Aldatlan kadnlar, hayata nasl geri dndnz?

peki neden affeder ama unutmaz değilde affetmez ve unutur olmuyor ?

bende anlatım aldatılma hikayemi,canımdan çok sevdiğim kuzenim wardı,yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmeyen.herşeyi beraber yapardık ayrıca bütün sevgililerimi tanır kendisi, 2 yıl önce bir sewgilim wardı onunla tekrar barıştık we süper giden bir ilişkimiz wardı,kuzenimi tanıştırdım onunla,hiç kötü bir niyet düşünmedim.Kuzenimle telefon konusmalarını duydum sözde kuzenim bunu deniyormuş bana olan sewgisini sınamış.Kuzenimin attığı msjları gördüm çocugu resmen yoldan çıkarmaya çalışıyor bende salak gibi sewiyorum ya affettim sewgilimi,bir süre sonra kuzenimide affettim.Dün bana gelicekti bekliyordum,hep beraber gezicektik kuzenim telefonlarımı açmıyordu msjlarıma cvp wermedi diğeride iş de oldugunu söyledi.ıçime bir şüphe düştü içimi kemiriyor sanki,3 4 saat sonra kuzenim geldi.Çok garip dawranıyordu,zarf attım hemen oltaya düştü.bir gece önceden anlaşmışlar buluşmuşlar sonra kuzenimi almış bir arkadasının ewine götürmüş beraber kahwaltı yapmışlar,öpüşmüşler berbaer sarılıp yatmışlar,bunları suratıma utanmadan anlatabildi savunması elimde değil karşı koyamadım aşık oldum.ınsanın en yakının daki biri bunu yapıyorsa diğerleri yapar.Artık birine gerçekten güwenip sewebileceğimi düşünemiyorum.Ha bişey daha dünden beri içim acıyor yanıyor,bunu hak edicek ne yaptım diye...(benim aldatlma hikayemde bu)

bende anlatım aldatılma hikayemi,canımdan çok sevdiğim kuzenim wardı,yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmeyen.herşeyi beraber yapardık ayrıca bütün sevgililerimi tanır kendisi, 2 yıl önce bir sewgilim wardı onunla tekrar barıştık we süper giden bir ilişkimiz wardı,kuzenimi tanıştırdım onunla,hiç kötü bir niyet düşünmedim.Kuzenimle telefon konusmalarını duydum sözde kuzenim bunu deniyormuş bana olan sewgisini sınamış.Kuzenimin attığı msjları gördüm çocugu resmen yoldan çıkarmaya çalışıyor bende salak gibi sewiyorum ya affettim sewgilimi,bir süre sonra kuzenimide affettim.Dün bana gelicekti bekliyordum,hep beraber gezicektik kuzenim telefonlarımı açmıyordu msjlarıma cvp wermedi diğeride iş de oldugunu söyledi.İçime bir şüphe düştü içimi kemiriyor sanki,3 4 saat sonra kuzenim geldi.Çok garip dawranıyordu,zarf attım hemen oltaya düştü.bir gece önceden anlaşmışlar buluşmuşlar sonra kuzenimi almış bir arkadasının ewine götürmüş beraber kahwaltı yapmışlar,öpüşmüşler berbaer sarılıp yatmışlar,bunları suratıma utanmadan anlatabildi savunması elimde değil karşı koyamadım aşık oldum.İnsanın en yakının daki biri bunu yapıyorsa diğerleri yapar.Artık birine gerçekten güwenip sewebileceğimi düşünemiyorum.Ha bişey daha dünden beri içim acıyor yanıyor,bunu hak edicek ne yaptım diye...(benim aldatlma hikayemde bu)

umarım cabul atlatırsın.bunu erken farkettıgın içinde mutlu ol bence.kimseye güvenılmiyor maalesef:1no2:

erken fark ettiğim iyi tabi ki ama insan böyle bir şeyi kaldıramıyor ne kadar zor hem yakınından biri olması hemde sewdiğin biri,insan ne kadar takmamaya çalışsada içimdeki acı bütün vücudunu sardığı için her zaman bu beynini yiyor

