Mutfak Halısı...

canim tavsiye etmem ben yatakodamda kullaniyorum istedigim zaman makineye atip yikayabiliyorum fakat tuyleri birsure sonra azaliyor ve halinin sekli modeli degisiyo eski halinden eser kalmiyor

canim tavsiye etmem ben yatakodamda kullaniyorum istedigim zaman makineye atip yikayabiliyorum fakat tuyleri birsure sonra azaliyor ve halinin sekli modeli degisiyo eski halinden eser kalmiyor

öylemi canım..
halıcı bana yıkanmaz demişti peluş halı ondan olmasın?yıkanmassa büyük halıların temizliği nasıl olucak o zaman? dimi....fisfisfis

koçtaştan makinada yıkanabilen şeylerden aldık biz tabii normal halılar gibi değil görünümü ama bir süre idare etsin dedik
aynısının bir küçüğünü de araya aldık ayakkabılardan falan çok kirleniyor makinaya atıp yıkıyorum iyi oluyor
ama ilerde evimi,eşyalarımı değiştirecek olursam yerlere şekilli karo yaptırıp halı kullanmama ihtimalim de var

Ben mutfağıma heryerde metreyle satılan, ucuz, allı güllü kesme ince halılardan alıp koydum (altı kaydırmazlı olanlar var ya). İnce ve tüysüz olduğu için çok kolay temizleniyor, kaldırılıyor, silkeleniyor vb. Bankonun önüne de bir parça banyo önü süngeri koydum, tezgahtan sıçrayan suları emiyor. Bu kombinasyodan memnunum.

Eklentiler

• $DSCF6177.jpg
    $DSCF6177.jpg
    41,8 KB · Görüntüleme: 572
Son düzenleme:
bende mutfağıma bu ince halılardan aldım hani şu kesilenlerden.ama nedense mutfağımın zeminine yapıştı yani altındaki plastik eridi..rezil oldu mutfağım..şimdi günlerdir nasıl halı alsam diye bakınıyorum..

BEN mutfağıma halı örtüsü alıcam

X