Saç Rengi ve Saç Boyama oksijenli su

Kuzenim yapmıştı saçları AÇIK KUMRAL 'de ve altın sarısı gibi oldu
o oksijenli suyu sürüp güneşe çıkmış 1 saat boyunca ..
saçların koyuysa yapma turunculaştırıyormuş onunki hiç turuncu olmadı..

benimde saçlarım kumral.hep sarı röfle yaptırırdım.saçlarım artık yıpranmasın diye kendim boyamaya karar vermiştim.birden kızıla döndüm ve çok pişmanım.bundan sonra saçlarımı kendi renginde boya yapıcam ve daha sonrada oksijenli suyla yapmak istiyorum artık röfle yada elde boyamak istemiyıorum.işallah oksijenli suda yıpratmaz.

benimde saçlarım kumral.hep sarı röfle yaptırırdım.saçlarım artık yıpranmasın diye kendim boyamaya karar vermiştim.birden kızıla döndüm ve çok pişmanım.bundan sonra saçlarımı kendi renginde boya yapıcam ve daha sonrada oksijenli suyla yapmak istiyorum artık röfle yada elde boyamak istemiyıorum.işallah oksijenli suda yıpratmaz.

kesinlikle deneme derim yıllar önce bende yaptım çok pişman oldum sonra tamam sarı renk oluyor ama sonra saçlar aşırı yıpranıyor ve dökülüyor sakın yapma pişman olursun

aslaaaaa aslaaaa hiç tavsiye etmiyorum, benim caaanım saçlarım yanmıştı oksijen yüzünden. hiç mantıklı bişey değil bence. ne kadar cahilmişim neler etmişim saçımaaa oda şimdi küstü bana senağlama

Bende asla tavsiye etmiyorum ben bizzat denemistim yıllar once saclarım ınanılmaz kotu oldu matlastı ve yandı,denemenızı onermem, sacınızı gozden cıkarmak ıstıyorsanız yapabılırsınız tabı oda ayrı

asla oksijenli su kullanmayın... oksijenli su saçları yakar ve matlaştırır...

ben bundan yaklaşık 15 yıl evvel lise yıllarında yapmıştımda güzelim saçlarım röfleden daha berbat olmuştu..

çok daha fazla yıpratıyor cnm.kullanmış biri olarak hiç tavsiye etmem.o da röfledeki oryel maddesi gibi saçın yapısını bozuyor.neyseki kimya sürekli saç boyası hakkında çalışmalar yapıp kaliteyi yükseltti kaliteli bir kuaförde çok az hasarla sarışın olabilirsin ama oksijenli su ile saçına çok zarar verirsin.üstelik boyadan sonra uygulayacağını söylüyorsun.boya kimyasal olduğu için sonuç daha kötü olabilir.

yinede kendi seçimin.

(bu soru üzerine oksilenli su ile yaptığım denemeden sonra bitkisel bir deneme yapmıştım yine lise yıllarında doğal sarı renk elde etmiştim.notlarımı bulabilirsem o konuda bir topik açarım ama doğal saçta işe yarıyor )kaydirigubbakcemile5

teşekkürler arkadaşlar verdiğiniz bilgiler için.az kalsın saçımı mahvedecekmişim desenize.hiç boyamıycam saçlarımı yav bıktım valla.................

teşekkürler arkadaşlar verdiğiniz bilgiler için.az kalsın saçımı mahvedecekmişim desenize.hiç boyamıycam saçlarımı yav bıktım valla.................

diğer yazımda bahsetmiştim doğal bir yolla saçlarımı açmıştım eskiden diye.bir konu açtım cnm oradan okuyabilirsin ''saç sarartmak için doğal yol şimşir ağacı''
başlıklı yazı....

ben bizzat denemiştim.

evet okudum şimdi.bende yapıcam artık boyamıycam boyaların gitmesini bekliliyorum bugünden itibaren.teşekkür ederim.küaförlerde geçen zamanlarıma acıyorum.hem saçımıza,hem paramıza yazık yaaaaaaa

X