bebeğinde veya kendinde herhangi bi sorun olmazsa inş.:))

ayrıca kendisinden oldukça memnunum nisa hastanesi bana güven veriyor hep,dışgebelik geçirmiştim orda ameliyat oldum hizetten de oldukçe memnun kaldım.personel çok iyi bence ve bu önemli doğumda da tavsiye ederim hoşçakalın opuyorumnanaktan

canim bende asiye hanma gittim ilk bebegimde hattaasiye hanımın ilk bebegiyle arasinda 1 hafta vardi
şuan asiye hanimin tekrar dogum yapmasina gerçeten şaşardım
sanirim dogum yapmak için ayrıldı degilmi?
çünkü şuanda bende hamileyim 2.bebegime dün telden randevu alacaktim fakat onun haslatalarina başka dr bakıyormuşnisanin ilk haftası falan gelecekmiş bende ozaman giderim dedim

bu arada nisa hastanesinden çok çok memnunum 15 aylık kızımı orda dogurdum sezeryanla çokda ilgilendiler saolsunlar
şuanda yine hamileyim ve yine dr asiye hanima gidicem
şimdi kızımıda ordaki çocuk dr götürüyoruz oda melek gibi bir dr
mübberra tigin
isteyen olursa bir gitsin derim şeker gibi çocuk dr

arkadaşlar merhaba . ben 30 haftalık hamileyim gittiğim hastaneyi doğum fiyati çok yüksek olduğu için değiştirmek zorundayım. nisa hastanesine gitmeyi düşünüyorum. ferda hanımı tavsiye eden varmı acaba. bide 30 haftaya kadar başka hastaneye gittğim için şimdi nisa ya gitsem bi sorun olurmuki :KK43:

arkadaşlar merhaba . ben 30 haftalık hamileyim gittiğim hastaneyi doğum fiyati çok yüksek olduğu için değiştirmek zorundayım. nisa hastanesine gitmeyi düşünüyorum. ferda hanımı tavsiye eden varmı acaba. bide 30 haftaya kadar başka hastaneye gittğim için şimdi nisa ya gitsem bi sorun olurmuki :KK43:

canim benimde 2.hamileligim ve şimdide2.si için yineasiye hanima gidicem ilkini o dogurttu çok çok memnun kaldim.ben sana şiddetle asiye hanimi tavsiye ediyorum ayrıca merak etme 30.haftandada gitsen ilgilenirler neden ilgilenmesinler öylesaçmalik olurmu nasil olsa paranla gidiyorsun kim ne diyecek..
ama ferda hn hastası pek yok diye biliyorum bence asiyeyi öneririm sana ama sen bilirsingene cacnim

kızlar bende nisa hastanesine gitmek istiyorum ikizlerime hamileyim bende erken doğum tehlikesi var küveze girebilir bebeklerim acaba çok pahalıya çıkarmı yaa sigortamızda var ama birde sezaryen olucak benim devlet hastanelerinde sürünmek istemiyorum

canim benimde 2.hamileligim ve şimdide2.si için yineasiye hanima gidicem ilkini o dogurttu çok çok memnun kaldim.ben sana şiddetle asiye hanimi tavsiye ediyorum ayrıca merak etme 30.haftandada gitsen ilgilenirler neden ilgilenmesinler öylesaçmalik olurmu nasil olsa paranla gidiyorsun kim ne diyecek..
ama ferda hn hastası pek yok diye biliyorum bence asiyeyi öneririm sana ama sen bilirsingene cacnim

çok teşekkürler esin tabiki asiye hanıma da gidebilirim hiç sorun deil yeterki ilgilensin benimle :)

bu hastaneyi tavsiye etmiyorum..
Heleki Necla Şengili..
Kendisi beş para etmez...
Ha illa nisa ya gidicem derseniz bu bayan harici kime giderseniz gidin...
benim gibi başınız yanmasın Necla şengile gidipte...
:kızgın:

merhabalar... 24 haftalık hamileyim asiye hanıma gidiyordum ama doğum yaptı şu aralar geri dönmesi gerekiyormuş bekliyoruz asiye hanımdan memnunum ilgili bir doktor sen sormadan o zaten herşeyi söylüyor:) fakat hastanede doğum şartları nasıl acaba diye merak ediyorum gece acil bir durum olsa nöbetçi anastezi uzmanı olmadığını duydum. özel hastaneler hemen sezeryan yapma taraftarı diye duyuyoruz burada durum nedir? orada doğum yapan arkadaşlardan yardım istiyorum...

