Yenibosna Nisa Hastanesi

bende son ana kadr nuray hanıma gitmiştim doğum yapmadan 1 hafta önce hastaneden ayrıldı mürvet hanımda doğum yaptım çokta memnun kaldım doğum fiyatları değişti ben sezeryanla doğum yaptım 725 tl verdim isteğe bağlı olursa 1000 tl normalde 325 tl bilginiz olsun muayne ücreti 25 tl

kızlar aranızda özel yenibosna mediport hospitali duyanınız varmı, muayene ve doğum ssk'lıya ücretsizmiş,sezaryana ise 225 tl fark alınıyomuş,bilgisi olanlar paylaşabilirmi??

evet ben gidiyorum gittiğim bütün bölümlerden çok memnunum. kızlarımı remzi erkesim e götürüyorum. çok iyi bir çoçuk doktoru. genel cer. den şükran hanımı tavsiye ederim.

Bende Nisa hastanesinde Alev Hanıma gidiyorum. Şu ana kadar mennunum ama daha doğum yapmadım inşallah doğumda güzel geçer.

valla kızlar ben nisada dogum yaptim.doktorumda asiye uzunduçok cok memnun kaldık eşimle.cok güler yüzlü bebegin herseyini en ince ayrintisina kadar anlatıyor.detaylı bilgi veriyor.sıkılmadaan sorulara cevap veriyor.ben tavsiye ediyorum.simdi kızım 4 aylık oldu.

arkadaşlar normal doğum düşünüyorsanız nisa hastanesi mürvet hanımı tavsiye ediyorum çok mecbur kamazsa sezeryana almıyor hatta yalvarsanda almıyor ben iki doğumumuda onda yaptım ayrı ayrı gittiğim 3 hastane bebeğim kilolu olduğu için sezeryan dediler ama mürvet hanım 4 kiloya kadar yolun var dedi çok müsaitsin normal doğuma dedi ve bana normal doğum yaptırdı kızım 4.5 kilo doğdu

Benim 14 sene önceki ilk doğumumu o zaman ki drlardan Mehtap hanım, 8 sene önce ki ikinci doğumumu Mürvet Hakyemez yaptırmıştı.ıkisinden de çok memnun kaldım.Önceden hastane bu derece kalabalık değildi ve o zamanlar vakfa ait bir hastaneydi ,adı da Hayrunnisa Hastanesi idi..
Doktorlarımın ikisi de sonuna kadar normal doğum taraftarı insanlardı.Zaten ilki normal oldu.ıkincisinde Mürvet hanım oğlumu 9 ay 13 gün bekledikten sonra sezaryenle aldı.Tam 4 kg olarak..ıki oğlumu da aynı hastanenin çocuk doktorlarına götürdük.Tüm aşıları takipleri orada yapıldı ve memnun kaldık.Tavsiye ederim...

mürvet hakyemez den çok memnun kalıcaksınız ben tavsiye üzere gittim çok memnun kaldım

Son düzenleme:
4 ayı geçtiği halde ozaman kız derler birde erkenden eli ayağı belli ise erkekderler büyükler ve bazı doktorlar

Son düzenleme:
özbekçiğim burdan yazayım dedim arkadaşlarda okusun diye
ewt çok şükür aldım apşamı kucağıma saol canım
beni gittiğimde muyene 35tl di canım
ferda hanımdan memnundum başta pek ısınamamıştım ama sonradan konuşakonuşa anlaştık her gittiğimde gülüşüyoduk ordakilerin hepsi çok yoğun
ferda hanım normal doğum yaptırma taraftarı gerçi artık hepsi yaptırma taraftarı çünkü normal doğumdan prim alıyolarmış sezeryan çoğaldı diyekaydirigubbakcemile3
çok tathlil istemedi benden ikili test arada kan idrar tahlilleri ve şeker yüklemesi istedi okadar
randevu alıyosun telefonla bazen bekkiyosun bazen beklemeden alıyolar.artık eşimle çözmüştük olayı biz.mesela saat 14e aldıysam randevuyu 14:15te orda alıyodum ve saatim geçtiği için direk alıyolardıkaydirigubbakcemile3
ben sezeryan oldum kendim istediğim için 800 küsür verdik güzelde ilgilendiler odalar tek kişilik
ama bebek hemşirelerinden memnun değildim çok gıcık olmuştum
ayda 1 gidiyodum kontrollere tabi son zamanlar ikihaftada 1 ve haftada 1 e düştü

her baktığındada bebeğimin herşeyini anlatıyodu her sorduğuma cvp veriyodu
bebişin hayırlı olsun canım allah kucağınada almayı nasip etsin valla zaman çok çabuk geçiyo.daha dün gibi hatırlıyorum bu konuyu açtığımı :)))

Son düzenleme:
çok tesekkür ederim canım beni aydınlattın baya şimdi nisayla tem arasında ikilemdeyim peki bu fiyat ssk mı bide cumartesi muane olup eşinde gelebiliyormu canım çok sordum yaw

peki ikili testi ne zaman yaptırdın hatırlıyormusun ben su an 12+2 yim buğün ögrendim dr um 20 raporluymuş bu yüzden devamlı gidecegim bir yer arıyorum

bende şubatta doğum yapacağım inşaAllah ama hastaneye karar veremedim henüz!

nisa' da gece doğum yaparsan nöbetçi doktor mu bakıyor? (nöbetçi doktorları pek iyi değil galiba!)

eşin doğuma girebiliyor mu?

hemen sezeryan olsun diyen doktor var mı?

genel olarak orada doğum yapanlar memnun mu?

çok sordum, cevap yazanlara şimdiden teşekkürler...

X