kızlar bebegim dün ası oldu hasta birazdasevinçliyim bebegim güzel kilo almıs

çixgxdem-xoxzal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2008
573
2
34
slm kızlar dün bebegimin asısı vardı senağlamasenağlamasenağlama
4tane oldu oda cok geldi sanırım atesi var sürekli ateş düsürücü veriyorum napiyim anlamadım doktr ateş düsürücü ver dedi gecmezse götürücem buarada kızlar bebeişim 7aylık oldu veee 10 kilo olmuş sizin bebeişelrin kilosu nedurumda kızlar dünde pünomokok asısını yaptırdım kuzuma hepinize slm bebeişlerinizi öpüyorummmŞenizŞeniz

maşşallah bebeğineeee.çok sık ateş düşürücü verme yarın ölçek verceksin 4-6 saatte bir..baya kilo almış maşşallah anne sütü dışında neler veriyorsun çiğdem?ne bu kadar kilo yaptı _? mert hastalıktan gözüünü yeni açtı kilo alımıda yavaşladı .((

Allah nazarlardan saklasın yavrunu maaşallah...evet ne veriyorsun kilo alması için canımm..benim oğlum maalesef henüz 7 kg..mama+anne sütü+ek gıdalara geçtik ama çıt yok bizde..düzenli ama az kilo alıyor..çok da hareketli bacaklar hiç sabit durmuyor..hele biri bakıp güldü mü zigzag çiziyor bacaklar..hehehhe

cnm normal korma asısı bide pnömokok asısı oldu kuzum düzülmeye basladı bakalımQUOTE=murgiz;4412203]maaşalah canım allah nazarlardan sakınsın canım ne aşısı olduki 4 tane[/QUOTE]

amin cnm tahıl mamaları veriyorum prinç unu veriyorum sabah kavalımaması verşyorum bide iyigeceler maması veriyorum cnm evde yedigimiz corbalardan veriyorum cnm okadar iştesırnaşık şey
Allah nazarlardan saklasın yavrunu maaşallah...evet ne veriyorsun kilo alması için canımm..benim oğlum maalesef henüz 7 kg..mama+anne sütü+ek gıdalara geçtik ama çıt yok bizde..düzenli ama az kilo alıyor..çok da hareketli bacaklar hiç sabit durmuyor..hele biri bakıp güldü mü zigzag çiziyor bacaklar..hehehhe

X