Esimin sperm sayisi 0 yani hic yok , nasil yukseltebiliriz lutfen yardim edin

slm arkadaşlar aranıza yaklaşık 15 gün önce katıldım durumumu anlatmak istiyorum size yardımcı olursanız sevinirim 2 sene 8 aylık evliyim 1.5 sene önce doktora gittim eşim varikoselmiş 1.5 sene önce örendik bunu 1 sene önce eşim ameliyat oldu sperm sayısı artacağına dahada düştü 15 gün önce doktora gittik tüpbebek için doktor hastanenin ürolağoğuna yönlendirdi bizi ürolao tekrardan sperm testi istedi ml de 1.5 milyon hareketlilik %15 çıktı tesye 1 hafta önce gittiğimizde sperm hareketliliğini yükseltsin diye bazı ilaçlar verdi buğun gittiğimizde işlemlere hemen başlayabilirsiniz dedi eşim çok tereddütte 2-3 ay bekleyelim diyo bende beklemek sadece zaman kaybı olur diyorum bizim durumumuzda olup bu sperm sayısı ile hamile kalan varmı eşim doktor çok acele ettiğini düşünüyo 4 gün sonra adet olcam doktor 2 günü çağırdı heralde ilaçlara başlıcam benim durumumdakiler allah rızası için bana yazarmısınız çok zor durumdayım lütttveeeennnn yardım istiyorum

[B]canim benimya bende senin gibi bisey bilmiyorum care ariyorum ,insallah her sey yoluna girer ama erkek infertilesi bolumune falan yaz orda daha cok arkadas var onlar daha bilgililer insallah cevap verirler, okadar panikleme bizlerinde basinda ayni sorun var[/B]

2kilo bala 20gram miskiamber karıştırp yemk bide 1kılo has bala çörek otunu havanda iyice dovup karıştırp yemk bunlarda çok iiyimiş arkadaşlr denemenzı tavsıye edrım miskiamberlı olanı denedık ama duzenlı kullanmadık bız

canim ya aslinda turk marketlerinde keci boynuzu var ,cok az pakette zaten bi paket bize iki gunluk gidiyi 3.5 euro falan pahali ama yinede ben aldim
annem almanyada orda cok daha rahat buluyo ona getrttim ,sonra turkiyeden gonderdiler ,ve simdide kk den bi arkadasim var ,fransada oda turkiyeye gitti bana gelirken getircek , kendini bulamazsan sende pekmezini al hic yoktan ise yarar
veya nohut kuru dene bu heryerde olan bisey cani ,bende simdi arkadaslar duydugum ilac ismini arastircam onu bulabilrisem kullandircam insallah

canim evet marketlerde var bende gordum ama almamistim o zaman
gecen gittik bulamadim kalmamisti ama pekmezini aldim bide havuc suyu diyolar onuda deniycez
insallah hersey yoluna giricek

bende hem pekmezi hem kendi var kendini kullandigim icin pekmezine gerek kalmiyo veya arada kullaniyorum
havuc suyuna gelince bio bolumunden havuc suyu aldim esim begenmedi az icti ,kapagida acikti bozulmustur diye doktum bosuna duruyo
faydasi varmis ama

bende keci boynuzu pekmezini ilk aldigimda esim begenmedi yarisindan fazlasini attim ama tadina baktim bende pek begenmedim yani
simdi gene deniycez bakalim bende yarin bi aliyim deneyelim havuc suyunu olmazsa taze slkarlz
belki daha lezzetli olur

ıyı aksamlar esının sperm sayısının sıfır oldugunu yazmıssın .bır onerım olucak kecı boynuzu kürünü muhakkak dene 3 ay kadar faydasını göreceğine ınanıyorum duzenlı olarak sabah ve aksam ıcmesıne dıkkat edersen faydası olacaktır .gecmıs olsun:emir_bebek:hihoyyyt

canim ben tam bir ay kullandim hic kacirmadan sabah aksam
simdi yine baslicam 2 ay sonra randovumuz var belki ameliyata gerek kalmadan yukselir insallah
bilgin icin tesekkur ederim canim

sperm arttırıcı macun diye satılıyor .içinde birsürü baharat ve otlar var.bunu aktarland diye bir aktardan temin ettim.internette sitesi var sizde ordan temin edebilirsiniz.eşim faydasını gördü.düzenli kullandı.tavsiye ederim inşallah sizlerde faydasını görürsünüz.

kızlar benim eşiminde sperm sayısı 0 dı ama kullandığı bitkisel ilaca güvendi ve dün örnek verdiğinde ilk olarak 40 tane falan sperm gözlemiş daha fazlasıda olabilirmiş mikro tese ameliyatına gerek kalmadı çok şükür hemn benimde yumurtalarım toplandı 27 tane bugün hastaneden arayıp bilgi verecekler ALLAHIMA BİNLERCE ŞÜKÜRLER OLSUN..

