Doğal Saç Bakım Kürleri Saç iksirim mutlaka deneyin

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri

cimcime2709

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2008
466
0
kızlarr süper bi iksir buldum saçlarımız için bir kaç gündür bunun araştrmasını yaptım :)))
mandalına ya da portakal kabularını soyuoruz (içi bosuna gıtmıor onlarda yıyıp c vıtamını kazanıoruz)
içine bildiğimiz çörek otundan 1 tatlı kaşığı atıyoruz
veee ben badem yagı koydum ya da hınt yagı ... 10 damla kadar
2 su bardagı su bunları kaynayıncaya kadar beklıyoruz ve ılımasını beklıyoruz . . .
sacımıza sürüp kurumasını beklıyoruz... yada fön makınası ıle kurutoruz benım önerim 1 saat fılan sacınızda ıslak olarak beklemesı :)) sonucmu harıkaa..
kızlar bu yontemı aktarcı arkadasım söyledi bana entele ile fılan ugrsma sakın dedı denedim .. gercekten 3 gunde faydasını gördüm.... :lepi: a.s. :nazar:

anamm sebzeler bitti simdi sıra meyvelerde :jeyyar:
ne gibi etkisini gördün canım anlatır mısın ?

Yok yok bu işin sonunda ya saçlarımızla başa çıkamayacak kadar gür uzun ve saglıklı saçlara kavuşacaz yada kel kalacaz....kaydirigubbakcemile5

anamm sebzeler bitti simdi sıra meyvelerde :jeyyar:
ne gibi etkisini gördün canım anlatır mısın ?

:ecrin_bebek: faırlıke ben turplu suyuda deneyenlerdenım bu arada :)))
bana aktarcı arkadasım onerdi bunu yaklasık 3 gundur denıyorum ... saclarımı yenı boyatmsıtım sarıya solemıstım hatrlarsanız :)) 3 gunun sonunda sacımın uzadıgını farkettım bı tek ben deıl komsularıımızda annemde aynı sekılde tepkı verdı ne cabuk dıplerın gelmıs dıye cok sevındım acıkcası :))) cunku uzatmak ıcın baya caba harcayanlardanım sızlerede twsıye edıyorum meyvelerınde ınsan vucuduna bır cok faydası var çörek otuda bi bitki deilmi bak içinde bitkide vara.s.

Yok yok bu işin sonunda ya saçlarımızla başa çıkamayacak kadar gür uzun ve saglıklı saçlara kavuşacaz yada kel kalacaz....kaydirigubbakcemile5

annemın lafı kel kalıcan :)))
:smiley-cool: benım gıbı saça eger etkı yaptıysa bişey diyemem :))
kazık gıbı oluyodu ykayınca fılan neler denemedım neler sizlerlede paylasmak ıstedım a.s.

kızlar bırde bı sıtede okdum aklınızda bulnsun yazacagım sey alıntıdır
Havuç: Saç dökümesini azaltır ve saçı canlandırır. Cilt ve kemik sağlığında, hücre yenilenmesinde faydalıdır.

bunu da yapmaya kalkarsam annem kesin beni evden kovar :)
zaten turplu su, zencefilli su, maya elime ne geçse mutfakta saçıma sürüyorum :)

:)) haklısınız kızlar :)) benım annemde aynı sekılde neysekı calsıor :)))) o yokken rahatca yapıorm bakalım deneyelım gorelım :))

Aslinda bu mevsimde cokta mantikli bisey.Bu Kismevsiminde genelikle biz Insanlar Mandalina Portakal tüketiyoruz hasta olmayalim diye.Kabuklarininda atmicaz yane haaa sAcimiza uygulucagiz.Yok ben dayanamicam galiba simdi denicem :).

bütün anneler aynıymış demek ki.
''kel kalıcan kızııııımm, bırak artık şunları.''
o kadar özeniyorum ki hiç bişey yapmadan hızlı saçı uzayanlara.

Evet ilk Deneyim icin simdilik Koydum mandalina kabuklarini tesadüffende kardesim karsimda mandalina yiyordu :)).NEkadar kaynanamasi gerek ve sacimizi stretchlemek gerekmiyiz cimcime?

kızlarr süper bi iksir buldum saçlarımız için bir kaç gündür bunun araştrmasını yaptım :)))
mandalına ya da portakal kabularını soyuoruz (içi bosuna gıtmıor onlarda yıyıp c vıtamını kazanıoruz)
içine bildiğimiz çörek otundan 1 tatlı kaşığı atıyoruz
veee ben badem yagı koydum ya da hınt yagı ... 10 damla kadar
2 su bardagı su bunları kaynayıncaya kadar beklıyoruz ve ılımasını beklıyoruz . . .
sacımıza sürüp kurumasını beklıyoruz... yada fön makınası ıle kurutoruz benım önerim 1 saat fılan sacınızda ıslak olarak beklemesı :)) sonucmu harıkaa..
kızlar bu yontemı aktarcı arkadasım söyledi bana entele ile fılan ugrsma sakın dedı denedim .. gercekten 3 gunde faydasını gördüm.... :lepi: a.s. :nazar:

arkadaşlar ben evliyim allahtan başımda annem yok diycem ama bu sefer de sanırım sonunda eşim beni boşayacak :roflol:

turplu su yapıyorum
zencefilli su yapıyorum
maya yapıyorum
hint yağı yapıyorum
mecit efendi yapıyorum
bemix evigen bephantene yapıyorum
üç şişe aynı marka şampuan alıp birine doğum kontrol hapı
birine çam terebentini
birine bal koyuyorum...........

derken artık ben bile kendimden korkuyorum-tatlicadiarzu-

ama hala kel değilim :roflol:

arkadaşlar ben evliyim allahtan başımda annem yok diycem ama bu sefer de sanırım sonunda eşim beni boşayacak :roflol:

turplu su yapıyorum
zencefilli su yapıyorum
maya yapıyorum
hint yağı yapıyorum
mecit efendi yapıyorum
bemix evigen bephantene yapıyorum
üç şişe aynı marka şampuan alıp birine doğum kontrol hapı
birine çam terebentini
birine bal koyuyorum...........

derken artık ben bile kendimden korkuyorum-tatlicadiarzu-

ama hala kel değilim :roflol:

:roflol::roflol::roflol:
süpersin ya..
keşke bende bunların hepsini yapabilsem :1no2: ahh anne ahh yasakkelime

:roflol::roflol::roflol:
süpersin ya..
keşke bende bunların hepsini yapabilsem :1no2: ahh anne ahh yasakkelime
teşekkür ederim gayecima.s.umarım iyi bişey yapıyoruzdur..:a015:
bence sen de süpersin şekerim..

benim bir adım gerimdesin :roflol:
Allah sonumuzu hayır etsin :Saruboceq:

Kızlar bu kaçıncı iksir yakında sihirbaz olcaz :roflol:
Şaka bi yana paylaşım için saol cnm denemek lazım sositososito

herkese selam kızlar deneyımlerınızı yazın ben sımdı tekrar yaptım... ben strecfılm e sarıorm ve 1 2 saat beklıorm kuruyuncada yıkıorm arkadaslar deneyımlernızı paylasın tesekkurler

X