Aldatlan kadnlar, hayata nasl geri dndnz?

Maalesef bende hep basından beri aldatılmışım.kendinden büyük:eek:glu olan .......biri.o kadar beni seviyor görünürdü kiii eşim olacak adam.Senden gelecek herseye razıyım diyordu.cok güveniyordum.bir buçuk yıl hem adı ailesine bakıyormuş ;hem de aldatiyirmus.hic şüphelenmedim.takiiiii Doğum yaptım;annesi ablası aramıza nifakla başladı;lohusaligimin beşinci günü;bir gece arkadaşımı otogardan alacağım diye çıkmıştı.gece oniki birde.trasini olmuş,giyinmiş o....suna gitmiş.sabah bese doğru aradım;bana otobandan çıkıyorduk canim vs geliyorum dedi.sabah sekiz gibi yanımda yatıyordu.o gün şüpheye düştün.oyuncu anası yüzünden:aramız açıldı.ben ameliyatlığım;lohusayim;Yen'i anneyim..telefonu hep sessizde;uçak modunda olurdu.sordugum'da bahanesi hazırdı .oyun oynuyormuş ondan kısıkmış vs.lohysayken sürekli gizli numara'dan arandığını görmeye başladım.cevapsiz.takibe başladım.bir gün Allah'ıma dua ettim.Rabbim sesimi duydu;o gece erken uyudu telefonunu aldım.buna yazılmış aşk mektubunu okudu'm.fotograflardan silinmiş öğelere düşmüştü.vs..kadın bir pazar aradı cok şey yasadım.simdi boşanıyorum.hic aklim'dan çıkmıyor yaşadıklarım.parasiz beş kuruşsuz olmasında çabası.yuvam diye herşeyimi yedirdim.
Onun icin en ağırı kocanın;cocugunun babasının bunu yapması.
Sevgilisi aldatanlar;üzülmesin.vurun tekneyi.numarasini silin engelleyin zamanla unutursunuz.

sevgili arkadaşlarım bacılarım ablalarım kardeşlerim. çok zor biliyorum. belki haddim değil ama bişeyler söylemek istiyorum. her hikaye ayrı ayrı değerlendirilmeli bence. kimi gerçekten karısını seviyordur,kimi karişini artık sevmiyordur, kimi sogumustur vs vs...
sevgilisi ve nişanlısı aldatanlar hiç düşünmeden yol versin. evliyken başına bu facia gelenler bir kere düşünsün ilk akıllarına boşanmak gelmesin ama..dediğim gb hikayeye bi baksınlar eşleri gerçekten seviyor mu pişman mi yoksa diğer kadına aşık mı.. bi sürü hikaye okuduk burda. çoğu farklı ama enkaz aynı.
çocuğu olanlar boşanma konusunu çok iyi düşünsün ve tekrar ediyorum çok fazla aklına getirmesin ( aldatmanın şekline göre değişir)
eğer supheleniyosaniZ ayrılacaksanız araştırın. eğer aytilmayacaksaniz kesinlikle araştırmayın . bir şey varsa er ya da geç ortaya çıkacaktır zaten. ve kesinlikle diğer kadınla muhatap olmayın. ne olursa olsun sizin muhatabıniz hayat arkadaşınız olan eşinizdir.
benim eşim biz çıkarken " bana karşı bile başını kaşıyacak bir tırnağın olsun derdi" hanımlar okuyun. ilkokul mezunuysabiz lise okuyun açıktan. lise mezunuysaniz üni okuyun . ve herzaman herşeye psikolojik olarak hazır olun. babana bile güvenme demiş atalarımız .
yapacak adam yapıyor . ama dediğim gb her hikaye farklı. eşiniz bunu yaptığı zaMan beni sevmediği için yapıyo sanmayın. istisnai durumlar olmadığı sürece çoğu erkek karisini köpek gb severken yapıyor bunu . evet hiç unutmayacaksın ama bosanmayi en son düşünün ne olur
bunun ekonomik özgürlükle de alakası yok kimse boşaninca açından ölmez ... siz anladınız ne demek istediğimi☺
bazen bitemez çünkü sevgi bitmez
ayrıca bazen anlatınca dertler kurulmuyor aksine daha da büyüyor. bu sefer de aldatıldığımi herkes biliyor ve bana vah vah diyolar diye düşünüp üzülüyorsun . sadece bir kişi bilsin yeter sevgili arkadaşlarim . Allah kimseye yaşatmasın

