Aile Planlaması Ertesi gun hapı beni mahvetti lutfen bakın cok onemli!

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
hamile olabilme ihtimalin varmi bilmiyorum ama,hamilelik testi al test yap.eger hamileysen bile o ertesi gun hapi hamileligini olumsuz etkilemisitir......

test yaptım biraz once ve negatif cıktı..adetliyken yaptım ama öle bişey de var:/acaba yarın sabah ilk idrarla yapsam kesin sonuc alır mıyım?

Eğer hapı tam zamanında kullandıysan gebelik oluşması olanaksız ama bu hapın çok zararlı olduğunu biliyorum..

evet tam zamanında kullandım yani 12 saat içinde..en fazla 14 saattir.o da birden bi korku acaba ile kullandıgım hap..ben sadece o iki kere ust uste adet olmam acaba ustune gorme mi diye mrk ettm simdi ne zaman adet gorucem hiç bi fikrim yok:s

Konu hakkında bilgim yok
ertesi gün hapının kullanım zararları nedir kızlar
ilerde lazım olabilir
onun içinde konu açmıım dedim :KK70::KK70::KK70:

evet tam zamanında kullandım yani 12 saat içinde..en fazla 14 saattir.o da birden bi korku acaba ile kullandıgım hap..ben sadece o iki kere ust uste adet olmam acaba ustune gorme mi diye mrk ettm simdi ne zaman adet gorucem hiç bi fikrim yok:s

enteresan. üst üste iki kez adet görmek için ertesigün hapı kullanmak :1shok: :bbo: yasakkelime

Eski bi arkadaşım kullanmıştı..Gerçekten yan etkileri çok fena olan bi ilaç..Görme bozukluğuna yol açmıştı arkadaşımda kafamçokkarıştı

enteresan. üst üste iki kez adet görmek için ertesigün hapı kullanmak :1shok: :bbo: yasakkelime

yanlıs anladın sanırım adet görmek icin kullanmadım,kullandıktan sonra ay icinde 2 kez adet oldum..

bu arada diger arkadasıma.kesinlikle kullanıcak bi durum yaratma.insanın bunyesini cok kotu etkiliyor ben kullandım ve dersimi aldım cok kötü.bir daha kullanmayı dusunmuyorumsenağlama

canım norlevo kullanmadan once keske hakkında tum bılgılendırmelerı okusaydın. bende kullandım bahsettıgın hapı fakat henuz kanamam olmadı adet gunumu beklıyorum henuz. tum ınternetten aldıgım bılgılere gore norlevo kısılerde yan etkı olarak kanamayada sebep oluyormus yanii her kanama adet kanaması degıldır dıyordu doktor ara kanama yapabılır dıyordu. büyük ıhtımalle snde boyle oldu.bende bır doktora git ve sor. ayrıca bır ılac almadan hakkında tum bılgılerı yorumları okumalısın bence

X