Esimin sperm sayisi 0 yani hic yok , nasil yukseltebiliriz lutfen yardim edin

çok geçmiş olsun şuan aynı sorunu eşim ve bende yaşıyoruz. bir çözüm bulabildinizmi? paylaşırsanız çok sevinirim.:Saruboceq:

arkadaşlar benim eşimde azo idi ama mikrotesede sperm bulunmuştu
kuzenim dün mikrotese oldu ve sperm bulunamadı çok kötüyüz napıcaz

ne yapcanız konusunda cok bılgım oldugunu soyleyemıycem ama en onemlı sey uzulmıyceksınız moraller yuksek olucak alınacak ıyı haberde kotu haberde sadece sevgıyı olan saadetı artırmalı once moral ve destekkk ılk ılac mutlutuk derım ben her hastalık ıcın

arkadaşlar benim eşimde azo idi ama mikrotesede sperm bulunmuştu
kuzenim dün mikrotese oldu ve sperm bulunamadı çok kötüyüz napıcaz

canim benim ya sizin adiniza sevindim ,ama kuzeninkinede uzuldum
hani bi laf var kelin ilaci olsa kendi basina surer diye, benim esimde ameliyat olcak ama bende korkuyorum sanki sperm bulumucakmis gibi ,bi korku dustu icime
bakalim hayirlisi
peki sperm bulunamadiysa doktorlari ne dedi
kesin en son care sperm bankasindan sperm almakmi dedi yoksa

aekadaşım slm nasılsın nası gidiyo varmı bir gelişme saftirik arakadaşımızda hiç görünmüyor siz ne yaptınız hangi doktora gideceksiniz

canim ya durumda bi gelisme yok ,yani hicc bi doktora gitmedik ,kime gitcez bilmiyorum ,
tedavimi turkiyede yaptirmak istiyorum ve bunun icinde baya baya para grekli ,biliyosun kriz bizdede var oyuzden simdi beklemedeyiz bakalim ne olcak ,anlicagin bekliyoruz bakalim
sen ne durumdasin ne yapiyosun

canım bende işte anlatmıştımya en son test vermek için doktora gitmiştik ve sonuç sıfırdı doktor microtese ameliyatı olması gerektiğini söyledi eşimde kaan aydostan randevu aldı cuma inşallah gitcez

Ben dıscovery Kanalda dinledim.O spermli erkeklere sigarayı bıraktırıyolar.HERGÜN MEYVE SUYU (SIKILMIŞ)VE KARİDES YEDİRİYOLAR.5 KADINDAN 3 Ü HAMİLE KALMIŞTI.ben çinko kapsülü-oneday man-bide g-seng aldım..o ay hamile kalmışım.Bide hergün portakal suyuna nar kattım adamı bomba yaptım..

canım eşin azospermmiydi yani doğal yoldanmı hamile kaldın bu yazdıın ilçalar vitaminmi nerde bulabiliriz

canım bende işte anlatmıştımya en son test vermek için doktora gitmiştik ve sonuç sıfırdı doktor microtese ameliyatı olması gerektiğini söyledi eşimde kaan aydostan randevu aldı cuma inşallah gitcez

canim ya ne oldu tedaviye basladinizmi cuma gunu basliccaz demistin e neoldu esin ne zamn ameliyat olcak peki
insallah sprm bulunurda bizede bi umut olur
dualarimiz seninle

Herkese merhabalar.
10 aydir evliyiz ve çocuk istiyoruz. Olmayinca doktora gittik. Esimde 0 sperm çikti yani azospermi.
Dünyamiz yikildi diye bilirim. bir haftadir agliyorum. Mesajlarinizi okudumaz da olsa ümitliyim.
Authentique bende fransa'dayim durumun ne halde, bir gelisme var mi ? Cevaplarsan sevinirim.
Internet'den arastirdim : tribulus terrestris, maca ve vitamine E, vitamine C çok iyiymis.
Hepsini bugun aldim, keçi boynuzu pekmezi ve çubuk halinde aldim.
Yarindan itibaren esime kür yaptiricam. Insallah faydasi olur. Temmuz sonunda ürolog'da randevumuz var o zamana kadar spermlerin sayisini yükselmesini bekliyoruz.
Allah sabir sifa ve hepimizin yardimcisi olsun.

canim sendemi fransadasin ,Authentique neresi oluyo tam bilmiyorum veya nereye yakin
ben paristeyim
desene bizim durumlar ayni
suan bisey yapmiyorum oylesine bekliyoruz esimin keyfini
pariste bi urolog var bizde ordan randovu alcaz
esimin sonuc 0 cikti ,bi tup bebek merkezine gittik, esim amiyat olcaktiordaki doktor ben senin ameliyatini yapmam senin yumurtaliklar gelismemis, yapsamda sperm bulamam demis, esimde oylece cikti geldi daha bi yere gitmedik

canim doktor size ne dedi peki sonuc 0 ciktiktan sonra ,urologami yonlerdirdi
ben keci boynuzu kurunu 1 ay denedim ,fayda etmedi sonuc ayniydi ,sonra 2 ay denedim ,bide nohut kuru, ve o e vitamini internetten aldik ,onu kullandi, esime doktor ameliyat yapamam diyince herseyi biraktim daha bisey kullanmiyo
anlicagin esimin yumurtaliklar gelismemis oyuzden etki etmemis olabilir
bence sen bunlari yap ,sizde belki yukselebilir

randovunuz ne zaman peki

slm arkadaşlar benimde eşimde azo spermi var.1 milyon spermi varmışş fakat yüzde ikisi hareketliymişş.bu durumda ameliyat olurmu acaba aranızda bilen varmı.ayrıca sıfır bile olsa ameliyatla çıkartıyolar.benimde eşimde 0 vardı bal yedi,hindisten cevizi yedi,keçi boynuzu pekmezi yedi,fındık fıstıkk.bu şekilde çıktı.

X