ben daha çoook yeni aldatıldım. her geçen gün daha kötü hissetmem normal mi

tabi ki normal sabır sabır sabır. eşinifak ölse inan bana daha az üzülürdün. inşallah geçici bir hevestir

ben kesinlikle önermisyoRum. diğer kadın merak etsin o seni araştırsın. sen neden uğraşacaksın ki...
ayrıca senin o kadınla yüzleşmemen onu senin hakkında meraka sevkedecektir.dimdik durmanı tavsiye ediyorum. eğer kadınla yuzlesirsen senin üzüldüğünü ve kıskandığını net görecektir. bu zevki ona yaşatma bence.
kocana bile üzüntünü gostermemelisin.

acih inan anlatıggın olay ıcımı acıttı Allah sabır versın ınsallah bundan sorası senın ıcın en hayırlı nasıl olucaksa oyle olur

ben erkeklerın cogunlugunun aldatıcagını dusunuyorum hemen hemen aldatmayan erkek yoktur ...
aldatmıyorsa ya gercekten Allah korkusuna sahıptır bazı seylerın bılıncıne varmıstr..
ya ortamı olmamıstır
ya da parası yoktur
bu uc sıkın dısında mutlaka aldatırlar...
kendınızde eksıklık kesınlıkle aramıyın hatta bence ustun ozellıklı kadınlar daha cok aldatılıyor sanırım erkekler oyle kompleks yapıyorkı bu durumu ıcten ıce, onune bır fırsat cıkınca kacırmıyorlar
hayata nasıl gerı dondunuz dıye bır soru kabul etmıyorum ben
zaman herşeye ılactır donmek zorunda her bayan hayat devam edıyor
evet cok acı belkıde olum acısı kadar acı
ama unutmayın SıZı ÖLDÜRMEYEN ACI GÜCLENDIRMELI...
ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN ...
Aynen öyle bende 3 ay önce aldatıldım hemde evlilik yildonumunde ilk kez bulusuyorlar 14 yıllık evliyim 3 çocuğumuz var ve hiç bir sorunumuz da yoktu neden diye çok sordum kendime çünkü ozamanlar parası arabası ve kendi işi yoktu

Burada yazılanların hepsini okudum Arkadaşlar ben de 9 buçuk yıllık evliyim Ben de eşimden uzun zamandır şüpheleniyordum telefonlarını benden sürekli saklıyordu banyoya girerken bile telefonu onun yanındaydı hiçbir şekilde bakamıyorum. Ve bir hafta önce Şehirdışına çıkmıştı eve geldiğinde çok yorgundu yorgunluktan hep uyuyordu Her şey onun uykudayken telefonunu karıştırmakla başladı ve gördüğüm video karşısında beynimden vurulmuşa döndüm Eşim beni İş yerinden biri ile aldatmış Önce inkar etti sonra videoyu gördüğümde pişmanlığından utancından ne diyeceğini bilemedi neden yaptın diye sorduğunda aile sorunları olduğunu onun ailesinin hep eşimi suçladığından dolayı psikolojisinin bozuk olduğundan dolayı böyle bir şey yaptığını söyledi özür diledi bir daha böyle şey yapamayacağını söyledi ama güven kırılmıştır bir kere Çok üzüldüm çok ağladım içim parçalandı kendimde değildim ama çocuklarım vardı kimseye bir şey söyleyemediğim için içimi yedi ve sakin bir şekilde konuşmaya karar verdik Çocuklarım için mecburum tekrardan bir şans verdim eğer tekrar böyle bir şey yaparsa ikinci bir şansın olmadığını ona belirttim Kalbim acıyo eşimi o kadar seviyordum ki Şu mübarek günde onları Allah’a havale ettim Rabbim bana da sabır versin inşallah böyle bir şey tekrar olmaz

