Aldatlan kadnlar, hayata nasl geri dndnz?

A

acromion

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi acromion
Merhaba tum KK'lar.

Malesef vardir aramizda aldatilan kadinlar. Umarim burda bizimle paylasirsiniz o kabustan nasil kurtuldugunuzu? Belki daha önceden böyle bir konu acilmistir ama ben bulmadim.

• Konu Sahibi acromion
Aldatılan kadınlar neden aldatıldığını sorgulama girerler 2. kadın benden gençmi güzelmi neden beni aldattı diyerek psikolojik bunalıma girerek kendine de çevreye daha fazla zarar vermeye başlarlar, diğer bir türde maddi ve manevi açıdan eşine bağımlı olduğu için durumu kabullenenler... gerçi medyatik isimlerde bunun tersini gormekle beraber genel olarak bu boyledir... Feminen kadınlarda bu boyle olmuyor intikam duygusuyla yanıp tutuşuyor ve orda hiç bir kadın aptal değildir lafını doğrularcasına aklını ve beynini ve mantığını devreye sokarak intikam hırsıyla eşini yada sevgilisini mağlup ayaklar altına alınan gururunu kazanmak için için elinden geleni ardına koymayacaktır. Aldatan aslında kendini aldatmış olur birsini severken ona aşığım derken elini tutarken neden bir başkası aynı gönülde 2 kişiye yer olurmu???

• Konu Sahibi acromion
allah hiçbirinize bu acıyı yaşatmassın çok zor bidurum kabullenmek ve çok severken bi anda yıkılmak ben ailem sayesinde toplanabildim gece gündüz hep ağlıyodum sürekli

• Konu Sahibi acromion
O durumdan sonra aileme sığındım. Ailem bilmiyodu içimdeki tsunamiyi bendeki kıyameti. Yinede onların nasılsın kızım laflarından kendime bir teselliymiş gibi pay cıkardım.
Şükür onlara inat dimdik hayatıma devam ediyorum ama aması şuki
Beynime öyle işlenmişki o bölgeyi tamir etmekte büyük zorluk cekiyorum.
O bölgeyi kendi hakimiyetime almak için bi uzmandan yardım alıyorum.:içelim:

Herşeyin hayırlısı

• Konu Sahibi acromion
O durumdan sonra aileme sığındım. Ailem bilmiyodu içimdeki tsunamiyi bendeki kıyameti. Yinede onların nasılsın kızım laflarından kendime bir teselliymiş gibi pay cıkardım.
Şükür onlara inat dimdik hayatıma devam ediyorum ama aması şuki
Beynime öyle işlenmişki o bölgeyi tamir etmekte büyük zorluk cekiyorum.
O bölgeyi kendi hakimiyetime almak için bi uzmandan yardım alıyorum.:içelim:

Herşeyin hayırlısı

allah yardımcın olsun canım.......

• Konu Sahibi acromion
allah kimseye yaşatmasın,gerçekten çok zor bir durum,bir ayda 15 kilo verdim,hastalandım,allahın yardımı sayesinde ayaktayım hala,hemde dimdik!sabahlara kadar ağlayarak allah'a dua ediyordum,ona sığındım,oda dualarımı geri çevirmedi,gerçekten yanımda bana yardım ettiğini hissettiğim zamanlar oldu,rabbimde biliyor ki benim ondan başka kimsem yok,rabbime şükürler olsun,aldatılmayı haketmediğimi düşünüyorum,aslında bunu hiç kimse haketmez,ama içimdeki yara iyileştimi dersiniz,hayır,bir türlü geçmiyor,yeri geldiği zaman içim o kadar acıyor ki hala!ama bebeğim için ayakta kalmak zorundayım,

eşime gelince yaptığı hatayı anladı,çünkü oda o kadın tarafından aldatıldı,Allahım çok büyük,hem benim gururumu ayaklar altından aldı,hem eşime gerçekleri gösterdi,şimdi eşim üstüme titriyor,ama benim kalbimdeki kırıklar bir türlü geçmiyor,