arkadaşlar ben acaba eşim beni aldattı mı diye düşünmeye son veriyorum. klinik düzeyde vakalarla kendi psikolojinizi bozmayın bence. doyumsuzluk, aşırı cinsel isteklilik bence çoğu erkekde vardır. onların fizyolojisini anlamayı beklemiyorum. erkekler gibi düşünemem, hissedemem. ve artık şunu öğrendim.
Bazı gerçekler öyle acı oluyor ki erkekğinizin söylediği yalanlar bile tatlı geliyor bunun yanında.
Ben karşımdakini, meziyetleri ya da kusurları için değil Allah için sevdim. Bundan önce de kendimi adadığım, sonra da kendimi adayacağım tek bir varlık var. o da benim güzel Allah'ım.

Son düzenleme:
arkadaşlar ben artık kabulleniyorum. savaşmayı bırakıyorum. hiç ama hiç bir erkekten sadakat beklemeyin. bunu üzülerek söylüyorum ama malesef öyle. klinik düzeyde vakalarla kendi psikolojinizi bozmayın bence. doyumsuzluk, aşırı cinsel isteklilik bence çoğu erkekde vardır. onların fizyolojisini anlamayı beklemiyorum. erkekler gibi düşünemem, hissedemem. ve artık şunu öğrendim.
Bazı gerçekler öyle acı oluyor ki erkekğinizin söylediği yalanlar bile tatlı geliyor bunun yanında. işte ben böyle acı çekiyorum.... bunu kabul edecek kadar güçlü değilim ve bunun için kendime dünyayı zehir etmeyeceğim. Eşime son nefesime kadar sadık kalacağım. Ben onu, meziyetleri ya da kusurları için değil Allah için sevdim. Bundan önce de kendimi adadığım, sonra da kendimi adayacağım tek bir varlık var. o da benim güzel Allah'ım.

aldatmayı Allah için kabullendiğini yazmışsın
Ama Allahu teala nur suresinde önce erkeklere hitap ediyor gözlerinizi haramdan sakının diye sonra kadına hitap ediyor ayet ..Alahu teala önce erkeği uyarıyor
Tabiki de onu aldatmamalısın
Allah için kabul ettim deme .çünkü aldatan erkek Allah'ın haram kıldığı bir davranışı yapıyor...

bende anlatım aldatılma hikayemi,canımdan çok sevdiğim kuzenim wardı,yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmeyen.herşeyi beraber yapardık ayrıca bütün sevgililerimi tanır kendisi, 2 yıl önce bir sewgilim wardı onunla tekrar barıştık we süper giden bir ilişkimiz wardı,kuzenimi tanıştırdım onunla,hiç kötü bir niyet düşünmedim.Kuzenimle telefon konusmalarını duydum sözde kuzenim bunu deniyormuş bana olan sewgisini sınamış.Kuzenimin attığı msjları gördüm çocugu resmen yoldan çıkarmaya çalışıyor bende salak gibi sewiyorum ya affettim sewgilimi,bir süre sonra kuzenimide affettim.Dün bana gelicekti bekliyordum,hep beraber gezicektik kuzenim telefonlarımı açmıyordu msjlarıma cvp wermedi diğeride iş de oldugunu söyledi.ıçime bir şüphe düştü içimi kemiriyor sanki,3 4 saat sonra kuzenim geldi.Çok garip dawranıyordu,zarf attım hemen oltaya düştü.bir gece önceden anlaşmışlar buluşmuşlar sonra kuzenimi almış bir arkadasının ewine götürmüş beraber kahwaltı yapmışlar,öpüşmüşler berbaer sarılıp yatmışlar,bunları suratıma utanmadan anlatabildi savunması elimde değil karşı koyamadım aşık oldum.ınsanın en yakının daki biri bunu yapıyorsa diğerleri yapar.Artık birine gerçekten güwenip sewebileceğimi düşünemiyorum.Ha bişey daha dünden beri içim acıyor yanıyor,bunu hak edicek ne yaptım diye...(benim aldatlma hikayemde bu)

insanın başına gelmeden anlamıyor kızma ama kuzeninin başınada inşallah böyle bir şey gelir diyorum o zaman anlar anyayı konyayı. 2 acıyı birden çeker. allah senin için en hayırlısını versin canım a.s.

