Melisa Çayı

lili08

BAL KIZIM
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2008
780
0
Kızlar ben bebeğime gün içerisinde 5-6 çay kaşığı melisa ve papatya karışımı çay veriyorum. Bunu 2 gündür yapıyorum ve dikkat ettim Lina çok güzel gaz çıkarıp çok güzel uyuyor. Gün içerisinde çok huysuz değil rahat bir bebek oldu. Ben bu çaya bağladım. Deneyen varsa deneyimlerini paylaşmak isterim. Denemeyenlere tavsiye ederim. Bu arada papatya ve melisayı aktardan aldım, poşet çay falan değil.

evet canım duydum melisa çayını ben anason kullanıyorum hem güzel gaz çıkarıyo hemde rahatlatıyo almanyadan getirtti görümcem çok süper gerçekten.papayayıda granül şeklinde almıştık iğrenç ertuğ kusuyo içirince merakettim tadına baktım ayyy çok şekerliydi şimdi diger çaylarının içine 3 tane atıyorum yoksa kusturuyo.ben mamasında anoson koyuyorum 3 4 granül gece mamasına rahat uyutuyo

aaa bebişleri kusanlar milupanın papatya çayı kusuruyo ertuğu belki kullanıyosanız bebişiniz bu yüzden kusuyodr çünkü aşırı derecede şeker eklemişler humananın i.gecelr çayını kullnıyorm şkersiz

hanımlar melisayı deneyebilirm ama bu tür şeylerin midede çamurlanma mı ne öyle bişi yaptığın duymuştum fazlası yani ama bilmiyorum kesin değilduyumum bu sadece

papatyacı öyle bir biberon vermiyorumki sadece gün içinde 6 çay kaşığı kadar veriyorum.

Melissa nın yatıştırıcı etkisi kanıtlanmış birşey zaten.Ben bebeğime değilde kendim içiyorum akşamları bebeğim sütümden alsın diye.Ama o kadar uyku yapıyorki gündüzleri içmiyorum artık.Aşırısı cidden apallaşırıyor insanı bebeklere direkt verilmesinden yana değilim ben...

kızlar bende melisa aldım ama iki çeşiti warmş sanırım benim aldığımın kokusu limona benziyor sizinkilr nasıl kokuyor.. ince uzun yapraklı

X