Aldatlan kadnlar, hayata nasl geri dndnz?

ben evliyken birine asık oldum. asık olduğum adam da evliydi. eşim çok dürüst iyi bi eş. kalbim baska birine ait olmasına rağmen onu aldatmadım. çünkü biz mutlu olacağız diye, eşimi ve onun esini aldatılmak gibi biseyi yasayıp mutsuz olmasını acı çekmesine gönlüm razı olmadı. ama simdi ona da bana da yazık olduğunu da biliyorum. çünkü hakkaten çok büyük bir aşktı ve malesef çok geç tanıstık. çünkü ikimiz de evliyiz. simdi sürekli neden daha önce karsılasmadık diye içimiz içimizi yiyiyor ama yapacak bisey yok. allah insana böyle türden acı da yasatmasın gerçekten çok zor çünkü. evet esimi aldatmadım baskasıyla olmadım ama kalbim de onun için çarpıyor. inasn duygularına engel olamyıor malesef.

Sürekli başka birini düşünüyor ve seviyorsanız..

Nasıl hala sevmediğiniz ama iyi olduğu için acıdığınız biriyle aynı evdesiniz..

Aldatıldığınız an sadace boğazınız sızlar. Eliniz vurmak istediğiniz yerden bile daha sertleşir. Sonra neden? Yaptıklarım, yaşadıklarım, o ve ben. Aldattığı kadın ve yaptıkları, yaşadıkları o ve o ....
Düşün, sürekli düşünürsünüz....

En kolayı kabüllenmek...

Çünki erkekler doyumsuz egolarıyla hep var olmuşlardır. Hayatında istediği iyilikte, güzellikle bir kadın olsun. Farkedeceği tek şey başka kadınlardır. ( Düşünün ki ; hayatında hereşey sahip bir insan ve sayamayacağı kadar varlığa sahip bir insan ve hayattan bir türlü tat alamaması...) İşte erkekler bazen bukadar dyumsuz bazen bukadar nankör olabiliyorlar....

Ama önemli olan kırılan güvenizi ve özgüvenizi zedelememek... Aynaya bakın ağlamak gereksiz... Aldatılmak sizin propleminiz değil. Aldatmak onun yeni yemeği... Sıkıldığı an önünde bulmak istediği farklı bir yiyecek gibi... Bence aynaya bakıp bir türlü kendini doyuramadığı için ağlaması ve pişman olması gerekn aldatandır...

saygılarımla...

hicbiri bana gelipte demesinki benim kocam yapmaz diye hepside ayni degilmi hani derler ya UMMADIGIN TAS BAS YARARmis diye iste tam öyle.....

ben yaŞadım ve Çok ÜzÜcÜ kırıcı..
Ama Önemlı olan ayakta kalabılmek kımse vazgeÇılmez degıldır....
Aldatan aldanır derler...dogru bı laf...
Atlattım evet ve gayet ıyıyım..
Çevre arkdaŞlar aıle Çok Önemlı...ve sosyal faalıyete gırmek..
Zaman herŞeyın ılacı derle en uzelıde bu kendınızı sıkmaya gerek yok...
Kımse ıÇınde uzulmeyın..sıl baŞtan yenıden devam...

ben sevmediğm insan tarafından aldatıldım. bu durumda bile üzüldüm. sevdiğin kişi tarafından aldatılmak daha zor ve katlanılması zor bir durum olması gerek. Allah kimseye yaşatmasın

ee peki ne yapayım siz söyleyin ozaman? eşime gerçeği söyleyip onu mu üzeyim. ya da sevgilimle birlikte olup aile dengelerini mi altüstedeyim. esini çoücuklarının hayatını mafmıedeyim. ya da kendi çoücuğumu babasız mı bırakayım. ne yapmam gerekiyor, içimde yasamaktan baska siz söyleyin ozaman? eşim, onun eşi, çocuğum, onuun çocukları: tam 5 kisi.. 5 kisi zarar görmesin diye biz ikimizi feda ettik, yapcak bisey yok ne yapalım..:KK43:

Sürekli başka birini düşünüyor ve seviyorsanız..

