Ermeni Hastanesi/Yakup ilingir

zulalkumsal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2008
55
0
hamileliğim boyunca ermeni (zeytinburnu)hastanesinde yakup çilingire devam ettim.ilgili ve alanında uzman bir doktor.ben çok memnun kaldım.muayene ücreti ssk varsa 10 ytl yoksa 50 ytl.aynı hastanede sezeryanla doğum yaptım.doğum ücreti ssk varsa 1500 ytl.üç gün hastanede kalıyorsunuz ve göğüs ucu çatlak kreminden,bebeğin kıyafetlerine kadar her türlü ihtiyacınızı hastane karşılıyor.tavsiye ederim...şimdiden geçmiş olsun herkese...

merhabalar benim eltim,de ermeni hastanesinde doğum yaptı fakat ücreti 4 milyardı 2 yıl oldu doğum yapalı ama oranın doktoru değildi istanbul tüp bebek merkezinin doktoru aret kamardı soy ismini yanlış hatırlamıyorsam söylediğiniz fiyatlara bakılırsa çok uygun bir doğum yapmışsınız asıl konuya girmek istiyorum benimde 3 yıldır bebeğim olmuyor siz tedavimi oldunuz yoksa normal muayineleremi gittiniz ve doğumunuzu orda yaptırdınız nasıl bir doktor hakikatten işin erbabımı bunu öğrenmek istedim bişey daha nekadar oldu siz doğum yapalı:))

Merhaba,
Bu hastaneye eğer tüp bebek merkezi aracılığıyla giderseniz oranın fiyatlarının üzerinde bir fiyat ödüyorsunuz ben onu söyleyebilirim.Resmen enayi yerine koyuyor o tüp bebek merkezi insanları.kötükedihüso

dr yakup bey ben 30 yaşındayım ve kızlık zarımı diktirmek istiyorum,yardımcı olurmusunuz ve fiyatlar hakkında bilgi verirmisiniz.

merhaba bende yedıkule ermenı hastanesınde dogum yapmak ıstıyorum bana bılgı verırımısın yakup beyemı gıdeyım yoksa bayan doktorlarda var nasıl bır hastane

X