Göz Makyajı Takma kirpik

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

SeMa21

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2008
63
0
34
arkadaşlar ben takma kirpik hiç kullanmadım almayı düşünüyorum kullanan varsa bana yardımcı olabilirmi.Takma kirpiklerin ömürleri tek kulanımlık mı yoksa daha fazla mı birde hangi marka iyi?

arkadaşlar ben takma kirpik hiç kullanmadım almayı düşünüyorum kullanan varsa bana yardımcı olabilirmi.Takma kirpiklerin ömürleri tek kulanımlık mı yoksa daha fazla mı birde hangi marka iyi?

eylure derim ben kesinlikle. sanırım 18 milyon kozmetik satan eczanelerde. ama kendinden yapışkanlı bulabilirsen çok daha iyi olur. ben bulamadım maalesef kendinden yapışkanlı. bir de sakın tekli olanlardan alma derim, çünkü gündüz gözüyle düşüp insanı rezil eden bir özelliği var. başıma geldi, ordan biliyorum :roflol:

arkadaşlar ben takma kirpik hiç kullanmadım almayı düşünüyorum kullanan varsa bana yardımcı olabilirmi.Takma kirpiklerin ömürleri tek kulanımlık mı yoksa daha fazla mı birde hangi marka iyi?[/QUOTE

mac mağazalarında istediğin her cins takma kirik bulabilirsin çeşitleri çok fazla hatta doğal görünmesini istiyorsan kesinlikle mac derim yerimseniben

fiyat skalası nasıl kızlar ? vede dogal mı?? gunluk hayat ıcın uygun mu?? yoksa ıı bır maskara ısı cozuyor mu?

ii bir mascara al derim ben takma kirpik çok yapay duruyo ve devamlı tedirgin oluo insan ay düştümü ay yamuldumu gözüm çıkarmı yanar mı fln:) kesinlikle dior show,givenchy phenomen ya da lancome hypnose,virtuose derim ben

canım takma kirpik çok yapar duruyor.ben protez kirpik aldım.3 tel falan oluyor her biri.ama 3 boyu var içinde dilediğin kadar kullanıyosun.fiyatıda çok uygundu.rimelimi sürünce cımbızla alıp kirpik dibimie arzu ettiğim kadar yerleştiriyodum.1 senedir almıyorum.ama fiyatı çok uygun hemde yapay durmuyor. onu tavsiye ederim.

bende takmak kirpik istiyorum ama eski türk filmlerindeki gibi değil britney spears'ın toxic klibini bilen varsa ordakı takma kirpikler müthiş ve harika duruyor
image27no1og6.jpg

işte bu kapmak kirmik diye ben buna derim hihoyyyt

canım takma kirpik çok yapar duruyor.ben protez kirpik aldım.3 tel falan oluyor her biri.ama 3 boyu var içinde dilediğin kadar kullanıyosun.fiyatıda çok uygundu.rimelimi sürünce cımbızla alıp kirpik dibimie arzu ettiğim kadar yerleştiriyodum.1 senedir almıyorum.ama fiyatı çok uygun hemde yapay durmuyor. onu tavsiye ederim.

:eek:ya arkadaslar benim anlamadıgım bu tekli takma kirpikleri deriyemi yapıstırıyosunuz yoksa kirpiğin üstünemi beni aydınlatırsanız çok sevinicem:kedi:

Arkadaşlar bende almayı düşünüyorum ama benim kendi kirpiklerim uzun sadece düz.Ben daha dolgun ve kıvrık olsun istiyorum.Ne kadar dolgunlaştırıcı rimel kullandıysamda kar etmedi.Düz kirpikte takma kirpik nasıl durur.

protez kırpık nasıl oluyor arkadaslar yaptıran varsa kısaca bilgi verebilr mı

Kirpik ekleme, özel saç kılından yapılmış tek tek olan kirpikler, kendi kirpiğinizin arasına yerleştirilerek uygulanır. Kirpiğinize yapılan kirpik ekleme işlemiyle kirpikleriniz sık ve uzun bir görünüm alır."
ınternet böyle diyor,ben yaptırmadım.Üst kirpiklerim çok kısa olmamasına ramen kalkmıyor hiçbir rimel tutmuor jöleyle deniyicem yada takma kirpik alıcam dengesiz şeyler.

protez kaşta var sanırım,veya herneyse işte

Son düzenleme:
arkadaslar ben kuaforde takma kirpik yaptirdim tek tek kirpiklerinizin ustune yapistirip kiviriyorlar ve 1 aylik diyorlar ama yalan benim kirpiklerim cok gur ve uzundu sadece kivrik degildi onun icin taktirdim olan kirpiklerimde koptu onun sayesinde kizlar kesinlikle tavsiye etmiyorum olan kirpiklerinizi kiriyor ve kopariyor berbat birsey

canım ben de antalyada bir kuaförde taktırdım süper oldu 10 gün falan hiç düşmedi sonra yavaş yavaş dökülüyo ama onda da sorun olmuyo bence sen de kuaförede taktır kendin takman zor.

canım bunun fiyatı ne kadar bide nerelerde bulabılırım acaba yapılısını da sana zahmet bi anlatsan :lepi:

canım ben de antalyada bir kuaförde taktırdım süper oldu 10 gün falan hiç düşmedi sonra yavaş yavaş dökülüyo ama onda da sorun olmuyo bence sen de kuaförede taktır kendin takman zor.

10 gün kalıyor peki yapıştırıcı göze yada kirpiğe zarar vermiyormu canım ? birde normal bir kuafördemi yaptırdın yoksa güzellik salonundamı ?

X