bugün öğrendim aldatıldığımı. 7 yılı aşmıştık, ikimiz de istediğimiz noktaya gelmiştik, bir şarap, bir kırmızı gül ile doğumgünümü kutlamıştı. bana evlenme teklif etmişti, artık yeter, evlenelim diye. gelinlik modellerine bakıyordum kendimce, özeniyordum gizli gizli. daha 2 gün önce de davetiyelere bakıyordum, mutluydum. mutluydum. mutluydum. ama şimdi içim ölüyor. sessiz sessiz inliyorum. canım çok yanıyor. ağlamıyorum ama niyeyse. gözyaşlarım geliyor ama durduruyorum. inlemeyi kendime yakıştırıp ağlamayı yakıştıramıyorum. en çok canımı yakan içimdeki boşluk. öyle bir acı dolu boşluk var ki anlatmam mümkün değil. hem ölesiye bir acı, hem de büyük bir boşluk. can yakıcı. midem bulanıyor. yaşadıklarımdan, herşeyden,kendimden, ondan, hatırladıklarımdan, tenimden,kokumdan, ümitlerimden, saflığımdan, salaklığımdan midem bulanıyor. 2 defa duş aldım ama geçmiyor, aklım başıma gelmiyor. canım yanmaya devam ediyor. soğuk duş altında duruyorum, yanıyorum. bacaklarım titriyor duşta, soğuktan tenim ürperiyor, nefesim kesiliyorama ben hala yanıyorum. içimdeki boşluk kaya gibi oturdu.

ağırlığını kaldıramıyorum. bacaklarım beni taşımıyor. koskoca bir acı ve ağır bir boşluk var içimde. benden de büyük, şaşıyorum kendime ben bunları içime sığdırabilecek kadar engin miyim diye. yazzdıkça gözlerim doluyor ama ağlamıyorum. elimde tek bu kaldı çünkü. kendime ispat edebileceğim tek bu. ağlamamak. iki büklüm olsam da acıdan dimdik durmak. saat sabahın 7 sini geçmiş. ben hala yanıyorum. içimdeki boşluk daha d büyüyor sanki. ama şimdi anlıyorum ki içimdeki boşluk en çok canm yakan. bir insan bu kadar m boşaltır bir insann içine. 7 yılı aşkın bir zaman... insan bu kadar mı bir anda yerle bir eder tüm benliğini, tüm yaşanılanları bu kadar mı silebilir içinden kalbinden beyninden. bu kadar mı büyük bir hayal kırıklığı. bir anda, sadece bir anda insanın içinde bu kadar acı ve bu kadar büyük bir boşluk bırakarak bir insan kolayca gidebilir mi benim yüreğimden. 7 yılı 7 dk bile olmadan bu kadar mı çabuk ve şiddetli bir şekilde içimden atabilirim ben. o zaman niye sevdim, niye emek verdim, niye bekledim, niye yatakta uyurken onu izledim, nefesini nefesime niye çektim, üstünü örttüm, kirpiklerin seyrettim, uyurken koynuna yatıp, amatam bağrına neden kendimi huzurlu buldum. şimdi gözlerimede yaş yok, gelmiyor da. yazdıklarım sanki bir kamera tarafından bana gösteriliyor. ben yaşamamışım gibi. sanki başka biri. silindikçe siliniyor tüm duygular. anıya bile saygısı yok bu içimdeki acının, önüne geleni siliyor... bizi siliyor. yazım yavaşladı. parmaklarım kalkmıyor. bitti. 7 yılım, yaşadklarım gitti. bir anlamı yok. içimi bu kadar boşalttı. kendini bu kadar bitirdi demek. bana hissedebildiğim tek bir şey kaldı, o da bedenimde bıraktığı acısı.yazık. benim de yıllarımdı onlar, benim mutluluğum, benim ümitlerim, benim geleceğimi inşa etmeye çalıştığım geçmişimdi lokman. yazık ettin, günah işledin, öldün içimde,7yıl kaldın ama 7 dk bile sürmedi benden gitmen. o kadar iğrençtiki yaptığın, o kadar basit ve o kadar kötü. biz olan sana yakışmadı ama sadece sana çok yakıştı.hakkım varsa ki üzerinde var biliyorum, sana hakkımı helal etmiyorum. bana değil benim olan yıllarımı yalan üzerine kurduğun için. bu kadar kolay yalan söyleyen birisi olduğun için. beni yalanlarına inandırdığın için. kendinitama ama ben de böyle kolay küçük düşürdüğüniçin. bir gram saygıyı bana çok gördüğün için. kendini bu kadar kolay ve basitçe harcadığın için. 7 yıl boyunca kendime kuracağım hayatımı elimden hiç canın yanmadan alıp gidebildiğin için sana hakkımı ömrüm boyunca helal etmiyorum, etmeyeceğim de.

