Yenibosna Nisa Hastanesi

az önce telf açtım sordum muayene ssklıya 35 tl ayrıntılı ultrason 120 tl sezeryan 875 tl normal doğumda 395 tl dedi

Son düzenleme:
bende 8 haftalık hamileyim ve tanıdıklarımın çoğu asiye hanıma gitti hiç bi şikayetleri olmadı ve c.tesi günü bende asiye hanıma kontrole gidicem.Dr çok çok önemli arkadaşlar daha önce de ferda hanıma gittim fakat pek ilgili değildi soru sorunca ancak cevaplayabiliyodu

9. ayımdayım asiye hanıma devam ediyorum son derece memnunum. evet çok yoğun ama en yoğun olduğunda dahi başından savma sözkonusu değil. ayrıca her daim normal doğum diyor. sezeryanı telaffuz eden doktordan ben direkt korkuyorum:18:

nisa'da yeni doğum yapan arkadaşlar ayrıntışlardan memnun kaldığınız ya da şikayet ettiğiniz şeylerden bahsederseniz çook memnun oluruz. o ara ben doğurursam mutlaka yazıcam. rabbim hepimizi hayırlısıyla kurtarsın.:KK49:

cumartesiye randevu aldım.burda asiye hanım o kadar övüldü ki,bi denemeye karar verdim.bakalım memnun kalırım inşallah...

Kızlar jinekolojik muayeneye gitmek istiyorum ve ilk kez gideceğim. Asiye hanıma gitmeyi düşünüyorum burada yazılanları okuduktan sonra. Bir yandan da korkuyorum. Muayene için tavsiye eder misiniz?

şiddetle asiye hanımı tavsiye ediyorummmmm
herşeyi anlatıyo ayrıntısıyla sormasan bile gayet güler yüzlü bi kadın

daha dün asiye hanım tarafından çatı muayenesi oldum. ne olduğunu anlamadan bitti:KK37: allaha şükür beklediğimden kolay ve rahattı. asiye hanım'dan son derece memnunum herkese tavsiye ederim.

nisa hastanesi "sancı odası" meselesine bi açıklık getireyim:KK68: nst sırasında doğumhane hemşiresi biri vardı ona sordum. henüz çok başında olan yani 1-2 cm açıklık falan varsa herkes girebiliyormuş yanına, 4-5 cm olunca sadece bi bayan alıyoruz dedi, doğum yaklaştığında ise 7-8 olduğunda doğumhanenin orada bi sancı odası varmış işte oraya kimseyi almıyorlarmış. odalar tek kişilikmiş. yeni birşey öğrendikçe paylaşırım:emir_bebek:

daha dün asiye hanım tarafından çatı muayenesi oldum. ne olduğunu anlamadan bitti:KK37: allaha şükür beklediğimden kolay ve rahattı. asiye hanım'dan son derece memnunum herkese tavsiye ederim.

nisa hastanesi "sancı odası" meselesine bi açıklık getireyim:KK68: nst sırasında doğumhane hemşiresi biri vardı ona sordum. henüz çok başında olan yani 1-2 cm açıklık falan varsa herkes girebiliyormuş yanına, 4-5 cm olunca sadece bi bayan alıyoruz dedi, doğum yaklaştığında ise 7-8 olduğunda doğumhanenin orada bi sancı odası varmış işte oraya kimseyi almıyorlarmış. odalar tek kişilikmiş. yeni birşey öğrendikçe paylaşırım:emir_bebek:

çok iyi ya.böyle şeyler duyunca moralim düzeliyo.sadece muayene ücretleri diğer özel hastanelerden fazla.testler tahliller filan çok tutuyomuş.biraz ondan sıkıntım var.bakalım hayırlısı

arkadaşlar bende nisa hastanesine yumurta takibi için gidicem. mürüvet hanıma randevu aldım ama ordakiler takibi esin hanım yapıyomuş öyle söylediler. nisa hastanesinde yumurta takibi yaptıran yada ESİN hanıma giden varımı? çok merak ediyorum ayrıca ücret farkı da varmış. mürüvet hanım 42 lira diğer dr 35 liraymış. lütfen gden varaa bu konuda blgi verebilirmisniz.