Nasıl hala sevmediğiniz ama iyi olduğu için acıdığınız biriyle aynı evdesiniz..

iyi olduğu için değil. sevdiğim için. insan bi arkadasını dostunu sevmez mi. ve sevdiği için üzmeye kıyamaz. onun gibi düsünün. ki bu kisi benim çocuğumun babası. ki çocuğumun babasız büyümesini de istemiyorum. keske bi çözüm olabilseydi herkes için. ama benim kalbime gömmekten baska çıkar yolum yok

Aldatanlar nedense hep aldatılanı suçlarlar..öyle yüzsüz,pişkin ve arsızdırlarki yüzüne bir "sen bunu hakettin" demedikleri kalır..Kim kazandı, kim kaybetti..Ne kazandık ne kaybettik diye düşünmezler...Bu şerefsizliği yapanları, yaptıranları Allah'a havale etmekten başka çare yok...Sonunda kaybeden kim görücez..

Önce insan kendinden mühim hiçcbirseyin olmadıgını dusunmeli.bencil olmalı.Sevmek zaten insanın kndını yıpratması aslında.ne bilim zamana bırakmak lazım.baska bır kola uzanmamak lazım.Kendı basına kalıp kafa dınlemek lazım.Kendını dıs ortamdan soyutlamamak lazım.Arkadaslarınla gorusmek lazım.Kİtap okuma .sinema ne bilim zaman gecrmek lazım kafa dagatmak .Aslında hersey beyınde bıtıyooo.isterseen kafandan tum olayları atabılrsın.İstersende takıntı halıne getırıp tüm dünyanı karartabılırsın bu senın elınde.Hayatta hiç bişi için üzlmeye deymioo..karsındakı ssana deger verse aldatmazdı zaten unutma .

hayattann kopmadımkii döneyim...

Eğerr adamm olsaydıı başkaa kadınlaa aldatmazdı...

Aldatıldımm hatta yüzümee söledii .. Kötüü oldummm o andaa nefrett ettim ondann.. ama Sonraa ne olduu .. Bşkasıylaa çıkmayaa başladım ..Ondann ayrıldımmm .. Yüzünee söledimm başkasıylaa çıkıoıurmm diee onaa o acıyıı yaşattım.. Köpek gibi yalvardıı amaa dönen km :-)

hayata küsmüş insan nasıl yaşıyorsa bende öyle yaşıyorum
dimdik ayakta durayım desemde tökezliyorum
bu acı çok beter bi acı
ne unutulur nede üstüne yeni bir sayfa açılır
içimdeki tusunamiyi bir ben bilirim
bu tusunamiye kimi zaman yenik düşer
umutsuzlağa kapılır giderim
kimi zamanda umutlara tutunur evlatlarım için kaldığım yerden
ayağa kalkar devam ederim
hiç bişey eskisi gibi değil artık kalp kırıldı yürek acı dolu
ne kadar özürdilesende olmas çare açılan bu yarama
sineye çektiğimi sanma unutmadım unutamam asla
karanlıklar çöksede üstüme ben anneyim dimdik ayakta
ve evlatlarımın başında onlara kol kanat gereceğim
(seni affetim ama evlatlarım olduğu için) senağlamasenağlamasenağlama

çok kötü bi durum ne kadar toparlandım desemde aklıma geldikçe içim acıyo onlarda ne buldu diye çirkinmiyim ben diye hep düşünüp durdm hiç kimseyi istemiyorum halen yaşıyorumm bu bunalımı ailemide istemiyorum bir arkadaşta istemiorum yanlız çekiyorum boşandım eşimden içimde yaşıyorum evden çıkmıyorum bilmiyorum daha ne kadar böele yaşarımmmm

benim araştırmalarıma göre her erkek bunu yapar yani %99 yapar demiyorum yüzde yüz yapar yasak olan herşeyden zevk alıyorlar..