Cnm öncelikle geçmiş olsun.Demekki affetmek de hata baksana affetmişsin ama tekrarlamışlar Allah ikisinin de belasını versin.Sen de üzülme canım öle bi insanla evlenmeden gerçek yüzünü görmüşsün.Ya böyle bi insanla evlenseydin ne olacaktı?? Daha büyük yaralar alacaktın...Sakın tekrar birleşme...Sen bunu hakedecek hiç bişey yapmadın o adamın ş.refsizliği ve kuzeninin.Allah başıma getirmesin bu olayı Allah daha kötüsünden korusun :Saruboceq:

bugün öğrendim aldatıldığımı. 7 yılı aşmıştık, ikimiz de istediğimiz noktaya gelmiştik, bir şarap, bir kırmızı gül ile doğumgünümü kutlamıştı. bana evlenme teklif etmişti, artık yeter, evlenelim diye. gelinlik modellerine bakıyordum kendimce, özeniyordum gizli gizli. daha 2 gün önce de davetiyelere bakıyordum, mutluydum. mutluydum. mutluydum. ama şimdi içim ölüyor. sessiz sessiz inliyorum. canım çok yanıyor. ağlamıyorum ama niyeyse. gözyaşlarım geliyor ama durduruyorum. inlemeyi kendime yakıştırıp ağlamayı yakıştıramıyorum. en çok canımı yakan içimdeki boşluk. öyle bir acı dolu boşluk var ki anlatmam mümkün değil. hem ölesiye bir acı, hem de büyük bir boşluk. can yakıcı. midem bulanıyor. yaşadıklarımdan, herşeyden,kendimden, ondan, hatırladıklarımdan, tenimden,kokumdan, ümitlerimden, saflığımdan, salaklığımdan midem bulanıyor. 2 defa duş aldım ama geçmiyor, aklım başıma gelmiyor. canım yanmaya devam ediyor. soğuk duş altında duruyorum, yanıyorum. bacaklarım titriyor duşta, soğuktan tenim ürperiyor, nefesim kesiliyorama ben hala yanıyorum. içimdeki boşluk kaya gibi oturdu.

Canım Allah sana sabır versin ne diyebilirim ki...İnşallah bu yaşadığın son üzüntün olsun mirmirmirmir

Bu arada Zuzii bişey merak ettim canım nasıl anladın seni aldattığını ? Kendisi mi anlattı ?