sperm arttırıcı macun diye satılıyor .içinde birsürü baharat ve otlar var.bunu aktarland diye bir aktardan temin ettim.internette sitesi var sizde ordan temin edebilirsiniz.eşim faydasını gördü.düzenli kullandı.tavsiye ederim inşallah sizlerde faydasını görürsünüz.
canim bize turkiyeden toz halinde gonderdiler aktarci demis bunu balla karistirip maun kivamina getirin kari ve koca aksam ve sabah yicek 40 gun boyunca diye, ben iki kulllaniyorum ,aksamlari zorda olsa yiyebiliyorum ama sabahlarim ammahim ,ya bi turlu yutamiyorum ,bogg diyp cikariyorum , esimede sen ye diyorum zavallim oda zar zor yiyo ama biz bunu 2 ay boyunca nasil yiceksek ,insallah bizde faydasini goruruz

kızlar benim eşiminde sperm sayısı 0 dı ama kullandığı bitkisel ilaca güvendi ve dün örnek verdiğinde ilk olarak 40 tane falan sperm gözlemiş daha fazlasıda olabilirmiş mikro tese ameliyatına gerek kalmadı çok şükür hemn benimde yumurtalarım toplandı 27 tane bugün hastaneden arayıp bilgi verecekler ALLAHIMA BİNLERCE ŞÜKÜRLER OLSUN..

canim benimya senin adina inan cok sevindim hadi hayirlisi insallah bunda olur dualarimiz seninle
bende daha o ilaci arastirmadim ,daha arastirirsam kulanicaz bizde
ha canim bide siz builaci kac gun ve kac kutu kullandiniz,sabah aksammi aliyodu

canim benimya senin adina inan cok sevindim hadi hayirlisi insallah bunda olur dualarimiz seninle
bende daha o ilaci arastirmadim ,daha arastirirsam kulanicaz bizde
ha canim bide siz builaci kac gun ve kac kutu kullandiniz,sabah aksammi aliyodu

a.s.canım teşekkür ederim cam bir şişenin içinde 100 kapsül var sabah ve akşam aç karnına alması gerekiyo 1-2 ay kullanınca faydası gözüküyo bu arada 12 yumurtam döllenmiş durumda biraz önce hastaneyle görüştüm cuma cumartaside transferimvar dualarınızı eksik etmeyin inş.isteyen herkesin sağlılklı hayırlı bebişleri olur :Saruboceq:

canim ya benim cok bilgim yok ,bana bastan ne islemlerden geciyo anlatirmisin ,simdi sperm bulundu ondan sonrakilerini , cunku cok bilmiyorum ,bide suan sen basladin
hadi canim allah yuzune bakarda verir bi bebek ,bizde teyze oluruz, insallah hayirli haberlerini beklerim ,inan kendim gibi sevinirim
ilaca gelince bizim burasi biraz kucuk belki bulamam ama haftaya burdan bi arkadasimiz var o bana turkiyeden keci boynuzu getirdi ,onu almaya parise gitcem artik onla bakarim insallah bulurum bulur bulmaz baslicam

canim ya benim cok bilgim yok ,bana bastan ne islemlerden geciyo anlatirmisin ,simdi sperm bulundu ondan sonrakilerini , cunku cok bilmiyorum ,bide suan sen basladin
hadi canim allah yuzune bakarda verir bi bebek ,bizde teyze oluruz, insallah hayirli haberlerini beklerim ,inan kendim gibi sevinirim
ilaca gelince bizim burasi biraz kucuk belki bulamam ama haftaya burdan bi arkadasimiz var o bana turkiyeden keci boynuzu getirdi ,onu almaya parise gitcem artik onla bakarim insallah bulurum bulur bulmaz baslicam
[/Q
güzel temennilerin için çok teşekkür ederim canıma.s.şimdi anlatıyım kendimden yola çıkarak ilk olarak bir kılinikte yaptırdık bazı testler eşimden spermiogram benden rahim filmi ve hormon testi istediler benimkileri yaptırdık herşey nolmal çıktı daha sonra eşimn testinde hiç sperm görülmedi ve biz yıkıldık o an.sonra devlet hastanesinde eşim 4-5 ay sonra bir test daha yaptırdık ve ondadan 0 sperm hiç yoktu ordaki doktorlar hiç umutlu birşey söylemediler daha sonra bizde tüp bebek yaptırmaya karar verdik ilk gittiğimizde doktor beni muayne etti hereşyin yolunda olduğunu söyledi ama bu hastaneye gelmeden 1ay önce kadar eşim bir marketten tiribulus terrestris i almış onu kullanıyordu o hastanede yaptırdığımız test sonucunu aldı eşim dr.la görüşmeye gitti 28 tane sperm görülmüş eğer yumurtaları dölleyecek sayıda sperm görülürse mikro tese ameliyatına gerek kalmaz demiş sen şu anda ne kullanıyorsan devam et demiş oda devam etti o gün zaten doktor bana tüp bebek tedavisinde kullanacağım ilaçları yazmıştı muayneden sonra.bana puregon iğneni regli gününün ikinci günü gel ilk burda yapalım dediler bende regli olduğumda gittim ilk olarak 225 doz göbekten iğne yapıldı daha sonra 5 gün kadar iğneleri ben yaptım her 2 güne bir kontrole çağrıldım muayneyle yumurtaların durumunu izlediler ilaç tedavim bitti tabi en son yumurta toplama işlminden 36 saat önce yumurta çatlama iğnesi oldum yumurta toplama günü ilk eşimden örnek aldılar sperm görülürse yumurta toplanacak görülmezse eşimi ameliyat ederek sperm bulmaya çalışacaklardı allahtan gerek kalmadı ilk olarak 40 tane kadar sperm görülmüş daha fazlasıda olabilirmiş neyse narkozla beni uyutup yumurtalarımı topladılar 26 tane toplanmış şu andada 12 si dölenmiş durumda bukadar başka merak ettiğin bişey varsa sorabilirsin a.s.kaydirigubbakcemile5

