Esimin sperm sayisi 0 yani hic yok , nasil yukseltebiliriz lutfen yardim edin

Sympathique

Guru
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2007
8.389
52
arkadaslar bugun doktordan geldim benim rahim filmim normal iyi cikti
esimin test sonucu ise sperm sayisi 0 mis:çok üzgünüm:
doktor 1 olsa tup bebek yapicaktim ama hic yok dedisenağlama
1 ay sonrasina tekrardan test verdi , tek care sigarayi birak belki bi ihtimal yukselebilir az dahi olsa tup bebek uygularim dedi:Saruboceq:
simdi sizden yardim istiyorum sitede okadar yazi var hepsini tek tek okumadim cunku kafam cok karisti sabahtan beri aglamakliyim
sperm sayisini yukseltmek icin formul varmi
sizlerde cevrenizde hic kimsede oldumu
neolur bu konuda bilgilendirin cok ihtiyacim var cok kotuyumsenağlama
:Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

[bu konuyu acali 3 sene oldu ve suan ben Hamileyim :)
cok iyi biliyorumki netten arastirmada yada kkde arastirmada bu konu cok cikiyor
bende bu yaziyi yazmak istedim
bu konunun uzerinden cok seyler gecirdik ve 3 sene sonra yuzumuz guldu :)
herseyi bastan sona kadar yazdim ,bizim gibi ayni problemi yasayanlara belki umut olur diye
Rabbim dileyen isteyen herkese bu guzel duyguyu nasip etsin insallah
ve yazim burda okumak isteseniz, bilgilendirmek istedim
http://www.kadinlarkulubu.com/tup-b...de-mucizemidir-sonunda-bende-hamileyimmm.html
:KK71:

Son düzenleme:
canım benim eşimin 0 değildi ama çok düşüktü biz keçi boynuzu kürü ek olarakta aktardan bişeyler aldık çok iyi geldi bazı değerler 0 iken 66 olmuş bazıları 25 olmuşş baya iyi geldi ama eşim sigara alkoş gibi şeyleri asla kullanmıyor buda bi artı tabiki

sizinki azmis yukselmi bizimki 0 bizde kullansak yukselir insallah
canim bide keci boynuzu kurui aktarda falanmi satiliyo

Canım yaa inşallah bir tanecik bile olsa yükselir... Üzüntünü tahmin edebiliyorum. Sigara çok önemli bir faktör bence kesin farkedicektir. Bir de keçi boynuzu kürünü kesinlikle öğrenip denemelisin. Allah yardımcın olsun.Sevgiler :-)

canım keçiboynuzu aktarlarda var alıyosun 5-6 tanesini kırıp 1 litre kaynayan suya atıyosun 5-6 dakika kaynatıp kapatıyorsun sonra 20 dakika dinledirip daha sonra dolapta saklıyıp sabah akşam içiyor eşin bide bizz mısır çarşısından tribulus , ginseng , ve kavun çekirdeği yavı aldıkk bunlarıda sabah akşam yedi baya faydasını gördükkkk umarım yardımcı olabilmişimdir

tatlım inşallah herşey yoluna girecek ama önce kendi özel zevklerimizden vazgeçmek zorunda olmamızgerek ben uzun yıllardır sigara tiryakisiydim içmeden uyuyamıyordum düşün artık ama bebek ağır geldi ve 3 aydır sigara içmiyorum bıraktım tüp bebek dr.um bırakmazsan şansın çok daha düşecek dediği anda karar verdim ve bıraktım, bildiğim kadarıyla erkekte daha fazla üreme sorunu yaratıyor ilk iş eşin sigarayı bıraksın, keçiboynuzu kürü falan derken allah boşa çıkarmaz çabalarınızı inanın buna
ben umudumu hiç kaybetmiyorum sona yaklaştıkça insan daha hırslı oluyor eşinin bu konuda görevi senden daha fazla yolunuz açık olur inşallah

canım cok gecmıs olsun ınsallah hersey yoluna gırer bence kecı boynuzu kurunu deneyın
7 8 adet kecı boynuzunu kucuk parcalar halıne getırıp 2.5 bardak kaynayan suyun ıcıne atıp
6 7 dakıka kaynatıyorsun bıraz dınlendıkten suzupyorsun 1 bardagını sabah ca karnına bır bardagını
gece yatarken ıcecek esın hergun taze yapmalısın ogleden sonra yaparsan 1 bardagını gece ıcer
kalan 1 bardak sabaha hazır olur hemen kalkınca ıcer canım sabah yapmak bıraz zor ve sıcak olur
kecı bıynuzu aktarlarda satılıyor ınsallah ıse yarar guzelım