algidacım öncelikle tşkler, gazeteciyim arkadaşım ben, araştırdım ve buldum. bunun aklı ne kadar olabilir ki...ama bugün de gittim intikamımı aldım.karıncayı incitemem ama pata küte daldım. içimde hiçbirşey yok sanıyordum ama yüzünü görünce öyle bir dolmuşum ki kızlar. sabaha kadar kramplar içinde iki büklümdüm şimdi ise bomba gibiyim. sadece bu gece sabahki gibi midem değil ellerim ağrıyor attığım tokatlardan. kızlar bu harika bişi.içimde ne varsa attım. belki aranızda kızanlar olabilir ama ben çoook memunum. ah kızlar bir görseniz biz kadınlar nasıl güçlüyüz. öyle bir saldırmışım ki, bir hafta işe gidemez yüzündeki tırnak izlerinden. inanın tırnaklarımın bazıları kırıldı, bazılarıysa geriye doğru eğrilmişlerdi. ilk beş dakika hiçbirşey yokmuş gibi güzel güzel konuştum ve sonra Allah ne verdiyse. o 7 yılımı çaldı, beni kendine inandırdı, ben gelinlik bakarken o böyle bir iş yaptı ya, ne attıysam, ne kadar dövdüysem hakkımdır. kızlar innaın herkesin acıyla başetme şekli farklıdır biliyorum ama kalbimdeki acı ellerimden aktı gitti, öyle bir rahatladımki. bir de adam müdür:) hahaaaaaaa gitsin bakalım işine.ben evden çıkarken ellerime yapıştı da ağladı. "ben şerefsizim, bir daha yaparsam ne olıyım, zaten bişey de gçmedi aramızdan" vıdı vıdı vıdı....ay çok gülüyorum şimdi. elime bir ara vileda sopasını bile aldım. hediye gömleklerimi, yatak örtüsünü, perdesine kadar makasla parçaladım.bir ara mola verdim, ellerim titriyodu sinirden. bunu bakkala kola almaya gönderdim, tabi gelince devam etti. aynen şöyle kızlar, "ben de seni görmek istiyorum de bakalım" (bunlar o bana gülüp de arkamdan iş çeviren pisliğe yazdığı sözler), şakk, bir tokat, sonra koltuğa oturuyorum, "hani bu salağın tekiydi, bir işe yaramıyordu, anası iş yerine gelip gelip rahatsızlık veriyordu, hani bunu atmak lazımdı" deyip bir kez daha, bu sefer de yüzüne tırnaklarımı geçiriyorum. daha dün kıyamadğım, rahatsızlandığında nefes alıyomu diye sabahlara kadar beklediğim, parmağımı burnunun altına koyup nefes alıp almadığını kontrol ettiğim adama bunları yaptım. ve daha neler. biliyorum ayıplayan da olabilir ama benim canım o kadar çok yandıki,içim boş sanırken öyle bir hınçla doldumki anlatamam. 7 yılımın intikamını aldım, beni saf yerine koymalarının, iki yüzlülüklerinin intikamını aldım. ohhhhhhhhhhhhhhhhh, rahatladım. bu kızın annesi de şimdiki eşini iki çocuklu ve evli bir adamken karısından ayırarak almış. ablası keza aynı şekilde, evli bir adamla birlikte olmuş, kadın kocasını boşamış, bir de dayak attırmış ağbilerine, adamın babası da oğlunu kapı dışarı etmiş. tabi bunlar aynı makineden çıkma, aile boyu böyle bunlar. dur daha yeni başladım kızlar, kıvranma sırası onlara geldi. 6 ağbiyle büyümüşüm ben, ayağımı yere vurduğum bir kere, hepsinin hesabını sorucam. özetle aldatılmanın ardından bana kalan değişen bir ruh hali, müthiç bir hınç ve hesap sorma zevki. ben acımı acıyla atıyorum, içime atarak değil.

