25 kasım aşılama yaptıranlar buraya

mavii17

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2008
38
0
42
selam herkeze ben 2. aşılamamı 25 kasımda yani dün yaptırdım umutla bekliyorum sonucu yeni aşılama yaptıranları bekliyorum beraber :teytey::teytey:mutluluğumuzu senağlamasenağlama veya mutsuzluğumuzu paylaşalım

canım aşılaman hayırlı olsun inşallah güzel haberlerini alırız. bende 27 kasım perşembe günü 3.aşılamamı yaptırdım.çok heyecanlıyım.11 aralıkta belli olcak durumum.eğer tutmazsa bu ay tüp bebek denicez .bende beklemedeyim .inşallah güzel haberlerimizi veririz.allah yardımcımız olsun.düşünmemeye çalış.aklına getirme.ben bu ay çok fazla üstüne düşmüyorum.hayırlısı bakalım.güsel haberlerini bekliyoruz ......

selam bende 2. aşılamamı 26 kasım da yaptırdım 1.aşılamaya göre daha rahatım ağrılarım yok denecek kadar az ama günler geçmek bilmiyor .

inşallah güzel haberlerinizi alırım ama sanırım benim yine buseferde olmadı ne yapalım takdir ALLAH cc nün ben ne yapacagımı bilmiyorum belki biraz beklerim daha sonra tüp bebek zaten maddi açıdanda çok uygun değilim tüp bebek için yani bilmiyorum kafam çok karışık kafamçokkarıştı

X