Çocuk Hastalıkları diş kaşıyıcı hk

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

papatyam_83

civciv
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2007
1.272
421
41
haınmlar o kadar ço dişlik çeşidi varki aman allahım hiç bakmasaydım nete normal bi tane sulu alıverirdim ama çok tatlı şeyler var bazıları sırf görüntü ama işlevinde iş yok gib de geliyo önerceğiniz bişi var mı ,,,yok chicconun buz jellisini alıvercem şimdilik

cnm ya henüz almadığım için bilgim yok :1no2::1no2: ama chicconun buz jellisini bana da tavsiye ettiler.. cnm bu arada seninki dişmi çıkartacak ???

Hah valla ne yalan diyim araştırırken en mantıklısı o geldi bana da:=)
sonu çta bi de marka sağlamdır amacına uygundur die düşündüm ben de,,,

bende sulu olanından aldım Toyiki den bu haftasonu hem oyuncak gibi hem de diş kaşıyıcı sulu yeri var buzdolabına koyup soğuk soğuk verince diş çıkarma zamanında öle hoşuna gidiyor ki bebişlerin alır almaz ark oğluna verdim 7 aylık diş çıkarıyor o da bayıldı çok sevdi :)7 milyondu eğer sizde toyikiye giderseniz alın oyuncak görevini de gördüğü için verdiğin paraya az da olsa değiyooo.
bir de ben diş çıkarma zamanında pırasa verdikelerini duydum kadınların bebeğe.Onun ekşi ve aacısı hoşlarına gidiyormuş güyya ve sertliği:))))
kaynanalar a sormak lazım bunu ..herşeyi biliyorlar yaaaalaelaelaelaelae

ya demin eşim eczaneye sordu soğutup verince hasta edebiliyomuş bebeleri dr lar önermiyomuş ben de buz jelliyi çok istedim ama ,,ya okadar soğukla nasıl hasta olur bebek anlamadım ama,,,eczacı salladı galiba

ya demin eşim eczaneye sordu soğutup verince hasta edebiliyomuş bebeleri dr lar önermiyomuş ben de buz jelliyi çok istedim ama ,,ya okadar soğukla nasıl hasta olur bebek anlamadım ama,,,eczacı salladı galiba

:))bencede
zaten üzerinde yazıyoo buzluka koymayın sakın diye sadcee buzdolabını öneriyolar abartmış o eczacıı:))

ben geçen gün jokerden aldım chicconun kini fiyatı 6 ytldi sanırım ufak bişi gerçekten çok çeşit var ama insan her markaya güvenemio sonuçta agızlarına sokacaklar ben çok büyük ve plastik kısmı fazla olanları tercih etmek istemedim ufak şirin bişi aldım ama daha kızım kullanamıo yiyecek bişi sanıo yalıo bakıo tad yok atıo :))

ben dee kirazı ya da dondurma şekillisi var ondan istedim,,nese alırım yine de ya buranın huyudur zaten sorduğun mal elinde yoksa hemen o mala bi iftira sallarlar elinde olanı satarlar :)
allahtan öğrendik de hep netten alışveriş yapıoruz,,,

içi su dolu dişlikler hiç güvenilir değil nasıl kullanıyorsunuz ki? ya delinirse ya dişi baş gösterdiyse ve farkında deilseniz?
arkadaşlar sakın olmaz olmaz demeyin valla.geçen gün tırnaklarımı siliyordum. aseton şişesi durduğu yerde devrildi ve içinden sıçrayan küçük bir damla oğlumun gözüne geldi. oğlanın durduğu yeri ve asetonun yerini görseniz imkansız birşey. her şey olabiliyor. o nedenle dikkatli olun bence.
burda bi yerde okudum bir dr. tavsiyesiymiş. kendi bez mendillerini nemletip buzdolabında soğutup vermek gerekiyormuş.

Benim yazımı silmiş yöneticiler ama aldığımız yerleri hep veriyoduk hiç silmiyorlardı ve hala da her yerde veriyoruz. Çok ilginç geldi bana...

ya dün eşim bulamayınca bebedorun ince sulu olanından almış artı ama o kadar büyükki kızım elinde evirip çeviriyo ağzına sokamıyo çok büyük ey allahım şu şiko nunkini bulabilsek 5ytl lik şey için netten alışveriş yapmak istemiorum :)

benim kızmında 3,5ayı bitti çok kaşınıyor damakları çoçuğum bir elini sokuyor birde ikisni birden sokmak istyor ağzına girmeyince kaşıyamayıncada kızyor basıyor yaygarayı bende acaba çok e rken mi diye düşünüyorum henüz doktor kullanma dedi birde bebekler için kaljel diye bir krem varmış nasılda bir insan bir diğerine her yönüyle bu kadar bağlı olur anlamıyorum aslında anlamak hiçde zor değil bizde annelrimize bağlı değilmiyiz ki düşündümde onlar için herşeyi en ince ayrıntısna kadar düşünüyoruz böyle de olması gerek gerçi bişey alırızda canı yanarmı en büyük endişemiz oolsa gerek rabbim bebeklerimizi bizlere bağışlasın

canı yanar mı derken o jelden mi hayır hayır benim kardeşime kullandık biz ama daha erken dedi annem benim 4 aylık kızım gerçi dr en iyisini bilir kullan dediyse kullanırız o jeller dindiriyo acıyı kaşıntıyı çok iyi

X