merhaba...her hikaye farklı konu aynı ama acı faksız...bunu içten hissediyorum...bende çok zor günler geçiriyorum şuan...tam olarak aldatılmak değil ama içim cayır cayır...biz 9 yıldır tanışıyoruz çocukluk sayılırdı en başı ama onun benden önce bi kız arakadaşı vardıı.ve ayrılmışlardı biz lise zamanlarında çıkarken sürekli mesajlaşıyolardı ben tahammül edemedim ayrıldım yıllar önce ...ve arada 3 yıl geçti ben hiç unutamadım arada sırada bir kaç cümlelik konuşuyoduk ve birgün karşılaştık ikimizde meslek sahibi olmuştuk beni sevdiğine inandım çünkü ben hiç unutamamıştım.evlendik 3 yıl oldu evleneli ama bunca zaman boyunca bir başkası değil hep o kızla tekarar görüşüyolarmı diye hep kuşkularım vardı evlendikten sonrada kız bunu arayıp duruyor mesajlar atıyodu ara sıra onca zaman rağmeneşim onla kendini mi kıyaslıyorsun diye sürekli beni ikna edecek türden sözler söylüyordu bende içimden ne engeli vardı onunlada birlikte olup evelenebilrdi ama beni seçti diye kendimi avutuyordum.taki eşim askerde iken bilgisayardan yazışamalarını görene kadar bir kaç cümelelik yazılardı nasıl..belliki konuşmalar başka şekilde devam etmiş.aldatır türden şeyler yazmıyodu ama kurt gidi içime eşime sordum önce inkar etti ben bititi buraya kadar dedim ve ertesi gün çıkıp geldi askerden...yalvardı kaybetmek istemediğini onunla sadece öylesine aradaşça konuştuğunu söyledi...ben kıyamadım askerlik bitsin bakarız dedim ve gitti.3 ay oldu o olay üstüne ama hala unutamıyorum...o kadar yeminler edip görüşmüyorum demesine rağman görüşmüşlerdi hatta o kadar sormama rağmen ortaya çıktı.şimdi gözümün içine bakıyo ama benim için bişey ifade etmiyo güvenemiyorum .çok seviyorum ama kalbimin kırgınlığı üste çıkıyo...ve her defasında ona dile getirmek istiyorum..ve konuyu açıp durmaktan da sıkıldım ama o kadar canım yanıyoki..susamıyorum.dün de hatta ben hata yapıyorum dedimm eşime ya susup kabullenmeliyim yada konuşup terketmeliyim dedim ama ben hiç birini yapamıyorum ve bir kapı bulup güveneceğim bir yerinde sığınmak istiyorum dedim...artık dengem bozuldu..ne yapacaımı şaşırdım...susup içime atsam birgün geçer mi.. yoksa herşeyi göze alıp noktayı koymalımıyım...yardım edin nolur...tüm kalbi kırık olanalrı anlıyorum kimse kendi için bişey düşünemez ama yardımcı olabilir...

okurken yüzümde bir tebebsüm belirdi,hadi bı aldatılmada ben yazayım dedim,ama şimdi gülüyorum,o zaman gülememiştim

yaş 21,erkek arkadaşım bankaya girdi,kredi alcak,babası yolladı,bende ofisıne çıktım,benı aradı,canım arabanın anahtarını sekreter al,cizdanımda bı numara var ver dedi,gitttim,cüzdanını ararken arabada,bir kredi silibi buldum,bir otele ait istasyondan gece yarısından sonra benzın alınmış,orası saçma bir dağ başında ve erkekler oraya kadın götürüler,bilinir,anladım zaten...çok kötü birşey oldu dıye bunu çağırdım,kredi alamadan müdürn aynında kalkıp geldi:))) ayyy yazarken gülüyorum yaa,ne cahıllık,ne üzülmüştüm

neyse olan oldu yakayı ele vermişt :)))