[/Q
güzel temennilerin için çok teşekkür ederim canıma.s.şimdi anlatıyım kendimden yola çıkarak ilk olarak bir kılinikte yaptırdık bazı testler eşimden spermiogram benden rahim filmi ve hormon testi istediler benimkileri yaptırdık herşey nolmal çıktı daha sonra eşimn testinde hiç sperm görülmedi ve biz yıkıldık o an.sonra devlet hastanesinde eşim 4-5 ay sonra bir test daha yaptırdık ve ondadan 0 sperm hiç yoktu ordaki doktorlar hiç umutlu birşey söylemediler daha sonra bizde tüp bebek yaptırmaya karar verdik ilk gittiğimizde doktor beni muayne etti hereşyin yolunda olduğunu söyledi ama bu hastaneye gelmeden 1ay önce kadar eşim bir marketten tiribulus terrestris i almış onu kullanıyordu o hastanede yaptırdığımız test sonucunu aldı eşim dr.la görüşmeye gitti 28 tane sperm görülmüş eğer yumurtaları dölleyecek sayıda sperm görülürse mikro tese ameliyatına gerek kalmaz demiş sen şu anda ne kullanıyorsan devam et demiş oda devam etti o gün zaten doktor bana tüp bebek tedavisinde kullanacağım ilaçları yazmıştı muayneden sonra.bana puregon iğneni regli gününün ikinci günü gel ilk burda yapalım dediler bende regli olduğumda gittim ilk olarak 225 doz göbekten iğne yapıldı daha sonra 5 gün kadar iğneleri ben yaptım her 2 güne bir kontrole çağrıldım muayneyle yumurtaların durumunu izlediler ilaç tedavim bitti tabi en son yumurta toplama işlminden 36 saat önce yumurta çatlama iğnesi oldum yumurta toplama günü ilk eşimden örnek aldılar sperm görülürse yumurta toplanacak görülmezse eşimi ameliyat ederek sperm bulmaya çalışacaklardı allahtan gerek kalmadı ilk olarak 40 tane kadar sperm görülmüş daha fazlasıda olabilirmiş neyse narkozla beni uyutup yumurtalarımı topladılar 26 tane toplanmış şu andada 12 si dölenmiş durumda bukadar başka merak ettiğin bişey varsa sorabilirsin a.s.kaydirigubbakcemile5

deryacım bu sitede senin adını çok duydum eşimde azosperm özellikle azoluların olduğu bölumde yazıyorum ordaki arkadaşlarda seni merak ediyorlar surecin nasıl devam ettiği konusunda çok sevindim senin adına eğer bizim bolumede yazarsan kızlar için az da olsa umit ısığı olacaksın şimdiden teşekkurler canım a.s.

[/Q

deryacım bu sitede senin adını çok duydum eşimde azosperm özellikle azoluların olduğu bölumde yazıyorum ordaki arkadaşlarda seni merak ediyorlar surecin nasıl devam ettiği konusunda çok sevindim senin adına eğer bizim bolumede yazarsan kızlar için az da olsa umit ısığı olacaksın şimdiden teşekkurler canım :nazar:

merhaba kızlar...eşinizin sperm sayısını arttımak istiyorsanız sabah akşam bol bol keçiboynuzu pekmezi (herkes evde kaynatıp içiyomuş ama biz hep pekmez kullandık) ve her öğünde mutlaka maydanoz yedirin biz çok yararını gördük... E vitamini ve çinko tabletleri alın eczaneden çok pahalı değil günde bir tablet kullansın eşiniz...birde biz denemedik ama haşlanmış nohutun suyu bire bir diyorlar onu içirin... allahtan umut kesilmez inşallah faydasını görürsünüz..

X