Yenibosna Nisa Hastanesi

filizusta

YAĞIZ EGE 'M
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2008
716
0
arkadaşlar Yenibosnadaki nisa hastanesine giden varmı hangi doktora gidiyorsunuz..paylaşırsanız sevinirim

selam arkadaşım,bende tavsiye üzerine mürvet hanıma gidiyorum,öneren arkadaşlarım çok memnunlar,bende memnun kalırsam doğumu orda yapıcam.konunu takip ediyorım,gelişmeleri yazarım

merhaba
bende nisa hastanesi asiye hanıma gidiyorum şimdilik memnunum bi aksilik olmazsa doğumu nisa'da yapmayı düşünüyorum.

kızlar ben iki dogumumuda mürvet hanımda yaptım çokta mennun kaldım daha ikinci dogumu yapalı 15 gün oldu herkeze tavsiye ederim

bende mürüvet hanıma gitmek istiyorum
sanırım asiye hanım hamile:) size birkaç sorum olacak doğum için ne kadar ödediniz acaba?bir de odaları nasıldı? cevap yazarsanız çok sevinirim:KK66:
(daha çok sorum var ama size ulaşamıyorum özel mesajınız kapalı maalesef:))

bende mürüvet hanıma gitmek istiyorum
sanırım asiye hanım hamile:) size birkaç sorum olacak doğum için ne kadar ödediniz acaba?bir de odaları nasıldı? cevap yazarsanız çok sevinirim:KK66:
(daha çok sorum var ama size ulaşamıyorum özel mesajınız kapalı maalesef:))

aynı soruların cevabını bende merak ediyorum arkadaşım,ama özelden yazışırsanız biz nerden bilcez:asigim:

ben nuray hanıma gıdıyorum ve cok memnunum tanıdığım herkes onda doğum yaptı ılgılı bı dr

ben de nisa hastanesine gitmeyi düşünüyorum ve bi aksilik olmazsa normal doğum yapmak istiyorum hemen sezeryane almayacak bi doktor tavsiye edebilir misiniz arkadaşlar.

bende nuray hanıma gidiyorum bende tavsye üzerine gittim ve çok çok memnunum çok ilgili ve insanı rahatlatıyor

bende nuray hanıma gidiyordum ama dün hastaneden ayrıldı eşinin tayini çıkmış yarın mürvet hanıma gidecem tam doğumum yaklaşmışken ortada bıraktı beni

yarın mürvet hanıma gittiğind bana nasıl geçtiğini yazarmısın şimdi benimde moralim bozuldu nuray hanımın hastanen,n ayrıldığına aynen senin gibi hissediyorum

kızlar merhaba bende bebiş falan yok ama olmasını istiyorum ve artık bir dr. da karar kılmak istiyorum. nisada feyza hn. varmış normal katın bir üst katındaymış galoşla falan giriliyomuş oraya çok iyi dediler bide alt kat kadar kalabalık olmuymuş ben onu denemeyi düşünüyorum. belki dizede fikir olur diye yazmak istedim. Allah sağlıkla bebeklerinizi kucağınıza almayı nasip etsin inşallah.

bende bugün ferda hanıma gittim
çok ilgili
hatta eşimle girdik, bebeğimizin fotoğrafını bile babası çektisositososito

arkadaslar nuray hanım nerey gıtmış bılen varmı acaba duyunca sok oldum cunku ben ona gıtmıstım gecen ay buayda hmıle olduğumu öğrendım ona gıdecektım ama yok kıme gıdeceğımı sasırdım

arkadaslar nuray hanım nerey gıtmış bılen varmı acaba duyunca sok oldum cunku ben ona gıtmıstım gecen ay buayda hmıle olduğumu öğrendım ona gıdecektım ama yok kıme gıdeceğımı sasırdım

nuray hanım eşinin işi dolayısıyla hastaneden ayrılmak zorunda kalmıs bana ferda veya alev hanımı tavsiye etmişti ben p.tesi alev hanıma gttim nuray hanım gibi değil ama ilgili bi doktor herşeyi detayıyla anlatıyor ben memnn kaldım

ben doğumumu orda yaptım çok memnun kaldım doktorum asiye hanımdı hem cok ilgili hemde cok güler yüzlü bi doktor :lepi:

bende nuray hanıma gittim.ağustosta doğum yaptım.sahiden çok iyi bir doktor.üzüldüm ayrılmasına.fiyat soran arkadaşlar olmuş.ben muyaneye 25 veriyordum.son ay 10 ytl ye dştü.doğum 225 ytl ama ben gece doğum yaptıgım ve doktorumu çağırdığım için 150 ytl fark ödedim.sezeryan 525 ama isteğe bağlı sezeryan 900ytl...

X