Makyaj Ürünleri Barbara Bort

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bende kremlerini kullandım uzun bi süre çokta memnun kaldım.bitkisel içerikli ürünler hepsi.bide parlatıcısını kullanıyorum ço güzel kalıcı kurutmuyo dudakları.halay parfümeriden almıştım ben ordan bulabilirsinz daha çok bilgi alırsınız hem

ben bu markayı duymuştum, ojeleri, farları vardı eskiden.ablamlar kullanırdı..ama makyaj ürünlerinin bitkisel olduğunu bilmiyordum hem şaştım hem sevindim...bulursam belki rujunu alırım :))

bende pudrasını kullanıyorum b u markanın memnunum.daha önceden bende duymamıştım.satıcı bayan tav:1rolleyes:siye etti.biraz pahalıydı ama memnun kaldım.

internetten baktım, çok kaliteli duruyor ürünler...=)) özellikle farları. araştırıp bulcam ben bunu =)

ur963um0.jpg
_
ur968cw7.jpg

ur942gi8.jpg
_
ur1067ii4.jpg

heh pilarcım tercüman olmuş hemencik :)) bence guzel görünüyor ama gerçeğini görmeden kesin konuşamam tabi :)

ben 2. dörtlü farın görüşünüşünü çok beeğendim nisancım yaa :eek:

ben de en çok farlarını beğendim valla :) rujlarında da çok çeşit vardı, merak ediyorum..

bende ilk resimdeki var,geçenlerde de yeşil kahve tonlarını aldım.

poison girl canım kalıcılık bakımından nasıl? Şeniz

gün boyu dağılmıyo sürdüğüm gibi duruyor canım,ben çok memnunum.fiyatı da uygun 25ytl.

ben barbara bort un farını kullandım.çokta memnunum,ne akma nede topaklanma yaptı.kesinlikle tavsiye ederim.

yaa peki barbara bort.un rujlarını kullanan varmı??

Evet ama yaklaşık 10 sene önce delikafadulden
O zamanlar kozmetikde hatırı sayılır bi markaydı Barbara Bort. Bir rujum vardı bayılırdım.
C.Arley ise yine o yıllardan özellikle 6 numara pudrasıyla hem cildim e hemde bütçeme uyan bir markaydı ekonomikdi yani. Bu pudralar hala satılıyo sanırım, ve o pudralardan kullanmış olanlar varsa kokusunu asla unutmamışlardır mis gibiydi, kapağını açıp açıp koklardım :bbo:

Barbara bort rujlar annemle anneennemin favorisiydi. Tabi ben o zamanlar makyaj yapamayacak kadar küçüktüm ama hatırlarım rujların da kokusu süperdi:1rolleyes:

İyi bari sevindim üretimden kalkmamış olduğuna ben de deneyeceğim pinodan. ama yolum da hiç kızılaya düşmüyor ki napsam acabafisfisfis

bende yeni farlarını aldım bayıldımmmm..... bi arada allıklarını alcam çok güzeller acayip bi simler var çok doğal:asigim:

ben daha yeni meşrutiyetteki pinodan barbara bortun kremlerini farlarını allıklarını ve rimelini aldım. o kadar kalıcı ki. yalnız fondoteni hiç doğal durmuyor maske gibi duruyor. nem maskesi, kremleri hepsi bitkisel. benim yüzüm normalde çok kurudur, vichy kullanmıştım daha önce hiç faydası olmamıştı, barbara bort yüzüme ipeksi bir yumuşalık ve nem verdi. çok memnunum.

Bende rimelle pudrasını aldım,parlatıcılı rujuda hediye ettiler
rimeli beğenmedim ama pudrasıyla ruju çok güzel,tavsiye ederima.s.

arkadaslar bu marka gercekten eski bi marka ve cok kaliteli bitkisel özler içeriyor. farlarını ıslak mendille göz kapağınızı sildikten sonra uygularsanız muhtesem bi sonuç elde edersiniz ayrıca ankaralı hatunlar için kocatepedeki beeğndikte barbara bort satılıyorrr

X