Merhaba arkadaşlar bende yaklaşık 6.5 haftalık hamileyim p.tesi doktora gidicem. Nisa hastanesi alev hn a .Üç arkadaşımda orada doğum yaptı. alev hn dan çok memnunlar çok ilgiliymiş. Çok heyecanlıyım ilk kez gidicem. Aç karnına mı gitmek lazım bilen varmı. Çünkü sabahları hemen kahvaltı etmezsem feci midem bulanıyo.

bu hastaneyi tavsiye etmiyorum..
Heleki Necla Şengili..
Kendisi beş para etmez...
Ha illa nisa ya gidicem derseniz bu bayan harici kime giderseniz gidin...
benim gibi başınız yanmasın Necla şengile gidipte...
:kızgın:

aynı şeyi mürüvet hakyemez hakınnda düşünüyorummm :kızgın:

Ben ilk dogumumu 2002 yılında Nisa da yaptım. O zamanlar hilal hn vardı. Sezaryenla dogum yaptım. Kordon dolandıgı için bebegimin boynuna mecburen sezaryene aldılar. 2003 senesinde tekrar hamile kaldım. hilal hn ayrıldıgı için alev hanıma gittim. Alev hn da 2 eltim ve görümcem normal dogum yaptılar. alev hanım cok yogun bi dr. ancak tecrübeli ve iyi bir dr olduguna inanıyorum. ilk dogumum gercekten hayatımı alt üst etmişti. normal dogum diye gidip, üstüne 6 saat suni sancı cekip, normal dogum yapamayınca birde bebegin boynuna kordon dolanınca, sezaryene girmiş olmamdan belki de yorucu ve acıydı. ocak 2010 da alev hn da 3. oglumu dünyaya getirdim. ilk 2 oglum arka arkaya oldular. ikiz gibi büyüdüler. 3. düşünmüyorduk ama hayırlısı. abiler büyüdügü için, eşim ve benim içinde güzel oldu aslında evde bir bebegin olması. Alev hanımı gercekten tavsiye ederim. Son dogumumda eve gelip bir gün dinlenemedim( bebegimiz sarılık oldugu için) . ama hiçte sezaryen yapmış gibi değildim. eve geldigim andan beri bütün işlerime kendim koştum. gayet iyiydim.

ayrıca cocuklarımı yine nisa da remzi beye götürüyorum kontrolleri için. bunun dısında cildiye, dahiliye, göz gibi bölümlere de gittim. memnun kaldım. o hastanede ameliyat olan yakınlarımızda hiç sorun yaşamadılar. ancak su var. ilk 2 dogumumda daha az kalabalık bi hastaneydi. dolayısıyla hizmet kalitesi daha iyiydi. şimdi kötü demiyorum ancak önceden daha iyiydi.

ilk dogumumda bebekle sürekli hemsireler ilgileniodu. özelliklede sezaryenle dogum yapan annelerin yataktan kalkamadıgını ve daha uzun süre hastane kaldıgını göz önüne alarak. emzirmeye getiriolardı sadece. ya da anne bebegini istiosa getiriolardı. ama şimdi sürekli bebegi bırakıolar.
ayrıca hastane kendi hastane cıkısını giydiriodu bebege. bizim aldıgımızı cıkarken giydiriodu. ben hala öyle sandıgım için bir kıyafet aldım yanıma. bebek 3 gün onu giymek zorunda kaldı. bezini dahi deiştirmemiştim önceki dogumlarımda.

ve hastaneden cıkarken hasta arabası ile en alt kata asansörle indiriolardı. ben inerim dedigim halde kabul etmemişlerdi önceki dogumlarımda. ancak bu sefer esyalarımızı topladık. asansörde mesgul oldugu için merdivenlerden inip gittik.

aklıma gelenleri paylaşmak istedim :))

yaklaşık on ay önce sezeryan ameliyatlı doğum yaptım doktorum asiye uzundu tatlı dilli güven veren konuşmalarıyla kendisine sempati duyup çok sevdim çok iyi bir doktor herkese tavsiyeyle öneririm

gece doğum yaparsanız sizinle ilgilenen doktorunuz gelemeye bilir benim gece suyum gelmemesine rağmen sancılarım tuttu apar topar nisa hastanesine geldim pretisyen doktor ilgilendi benimle ama hiç memnun kalmadım sabaha doğum yaparsın diyip eve göndedi eve geldiğide sancılarım geçmişti birde pretisyen doktor ağrılarım olmasına rağmen alttan muayene etti. gece hastanede hasta bakıcıları ve sancı odasında sabahı bekleyip doğurmaya çalışan hamile bayanlardan başka kimse yok bu arada doktorum sn asiye uzuna acil şifalar dilerim

X