Burada yazılanların hepsini okudum Arkadaşlar ben de 9 buçuk yıllık evliyim Ben de eşimden uzun zamandır şüpheleniyordum telefonlarını benden sürekli saklıyordu banyoya girerken bile telefonu onun yanındaydı hiçbir şekilde bakamıyorum. Ve bir hafta önce Şehirdışına çıkmıştı eve geldiğinde çok yorgundu yorgunluktan hep uyuyordu Her şey onun uykudayken telefonunu karıştırmakla başladı ve gördüğüm video karşısında beynimden vurulmuşa döndüm Eşim beni İş yerinden biri ile aldatmış Önce inkar etti sonra videoyu gördüğümde pişmanlığından utancından ne diyeceğini bilemedi neden yaptın diye sorduğunda aile sorunları olduğunu onun ailesinin hep eşimi suçladığından dolayı psikolojisinin bozuk olduğundan dolayı böyle bir şey yaptığını söyledi özür diledi bir daha böyle şey yapamayacağını söyledi ama güven kırılmıştır bir kere Çok üzüldüm çok ağladım içim parçalandı kendimde değildim ama çocuklarım vardı kimseye bir şey söyleyemediğim için içimi yedi ve sakin bir şekilde konuşmaya karar verdik Çocuklarım için mecburum tekrardan bir şans verdim eğer tekrar böyle bir şey yaparsa ikinci bir şansın olmadığını ona belirttim Kalbim acıyo eşimi o kadar seviyordum ki Şu mübarek günde onları Allah’a havale ettim Rabbim bana da sabır versin inşallah böyle bir şey tekrar olmaz
Rabbim sabır versin çok kötü bi durum bende yaşadım yaşayan bilir bende affettim 4 yıl geçti affedeli bişeyini görmedim ama içimden çıkmıyor dertleşçek kimsem yok, İlk yaptığı zaman kocama çok aşıktım kaybetmekten korkmuştum şimdi ise ne aşk kaldı ne bişey bazen otururken aklıma geliyor suratına tüküresim geliyor o kadar seven beni bu hale getirdi ya aldatan aldansın..

Rabbim sabır versin çok kötü bi durum bende yaşadım yaşayan bilir bende affettim 4 yıl geçti affedeli bişeyini görmedim ama içimden çıkmıyor dertleşçek kimsem yok, İlk yaptığı zaman kocama çok aşıktım kaybetmekten korkmuştum şimdi ise ne aşk kaldı ne bişey bazen otururken aklıma geliyor suratına tüküresim geliyor o kadar seven beni bu hale getirdi ya aldatan aldansın..
Evet çok kötü bi durum bi kere affettim ama aklımdan çıkmıyor ruhum eskisi gibidegil dayanacakmıyım bu acıya bilemiyorum ama ikinci bi hatayı kaldıramam diye düşünüyorum mutsuzum mutlu olduğum tek şey çocuklarlarım Rabbim yar ve yardımcımız olsun. Allah’ım bunu yaşayan tüm kadınlara sabır versin

Evet çok kötü bi durum bi kere affettim ama aklımdan çıkmıyor ruhum eskisi gibidegil dayanacakmıyım bu acıya bilemiyorum ama ikinci bi hatayı kaldıramam diye düşünüyorum mutsuzum mutlu olduğum tek şey çocuklarlarım Rabbim yar ve yardımcımız olsun. Allah’ım bunu yaşayan tüm kadınlara sabır versin
Amin inşallah 🤲 rabbim büyük kimsenin yanına bırakmaz bende sadece kızımla mutluyum

X