arkadaslar hepinize cok tesekkur edrim ,inan boyle bilgilere cok ihtiyacim var , aklima geliyoda omur boyu cocuk sahibi olamicakmiyim diye
oncelerde ben tedavi goruyodum umudum vardi
simdi esimde olunca tamamen umudum gitti
insallah kaci boynuzu iyi gelir
ben fransadayim ,burda bulmak zor ama turk marketinden alirim oda baya eski oluyo ama yinede iyi
bide keci boynuzunun pekmezi var o iyi olurmuki

yok cnm keçibonuzu pekmezi olmaz içinde katkımaddeleri var olmaz yani aman vitamin falan kullansın ürolojiye gitmedimi hiç mi ilaç vermedi..Keçiboynuzu çok faydalı

canim daha bugun haberi aldik bi yere gitmedik sormadik
burdaki arkadaslar bilir diyi dogrudan konu actim
sayenizde bilgi alirsam ,ona gore basvurmami ,kullancaklarimi ,yiceklerimi falan bilirim diye
simdilik ogrendigim keci boynuzu kuru insallah onu alip en kisa zamanda baslicam yapmaya
3 ay sonra test yapicaz insallahh azcikta olsun duzelir

ccanım kadınlar kulübünde araştır ben çok şey gördüm ama yazmıyım nasıl yapıldığını bilmiyorum bir topic var erkek infertitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi oraya yaz sorunu emin ol birsürü kişi önerecekleri var başarılı olan çok arkdaşım var hadi hayırlısı bakalımmm

canım bi doktora güvenme.bizde ilk defa eşime yaptırdığımızda 0 çıkmıştı devlet hastanesinde üz<üldük ama hemen başka özel bi laboratuarda yaptrıdık sonuçlar farklı çıktı % 35
hareketli çıktı bence hemen sizde başka yerlerde deneyin moral çok öenmli unutma eşinede sen destek ol erkek inferlitesi yüzünden hamiş kalmayan baynaların listesi bölümümüzede bekliyoruz seni nevrosky arkdaşımız sorunalrına yardımcı olmaya çalışır

arkadaşım doktor bize e vitamini ve selenyum önerdi envey de e vitamini +selenyum var bana o nu önerdi bizimki 0 değil ama hareketi yetersiz

canım bi doktora güvenme.bizde ilk defa eşime yaptırdığımızda 0 çıkmıştı devlet hastanesinde üz<üldük ama hemen başka özel bi laboratuarda yaptrıdık sonuçlar farklı çıktı % 35
hareketli çıktı bence hemen sizde başka yerlerde deneyin moral çok öenmli unutma eşinede sen destek ol olmaya çalışır
erkek inferlitesi yüzünden hamiş kalmayan baynaların listesi bölümümüzede bekliyoruz seni nevrosky arkdaşımız sorunalrına yardımcı
canim biz testi ozel labaratuarda yaptirdik sonuc bu
bir ay sonra falan tekrar yaptircaz oyuzden acilen biseyler yapmamiz lazim
belki sansimiz olmayabilir
o bolumu yazdim ve sanirim bugun yasiniz var bi arkadasa bende uzuldum oyuzden konu acmak istedim
benim icin bi gun bi gundu
yinede yazicam canim cavabin icin cok saol

ya arkadaslar yine bu siteden bi arkadastan ogrendim ,onlarda ise yaramis ama sizinde bilginiz varmi diye yazayim
ari sutu, ari, bali, ve ari poleni
bunlari her sabah bi bardaga bir cay kasigi koyup ilik sutle hem esim hem ben icicekmisim gercekten faydasi oluyomus
sizdse duydunuzmu
gercekten faydasi varsa turkiyeden getirticem

sympathigue :)) ismini yazmakta öyle zorlandımki.... benim eşimde azosperm arkadaşım....özelin açıksa oradan görüşmek isterim.

slm.benim eşiminde spem sayısı %4 çıkdı ve hemen ürojiye sevk etti drum bizi ürologda o günkü bir durumdur belki diye tekrar istedi ve %25 çıkdı.bence 1 ayı falan beklemenize gerek yok bir tane daha yaptırın dün tekrar yaptırdık bugün saat 3 de alıcaz sonucu bakalım bukez kaç çıkıcak umudunu kaybetme bir tane test sonucuna baglı kalıp kendini harab etme tekrar yaptırın...

X