haklısın galiba arkadaşım her erkek bişekilde aldatıyo kimi kadın bunu mecburen sineye çekiyo kimisi çarpıp kapıyı gidiyo tabi gidecek yeri olanlar bende aldatıldım sayılır ve şuan içim titriyor içimdeki hırsı üzüntüyü nefreti anlatmam imkansız:KK43:( benim eşim 3 ay boyunca 14 yaındaki kız kardeşimi gözümün önünde her allahın günü gözleriyle yedi kız kardeşim ailevi problemlerden dolayı 3 ay bende kalmak zorundaydı bide maddi imkanlardan dolayı çalışmak zorunda kaldım 3 ay oğluma baktı bu süre içinde hayatım resmen kabusa döndü işten ayrıldım kardeşim eve gitti eşimle konuştum anlattım yaptığının farkında olduğumu bakışlarını gördüğümü inkar bile edemedi kızardı bozardı ama itiraf etti baktığını ama sadece nefsine yenilip baktığını söyledi ötesi olamaz dedi ama tabiki inanmadım başına geleceklerden korkmasa eminim çok daha ileri giderdi şimdi ne yapıcağımı bilmiyorum adeta yaşayan bir ölüyüm yabancı biriyle yapsaydı bu kadar kahrolmazdım ama benim kız kardeşime göz koydu ve kardeşim henüz 14 yaşında neolur bişeyler söyleyin bana çıldırıcam:KK43:senağlama

oğlum 7 yaşında ve hiperaktive dikkat eksikliği rahatsızlığı var enerjisi çok yüksek olduğu için yerinde duramıyo devamlı hareket halinde bu yüzdende onunla benden başkası başa çıkamıyo bu çocukla baba evine sığamam işe girsem çalışıp oğlumla kendime yeni bir hayat kursam ben çalışırken oğluma bakıcak kimse yok pzram yok hiçbir desteğim yok ve eminimki eşim resmen kız kardeşimi arzuluyo bu hissedebiliyorum tek istediğim çekip gitmek birdahada yüzünü görmemek ama dedimya tek başıma hasta bir çocukla ne yapabilirimki ne olur bir akıl verin bana kimselere açamıyorum derdimi içim sızlıyo nasıl katlanıcam bu duruma :KK43:

kadınlar vefakar anlıyorum seni sen çocuğundan yılmıyon ama o bu evlilikten yılıp bunalıp durumdan sıkılıyor ve hemen etrafa sarkmaya başlıyor bence onun kız arkadaşına ilgisini farkettiğini söyle kendine çeki düzen versin senin akıllı biri olduğunu anlar ve silkinir şöyle belki cesareti kırılır teşebbüs edemez onada başkasına da

çok kötü sizin aranızda bir namus düşmanı yaşıyor diyebilirim yerinde olmak istemezdim bir şeyler yapmalısın hem kız kardeşini uyar şayet akıllı mantıklı bir çocuksa onu kocandan uzaklaştır hemde sen o adamdan uzaklaş ben böyle adamların hani şu okuyoruzya öz kızına bacısına kötü bakan işte o yaradılışda bi adam olduğunu düşünüyorum allah korusun ondan hayır gelmez içine fitne girmiş

çok kötü sizin aranızda bir namus düşmanı yaşıyor diyebilirim yerinde olmak istemezdim bir şeyler yapmalısın hem kız kardeşini uyar şayet akıllı mantıklı bir çocuksa onu kocandan uzaklaştır hemde sen o adamdan uzaklaş ben böyle adamların hani şu okuyoruzya öz kızına bacısına kötü bakan işte o yaradılışda bi adam olduğunu düşünüyorum allah korusun ondan hayır gelmez içine fitne girmiş

ne çektiğimi bir bilsen arkadaşım içim titriyor hırsımdan ama gidecek yerimde yokki en azında 2 sene bu evde kalmak zorundayım oğlum 8 yaşında biraz daha büyürse bende işe girebilirim ama şuan elim kolum bağlı kardeşime anlattım durumu çok mantıklı ağır başlı biridir dikkat etmesini söyledim allah sonumu hayır etsin dayanamıyorum ben bu derde yaaaa:KK43::1no2:

X