2011 de tahminen zam gelcek ama doğum fiyatlarını bilen var mı? ve oda süleme var mı doğumda bilen var mı kızlar?

sgk muayene 35 Tl

Kan İdrar Test Ücretleri SGK 12TL

4 Boyutlu Ultrason 110 TL

bildiklerim ve yaptırıklarım bunlar, Ama doğum ne kadar olcak acaba ocaktan sonra..

yaa şu oda süsleme var mı acaba bi türlü öğrenemedim

Dün Gittim Öğrendim Normal Doğum: 395TL

Mecburi Sezeryan: 875 TL

Oda Süsleme Yok

Fiyatlara Oda Fiyatı Dahil..

arkadaşlar herkese merhaba. ben 7 aylık evliyim ve avcılarda oturuyorum. istanbula evlilik nedeniyle geldim. anlayacağınız buralarda yabancıyım.. allah nasip ederse iki üç ay sonra bebek yapmayı planlıyoruz. hamilelik öncesinde iyi bi doktor bulup sürekli ona gitmeyi düşünüyorum nasip olursa doğumu da orda yapmak istiyorum. birçok hastane araştırdım en makul olarak nisa hastanesini buldum bugün randevu alacaktım ama şikayetim var sitesinde biçok olumsuz yorum okudum.. ilgisizlikten kötü şartlardan ve özellikle hemen sezeryana alınmaktan şikayet etmişler. kafam çok karıştı. burda hiçbir akrabam arkadaşım eş dost da olmadığı için bilgi alma imkanım yok. uygun hastane ve doktor bulamazsam diye çok endişeleniyorum.. biraz fikir verirseniz çok sevinirim.. yardımlarınızı bekliyorum..

sevgili esila ben nısa hastanesı asıye uzuna gıdıyordum sureklı gebelık takıbımı de kendısı yapmıstı benım hıpertansıyonum ve asırı korkum vardı dogum ıcın buna ragmen normal dogum yaptırıldım kım demısse yanlıs bılgı vermıs sana sezeryancı bı hastane kesınlıkle degıl dıger dr ları bılemem ama en azından asıye hanım kesınlıkle normal dogum yanlısı bırı
benım dogumum pazar gunu oldu cumartesı sancılandım bu yuzden dogumuma ferda aydın gırdı hersey de gayet guzel gıttı

oda süsleme yapılmıyor kızlar sız kendınız ayarlayın esyalarınızı suslerınızı

cnm ben 10.10.2010 tarıhınde dogum yaptım hastaneye gıttıgımde acıklıgım 4 cm olmustu ve dogumhane tarafına yanı sancı odalarının da oldugu yere kesınlıkle ama kesınlıkle bır erkek sınek dahı gıremıyor bayan olarak da sadece yanına 1 kısı kabul edılıyor o kadar.
acıklık 10 cm olunca dogumhaneye alınıyorsun ve tabııkı tek basına kımse gıremıyor yanına 5-6 ebe oluyor bebek cıktı cıkacak olunca doktor gelıyor yanı dogumun son 10 dk sında o zamana kadar ebeler ılgılenıyor senle odalara gelınce evet odalar tek kısılık ve cok temız
ama ben hasta bakıcıya gıcık oldum acıklıgım 10 cm olmus suyum patmıs acıdan ölüyorum dogrulmaya calısıyorum tekerleklı sandalyeye oturayım da dogumhaneye geceyım dıye demez mı ''bana fazla yuklenmeyın boyun amelıyatı oldum ben '' allahım yarabbım ben orda canımla ugrasıyorum kadının dedıgıne bak:KK15: o zaman saglam bı hasta bakıcı gelsın kardesım sınır oldum o sınırle kendı kendıme kalkıp gıdıp kımseye kendımı elletmeden dogurdum valla

X