Makyaj Ürünleri Barbara Bort

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ben bugün barbara bort un fondötenini aldım. önceden estee lauder kullanıyordum ve değiştirmeye karar verip loreal true match almaya gitmiştim aslında ama; bu aralar biraz sivilce problemim olduğu için görevli bayan bana barbara bort u tavsiye etti daha doğal olduğunu söyledi içinde bitki yağları mı ne varmış sanırım. başka bi yere gideceğim için yüzümdeki bütün makyajı silip onu süremedim alırken ama çenemin bi köşesini silip orda denedim gayet güzel durdu. beyaz tenliyim ve açık renkleri de mevcut gayet rahat uyanını buldum. ayrıca; 3 al 2 öde kampanyası vardı 2 ürün alınca ruj ya da far veriyorlardı allığım da bitmişti kahvemsi şeftali tonunu çok severim allıkta tam istediğim gibi bi allık buldum onu da aldım hediye olarak da rujumu aldım =)

bakalım fondöteni normal makyaj yaparken demedim henüz ama; bugün denediğim kadarıyla iyiydi etkisini uzun vadede görücez onu daha sonra yazarım. ruju güzel hoş duruyor kolay da sürülüyor allığın rengi zaten en sevdiğim =)

kırmızı ruj sevenler mutlaka barbara bortun kırmızı rujunu denesin o kadar güzel ki bir de kalıcı
çok beğendim valla boshayallersmile

bende pudrasını allığını far ve rujunu kullanıyorum çok memnunum şiddetle tavsiye ederim

Aaa Barbara Bort halen var mı yaa??
Facebook'da ilkokul arkadaşımı bulmuş gibi oldum valla kaydirigubbakcemile3
Bir ojesi vardı onun 66 numara...tapardım öğrencilik yıllarımda (Cilalı taş devrinden bahsediyorum tabii.. ehe)
.

Al benden de o kadar... Benim de makyaja başladığım yıllarda yaygın bir markaydı.. Tokalon, Catherine Arley, Pastel, Vepa, Dr Renauld Paris... Hey gidi günler hey... sengözlerimebaksanab

dün indirimdeydi iki ruj fondoten krem aldım hepsi harika
kremin içeriğinin çoğu bitkisel
fondoten miiiiiiis gibi kokuyor

fondoteni maske gibi duruyo ve çok parlıyodu ben kullandım bide sıcakta hemen akıyor sorunlu ciltler kullanmamalı çünkü parça parça oluyo aynı zamanda yoğun nemlendiricili

barbara bortun makyaj ürünleri gerçekten çok güzel şiddetle tavsiye ederim. fiyatlarıda çok uçuk değil, değicek bişey en azından ankarada yaşayanlar için kızılayda soysal pasajında hasip parfümeri var oradan bulabilirsiniz.çalışanlarıda gerçekten çok ilgililer :KK61:

merhaba arkadaşlar. ben bakırköyde oturuyorum ve bana barbara bort satan bir yer söylerseniz cok sevineceğim. annemın eskı bır fondotenını kullanıyorum barbara bort ve cok guzel. ama suan barbara bort satan bır yer bulamıyorum. yardımcı olursanız cok sevinirim

bu marka yanlış hatırlamıyosam eda parfümeride de vardı, kadıköy ve üsküdarda şubesi var... yıllar önce bunun bi rujunu almıştım rengi harika ama hani bi ruj kokusu vardır ağır bi koku, tam olarak buram buram ruj kokuyo, tabi ben bunu alalı rahat bi 5 sene olmuştur, o yüzden belki düzelmiştir onu bilemem :KK55:

Gayet güzel ve kaliteli bir ürün

Sizi rahatsız etmez ve makyaj asla yapay durmaz

Cosmo home da satılıyordu en son

merhaba arkadaşlar. ben bakırköyde oturuyorum ve bana barbara bort satan bir yer söylerseniz cok sevineceğim. annemın eskı bır fondotenını kullanıyorum barbara bort ve cok guzel. ama suan barbara bort satan bır yer bulamıyorum. yardımcı olursanız cok sevinirim

Cnm Erkul Kozmetik satıyor Bakırköyde meydandan inerken solda. Stand şeklinde tüm ürünlerini satıyorlar. Bende oradaki bayanın tavsiyesiyle aldım. ama merak ediyordum iyi midir diye sayenizde aldığıma memnunum şimdi.
:KK9:

Beğendik'te indirim vardı. Fondoten, göz altı kapatıcısı ve ruj aldım. Hem ekonomik hem de gerçekten güzel ürünler. Rujların kurşunsuz olduğunu söyledi satıcı. Fondoten de bitkiselmiş. Daha önce estee lauder, lancome, maks factor fondoten kullanan biri olrak bunu da beğendim :)

benim hayatımda kullandığım en iyi, en güzel fondöten.. Bildiğiniz el kremi gibi yüzünüze sürüyorsunuz o kadar doğal ki canlılık veriyor yüze ve cildi besliyor ışıl ışıl yapıyor.kapatıcılığıda mükemmel şu ana kadar max factor ve clinique ürünleride kullandım ama 1 numaralı fondötenim barbara borttur ve tamamen bitkisel özlü.25 yaş altına daha da tavsiye ederim cildimizi erken yaşta eskitmeyelim arkadaşlar.Fiyatı yaklaşık 35 tl civarıydı.150 ml 1.5 yıldır kullanıyorum çok bereketliymiş :)

kızlar bende barbara bort bitkisel fondoten kullandım ilk şişem 35 tl civarıydı sanırım kapatıcılığı mükemmeldi yaklaşık bir sene bitmedi hergün kullanmama rağmen. Bitince 55 tl ye aynısını aldım ama önceki kapatıcılıktan eser yok çillerim var benim ilk kullandığımda pürüzsüz duruyordu şimdi hiç yok:KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:

bende 1 şişeyi 1sene kullanıyorum diğer fondotonlerden ml olarak daha fazla ve benım sıvılcelerım olduğu halde çok iyi kapatıyo. ankarada oturuyosan eğer kızılayda soysal pasajında hasip parfümeri var oda 48 lira satış fiyatı ben bütün alıcaklarımı oradan alıyorm indirimde yapıyolar tek parça almadığım için. zaten fiyatlarıda piyasaya göre çok uygun indirim yapmasalar bile :nazar:

Bende geçen hafta aldım Cosmo Home' dan. Yorumları okuyunca iyiki almışım dedim. Ama yüzüm sivilceli. :KK5: Ters bir durum olmaz umarım.

Bende geçen hafta aldım Cosmo Home' dan. Yorumları okuyunca iyiki almışım dedim. Ama yüzüm sivilceli. :KK5: Ters bir durum olmaz umarım.

yok tatlım zaten genç yüzlere göre bu fondoten çok fazla katkı maddesi yok içinde sivilceleri arrtırmıyor gözenekleri kapatmıyor

bitkisel olduğu için aldırdım ben de kayınvalideciğime,, kıyabilsem kullanıcam :KK52: öğrendiğim kadarıyla kullananlar çok memnunlardı..

X