Saç Rengi ve Saç Boyama En güzel kahve tonları...

karamelli_turta

Nirvana
Pro Üye
21 Temmuz 2008
17.324
54.059
Arkadaslar ben saclarımı boyamak istiyorum kahverengiye..
ama cok kararsızım hangi boya yada hangi renk kahveye boyayacagıma??
kullandıgınız ve memnun kaldıgınız boya ve rengini söyleyebilir misinz hatta üşenmesseniz foto da koyabilir misinizzz..? :KK43:( acilll..
benim kendi rengim koyu kahve siyaha yakın ama bilemiyorum hangi renk yapsam kızıllarda bi öneride bulunabilr mi?:çok üzgünüm::Saruboceq::Saruboceq:

adriana-lima01.jpg

adrianalimafriends9big8sm5.jpg

adrianalima918hw7gw9.jpg

kahve tonlarında bunlar hoşuma gidiyor benim..

bunlar da kızıl ..
Simone-Simons-1024x768-102kb-media-4662-media-134311-1205850903.jpg

l_a716a2c0ee6b4d7aaa8e64b435682d0e.jpg

daha guzel kahve tonları vardı su kenan ımırzalıoglunun sevgılısının adı neydı hatırlamıyorum ancak onun sac rengı ıyıydı.
bı de gossıp gırl de kı blaır ın sac rengı mukemmel.

benım ben palettenın sıcak cıkolatasını kullaıyorum rengı cok guzel ama tabı senın sacının rengı ne acaba

canım benim sacımın rengi siyaha yakın koyu kahve ..
ama ben biraz degiştirmek istiyorum yine kahve tonlarında tabi kumral istemiyoorum :))
senin rengini de merak ettim..kaydirigubbakcemile5

gizemli kahveyi anneme yapıyodum baya bi bakır oluyo bence ama kadife kahve nasıl bi renk bende daha önce yapıcaktım kendime ama çok koyu gibi geldi bana siyah gibi ölemi?

arkadaşlar yaa yardımınıza ihtiyacım war..bnm saç renqim kumral..uçlarına sarı balyaj attırmıştım qeçen yaz smdi açıldı yine..qizemli kahwe boyadan aldım..sizce yakışır mı?:çok üzgünüm:

kızlar benim saçım siyah artık çok sıkıldım çikolata rengi gibi bişey istyrm ama kutulardaki renk olmuyo hiç bi zaman hangimarka hangi ton önerirsnz

X