Mutfak Halısı...

Gxuxldemir

İnci küpeli kız
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2008
184
71
Mutfağım için halı almak istiyorum. Ama mutfak halısı olarak ne tür halılar kullanılır bilmiyorum. Leke tutmayan, kolay temzilenen, mutfak kullanımına uygun ıslak zemin halısı marka ve modelleri tavsiye edebilir misiniz arkadaşlar?

ben 2 yıldır ahşap halı kullanıyorum mutfakta hem silebiliyorumda çok kullanışlı tavsiye ederim ...

canım ben halıyı kaldırdım cunku acık renktı kulllanamadım sureklı sılmek gerektrıyor. kılım aldım kırlenınce atıyoruum makınaya mıs gıbı cıkıyor temızlık sorunda olmuyor heryerıı sılıyorum kılımı sılkeleyıp serıyorum. sende dusunebılırsın hem heryerde bulunuyor genelde

ben mutfağıma tepe home un içindeki halıcılardan aldım. Şu altı değişik oluyor. Makinede yıkanabiliyor ve o kadar memnunumki anlatamam. Açık renk birde beyaza yakın nerdeyse. Üstündeki bütün renkler açık ve canlı renkler hemen kaldırıp çırpıyorum. birşey dökiülüncede makinada yıkıyorum. Öbürleri hiç iyi olmuyordu. Kesinlikle tavsiye ederim. Görünüşüde çok hoş duruyor. Her gelen ne kadar hoş diyor. Hem halısını almıştım. hem paspasını ikisi takım şeklinde duruyor. At at yıka . Öbür halılarımın hepsi yıkamaya gidiyor sürekli bunu makine hallediyor.

ben 2 yıldır ahşap halı kullanıyorum mutfakta hem silebiliyorumda çok kullanışlı tavsiye ederim ...

ahsap halilarda cok hosuma gider fakat acaba yemek dokuldugu zaman arasina girdimi temizlenirmi kolay ,yoksa cok zahmetlimidir dusuncesinden bi turlu alamadim....sen kullaniyosun ,nasi kullanisi peki??

ahsap halilarda cok hosuma gider fakat acaba yemek dokuldugu zaman arasina girdimi temizlenirmi kolay ,yoksa cok zahmetlimidir dusuncesinden bi turlu alamadim....sen kullaniyosun ,nasi kullanisi peki??

mutfakta kullanıldığından dolayı mutlaka bişeyler dökülüyo salçalı yağ döküldü örneğin sildim hiçbişey kalmadı, süt döküldü yine bişi olmadı... çok halı değiştirdim mutfak için ama en idali ve pratik kullanımı olan bu halı evi her sildiğinde silebilme avantajın var bence bu özelği bile yeter :))sevgiler....a.s.

ahşap halı ben de kullanmıştım ama benimki sanırım biraz kalitesizd, döküldü falan parça parça. ondan soğudum.

ben mutfağıma tepe home un içindeki halıcılardan aldım. Şu altı değişik oluyor. Makinede yıkanabiliyor ve o kadar memnunumki anlatamam. Açık renk birde beyaza yakın nerdeyse. Üstündeki bütün renkler açık ve canlı renkler hemen kaldırıp çırpıyorum. birşey dökiülüncede makinada yıkıyorum. Öbürleri hiç iyi olmuyordu. Kesinlikle tavsiye ederim. Görünüşüde çok hoş duruyor. Her gelen ne kadar hoş diyor. Hem halısını almıştım. hem paspasını ikisi takım şeklinde duruyor. At at yıka . Öbür halılarımın hepsi yıkamaya gidiyor sürekli bunu makine hallediyor.

ben istanbuldayım. burda nerden bulabilirim ki bunlardan. tepe home içinde halıcı mı var? markası ne yani halının?

Tepe Home Step, 3K Konsept, Shiny vs gibi birçok halı markasını beraber satıyo. Böyle büyük bi halı reyonu var. En azından Yeşilköyde havaalanının karşısındaki Tepe Home'da öyle. Ben de halılarımı ordan almıştım.

Ben mutfakta kilim kullanıyorum. Haftada bir atıyorum makineye, mis gibi oluyor. Ucuz olduğu için birkaç tane aldım, ruh halime göre istediğim rengi seriyorum. Eğer yerlerin soğuk olmuyorsa tavsiye ederim...

en güzeli şu peluş halılardan ince oluyo topla at makinaya istediğin ölçüde kestir.heryerde var.:içelim:

514710270309.jpg

arkadaslar ahsap hali yazinca google dan bunu buldum.
bende hali alcamda ,
gerci konu eski baya ama ne tavsiye edersiniz? pelus mu ahsap mi?
ahsap hali da makinede yikanabilio mu?
birde pelus hali kaymiyormu ayak altindan, düsüp da kaseyi catlatmayalim :roflol:

X