• Konu Sahibi acromion
evet bende o talihsiz kadınlardan biriyim. öğrendiğim zaman yıkıldım, yaşama sevincim söndü. yemeden içmeden kesildim. bir haftada beş kilo verdim. üstelik kadın çok çirkin ve yaşlıydı. çevremdeki herkes güzeliğime ve kişiliğime iltifatlar yağdırır. kimse buna anlam veremedi. büyük tartışmalar sonucu eşim evi terketti. o gittikten 2 hafta sonra hamile olduğumu öğrendim. psikolojim berbattı. günlerce gecelerce uyuyamadım. sürekli ağlama krizleri geçirdim. sonuçta bebeği aldıramadım. aileme sığındım. yaralarımı sarmak için hepsi seferber oldular. hamilelik sürecimi yanlız geçirdim. yaşadıklarım kaleme dökemiyeceğim kadar kötü günlerdi. bebeğin doğumundan sonra evliliğimizi toparlayabildik. şimdi üzerime titriyor. ama ne varki kırılan bardak yapıştırılsada ilk halindeki parlaklığını ve ışıltısını yitirmiş oluyor. bebeğim için tüm sorunları geride bırakmak ve affetmek zorundaydım. şunu çok iyi biliyorumki hayatımın sonuna kadar kalbimin bir köşesi daima sızlayacak.

• Konu Sahibi acromion
bir söz vardır 'Kadın affeder ama asla unutmaz' gerçekten çok doğru unutmak imkansız yani herşey yolunda giderken neden, sorusu insanı yiyip bitiriyo, bence erkeklere rahatlık batıyo nasıl olsa karım evde oturuyo o garantide mantığı, yakalanınca da beni kandırdı, bir anlık boşluğuma geldi...... gibi saçma sapan savunmalar, yok ya bizde inandık!kötükedihüso, Allah'ın izniyle bizi niye kimse kandıramıyo? erkek erkektir eşim başta olmak üzere hiç bir erkeğe güvenmem
'benim eşim asla yapmaz' diyemem:tomato:

Sevdiğim bir söz; Allah (c.c)
'kadınlara 9 nefis verdim dokuzuna da sahip çokıyorlar ama erkeklere 1 nefis verdim ona bile sahip çıkamıyorlar' buyurmuş

başıma gelmeid ama gelmeyeceği anlamına da gelmiyo..
çok yıkıcı bişey eminim...
allah bunu yaşayan herkesesabır versin..
hayat işte..
acı ttalı ne çok şeyle karşılıyoruz...
kırgın ve eksik de olsa devam ediyoruz hayata...

aldatılmak başıma gelmedi ama üzücü bi olay gerçekten. insan affetse bile o acı hep içinde kalacaktır. unuttum,afettim dese de insan yüreğinin ufacıkta olsa bi köşesinde kalır o acı

3 senelik evli bi bayanım 3 senedir eşilme bebek istiyorduk görmedigim tedavi kalmadı sırf eşim baba ben ise ane olayım diye ve sonunda rabim melegimi gönderdi 6 aylık hamileyken eşim iş için şehir dışına giti ve 1 ay yanlız kaldım her gece agladım o yanımda yok veben hamileligimi tek başıma geçiriyorum diye kulagım telefonda bir alo demesini ne çok bekledim gözüm kapıda belki süpriz yapar gelir diye ama gelmedi işi biti ve geldi öyle bi agır geldki eşim hamileligimin en güzel anları ceheneme döndü eşim benden nefret ediyo yanıma bile yaklaşmıyodu bana çok çektirdi çok karnımdakini bile düşünmedi delirmiş gibiydi ve bende eşim pisikolejik bunalım geçiriyo diye çok aglamıştım sonra dogum yaptım herşey düzeldi ben kendmi tpladım derken eşimin itrafı çok agır oldu bir kadın için bana hamileyken yapmadıgnı bırakmamıştı ben nerdeyse intiharın eşiginden döndüm aklımdan sırf intihar geçiyodu ama karnımdakine kıyamadım ki öyle zor bişeyki eşimle barıştım afetim ama olmuyo aklımdan bir an bile çıkmıyo herkesten nefret eder oldum