merhaba...her hikaye farklı konu aynı ama acı faksız...bunu içten hissediyorum...bende çok zor günler geçiriyorum şuan...tam olarak aldatılmak değil ama içim cayır cayır...biz 9 yıldır tanışıyoruz çocukluk sayılırdı en başı ama onun benden önce bi kız arakadaşı vardıı.ve ayrılmışlardı biz lise zamanlarında çıkarken sürekli mesajlaşıyolardı ben tahammül edemedim ayrıldım yıllar önce ...ve arada 3 yıl geçti ben hiç unutamadım arada sırada bir kaç cümlelik konuşuyoduk ve birgün karşılaştık ikimizde meslek sahibi olmuştuk beni sevdiğine inandım çünkü ben hiç unutamamıştım.evlendik 3 yıl oldu evleneli ama bunca zaman boyunca bir başkası değil hep o kızla tekarar görüşüyolarmı diye hep kuşkularım vardı evlendikten sonrada kız bunu arayıp duruyor mesajlar atıyodu ara sıra onca zaman rağmeneşim onla kendini mi kıyaslıyorsun diye sürekli beni ikna edecek türden sözler söylüyordu bende içimden ne engeli vardı onunlada birlikte olup evelenebilrdi ama beni seçti diye kendimi avutuyordum.taki eşim askerde iken bilgisayardan yazışamalarını görene kadar bir kaç cümelelik yazılardı nasıl..belliki konuşmalar başka şekilde devam etmiş.aldatır türden şeyler yazmıyodu ama kurt gidi içime eşime sordum önce inkar etti ben bititi buraya kadar dedim ve ertesi gün çıkıp geldi askerden...yalvardı kaybetmek istemediğini onunla sadece öylesine aradaşça konuştuğunu söyledi...ben kıyamadım askerlik bitsin bakarız dedim ve gitti.3 ay oldu o olay üstüne ama hala unutamıyorum...o kadar yeminler edip görüşmüyorum demesine rağman görüşmüşlerdi hatta o kadar sormama rağmen ortaya çıktı.şimdi gözümün içine bakıyo ama benim için bişey ifade etmiyo güvenemiyorum .çok seviyorum ama kalbimin kırgınlığı üste çıkıyo...ve her defasında ona dile getirmek istiyorum..ve konuyu açıp durmaktan da sıkıldım ama o kadar canım yanıyoki..susamıyorum.dün de hatta ben hata yapıyorum dedimm eşime ya susup kabullenmeliyim yada konuşup terketmeliyim dedim ama ben hiç birini yapamıyorum ve bir kapı bulup güveneceğim bir yerinde sığınmak istiyorum dedim...artık dengem bozuldu..ne yapacaımı şaşırdım...susup içime atsam birgün geçer mi.. yoksa herşeyi göze alıp noktayı koymalımıyım...yardım edin nolur...tüm kalbi kırık olanalrı anlıyorum kimse kendi için bişey düşünemez ama yardımcı olabilir...

Şimdi sana ne diyebilirimki canım;
Kalbi kırık paramparça biri olarak.Söylenecek çok fazla şey var,ama aslında hiçbirşey.
Şunu söyleyeyim güven bir kere kırıldımı yerini hiçbirşey dolduramıyor.O çizginin ötesine geçtiysen bir daha geri dönülmüyor.Yapan bir daha yapıyor.İnsanlar yaşadıklarını unutmuyor,acısı biraz hafifliyor ama asla geçmiyor.Biz kadınların çocuğum için,ailem için v.s bunları bahane ederek ayrılmayı beceremeyip ( bende dahil) palavra.Aslında kendimize bile itiraf edemediğimiz bir masal.Artık düzeldi,aslında beni seviyor bir anlık gafletti geçti.Şu an çok mutluyuz harikayız (masal dünyası) Alice harikalar diyarında.

ayy böyle bişee yaşamadımm yaşamamda umarım inşalahhhhhhh:Saruboceq:

oranjecim, dediğin doğru, her hikaye farklı konu aynı ama acı faksız...daha yeni benim bu olayım ama senin yaşadıklarını yaşıyorum ve çevremde de çok yaşayan insan var. güven birkere gidince yerine gelmiyor. ha sana şunu söyliyim. bir süre elbette gözünün içine bakacak, hatasını düzeltmeye çalışıcak ama bir süre sonra bu hevesi de geçecek belki, aynı tavırlarına geri dönecek. senin de içine yine aynı kurt düşecek. bunun acısını atlatamadan diğer acılar sırasıyla gelecek. ya bir yerde yeter artık deyip daha da yıpranıp gideceksin ya da artık o kadar dayanılmaz bir acı kaplıycakki için hiçbirşey hissetmiyceksin. ve bir gün gelecek karşındaki adama bakıp "ben bunu seviyor muyum" diye kendine soracaksın. o kadar acı var ki şimdi yüreğimizde, aslında hiçbirimizin içimize bakma cesareti yok. ya da en azından benim yok. kalbimin nasıl yerle bir olduğuna bakacak kadar cesaretim olsa ilişkimin değil kendimin telaşına düşerim galiba. yazmaya devam et cnm. ben buraya sabahın 7sinde yazmaya başlamıştım. insanın paylaşmaya o kadar ihtiyacı varki, utanıp en yakın ark bile anlatamıyor olayı. o yüzden dertleşelim, içimize atmayalım, birbirimize destek olalım.

X