deli gibi sevmenin güvenmenin bedelini eşim bana çok agır bi şekilde ödetii kendime gelemiyorum unutmak istiyorum unutamıyorum hayatımdan vazgeçmiş gibiyim bi kızım var onun için eşimi sevmiyormuyum çok sevdigim için eşimin üstüne titredigim için aldatıldım galiba kimseye güvenm kalmadı kimseye anlatamıyorumki sanki eşimi ben aldatmışım inanın yüzüne bakamıyorum dokunamıyorum param parça oldım toplanamıyorum mafoldum bensenağlama içimde sürekli beni karanlıklara iten biri var ve ben aydınlıga çıkamıyorum olmuyo aglıyorum ve yanımda hiç kimse yok allahtan başka geçermi bu günler acaba diyorum ama çok uzun neden ben dye düşünmeden edemiyorum utanıyorum kendimden sanki herkes herşeyi biliyo kimsenin yüzüne bakamıyorum ya allahım sen yardım et demekten başka bişey gelmiyo elimden unutulmaz acılar yaşatı mutlu olmka varken mutsuzlugun içine atı beni

Son düzenleme:
arkadaşlar bugün bende aldatıldığımı öğrendim çok yıkıldım ne yapacağımı bilmiyorum eşime sorduğumda cevabı sadece yatak ilşkisi senin yerini doldurmaz seni seviyorum diyo yani ona göre çok basit sürekli ağlıyorum ben eşimi çok severken ve onun her dediğini yaparken böyle birşeyle karşılaşmak çok acı nasıl toparlanacağımı bilmiyorum kendime olan bütün güvenim yok oldu bitkisel hayatta gibiyim bunları konuşup derdimi açacağım kimse yok sizlerden yardım bekliyorum ne olur bana yol gösterin ve burda çocuğum olmuyo diye üzülen arkadaşlarımada tavsiyem var eğer eşiniz yanınızdaysa ve sizi aldatmayp çok sevip sevdiğini gösteriyorsa boşverin gerisini ona sıkıca sarılıp öpün ve ona defalarca teşekkür edin çünkü ben eşime iki çocuk verdim onun bana mükafatı aldatmak oldu

arkadaşlar bugün bende aldatıldığımı öğrendim çok yıkıldım ne yapacağımı bilmiyorum eşime sorduğumda cevabı sadece yatak ilşkisi senin yerini doldurmaz seni seviyorum diyo yani ona göre çok basit sürekli ağlıyorum ben eşimi çok severken ve onun her dediğini yaparken böyle birşeyle karşılaşmak çok acı nasıl toparlanacağımı bilmiyorum kendime olan bütün güvenim yok oldu bitkisel hayatta gibiyim bunları konuşup derdimi açacağım kimse yok sizlerden yardım bekliyorum ne olur bana yol gösterin ve burda çocuğum olmuyo diye üzülen arkadaşlarımada tavsiyem var eğer eşiniz yanınızdaysa ve sizi aldatmayp çok sevip sevdiğini gösteriyorsa boşverin gerisini ona sıkıca sarılıp öpün ve ona defalarca teşekkür edin çünkü ben eşime iki çocuk verdim onun bana mükafatı aldatmak oldu

adamdaki rahatliga bakar misin, demek ki oldukca emin senin onu birakmayacindan ve de devami da gelir bence

3 yıldır beraberdik ve Tüm aile ile yaşıyorduk yani onun abisi benim kuzenim ile evliydi.
Mersinde Yaşıyordu ama ayda 10 gün yine İstanbula gelirdi hakkını yemek istemem :eek:lmaz:
Sonra herşey süper marttaydık sanırım Nisan gibi de nişanımız olacaktı :lepi:
Kendimce bi jest yapmaya karar verdim dedim günü birlik gidiyim Sevgülümün yanınaalkisalkisalkis
Gittim.... gitttiiimmmmm işte o gün öğrendim ALDATILDIĞIMI....
Bu kadar :nazar::nazar::nazar:

bende aldatıldım. eşim değildi sevgilimdi ama değilmiş ben öyle sanıormuşum.. çok yıkıcı bir durum severken terkedılmek aldatılmak.. uyku düzensizlıklerı. o kışı hakkında kötü düşünürsün sonra iyi düşünürsün hem özlersin hem nefret edersin.. yapılacak fazla bırsey yok acı zamanla geçer.. acı çekerek geçer... çok kötü bir duygu... kısacası fazla yapılacak bir şey yok.. arkadaşlarınla paylaışrsın. düşüncelerını böyle formlarda yazarsın rahatlarsın biraz.. kendinı işe verirsin. boş kalmaman lazım. çünkü boş kaldıgın zaman hemen aklına o gelir...

nasıl zor bir durum bilirim...affetmekle affetmemek arasında kalırsınız öncelri sinirden ve hırstan her şeyi yakar yıkarsınız sonra sorgulama işin iç yüzünü araştırma durumuna kalkışır canınız acıya acıya olayları öğrenirsiniz,her şey bir bir gün ışığına çıkar ve son... ya bitecektir ya da ömrünüzün sonuna kadar sizi kemirecektir.... unutmak ,bu durumda en zoru oluyor.... kolay kolay unutulmuyor,başkasına dokunmuş bir eş başkasına güzel sözler söylemiş bir eş başkasına kur yapmış bir eş .... allah herkesi bunun gibi kötü olaylardan uak tutsun...

aldatılmadım ama inşallah olmazdaaa
çok acıı bi tecrübe olur bu bana ..allah korusun..ama eşim öyle bişe yaparsa beni kayybeder.geri dönnüşü yok
herşeyi aaffedebilirim yalanı,parasızlığinı meslaaa ama aldatma asla.....................

ben evliyken birine asık oldum. asık olduğum adam da evliydi. eşim çok dürüst iyi bi eş. kalbim baska birine ait olmasına rağmen onu aldatmadım. çünkü biz mutlu olacağız diye, eşimi ve onun esini aldatılmak gibi biseyi yasayıp mutsuz olmasını acı çekmesine gönlüm razı olmadı. ama simdi ona da bana da yazık olduğunu da biliyorum. çünkü hakkaten çok büyük bir aşktı ve malesef çok geç tanıstık. çünkü ikimiz de evliyiz. simdi sürekli neden daha önce karsılasmadık diye içimiz içimizi yiyiyor ama yapacak bisey yok. allah insana böyle türden acı da yasatmasın gerçekten çok zor çünkü. evet esimi aldatmadım baskasıyla olmadım ama kalbim de onun için çarpıyor. inasn duygularına engel olamyıor malesef.

ben evliyken birine asık oldum. asık olduğum adam da evliydi. eşim çok dürüst iyi bi eş. kalbim baska birine ait olmasına rağmen onu aldatmadım. çünkü biz mutlu olacağız diye, eşimi ve onun esini aldatılmak gibi biseyi yasayıp mutsuz olmasını acı çekmesine gönlüm razı olmadı. ama simdi ona da bana da yazık olduğunu da biliyorum. çünkü hakkaten çok büyük bir aşktı ve malesef çok geç tanıstık. çünkü ikimiz de evliyiz. simdi sürekli neden daha önce karsılasmadık diye içimiz içimizi yiyiyor ama yapacak bisey yok. allah insana böyle türden acı da yasatmasın gerçekten çok zor çünkü. evet esimi aldatmadım baskasıyla olmadım ama kalbim de onun için çarpıyor. inasn duygularına engel olamyıor malesef.

Aldatmanın illaki biriyle birlikte olmak olduğunu düşünmüyorum.
Eger kalp başka biri için çarpıyorsa bu da diğerleri gibi aldatmadır.
Eşinizin başka birini sevmesini, geç karşılaştıkları için üzülmesini hayıflanmasını kabul edebilir miydiniz?
Sadakat sadece başka bir tene dokunmamak mı?

X