Cilt Bakımı Ürünleri İmex gözeneklere çare

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

yafrimu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Mart 2008
533
1
kızlar ıkı gündür imex kullanıyorum sıvılceler ıcın. aslında cok bi sivilcem yok burun cevremde gozenekler var oralarda sıvılce oluyodu bazen doktora gıttım bunu verdı. sabah aksam yuzumu bebe sampuanıyla yıkıyorum (asla sabun lıf kese bunları yuzune surme sakın dedı) yıkadıktan sonra tum yuzume ımexı suruyorum fondoten gıbı zaten. ınanın gozeneklerım yok olmaya basladı:lepi: daha dun basladım surmeye.. bıde a vıtamını verdı paylasmak ıstedım gozeneklerden kurtulcam:lepi::lepi:

bende kullandım evet fondoten gibi ama bazen sürüyodum iş yerindekiler ruh gibi olmuşsun diyolardı rengi açık ya :KK70: gözenekler konusuna gelince benim pek kapanmadı ya ama iyi bir krem

bende kullandım evet fondoten gibi ama bazen sürüyodum iş yerindekiler ruh gibi olmuşsun diyolardı rengi açık ya :KK70: gözenekler konusuna gelince benim pek kapanmadı ya ama iyi bir krem

valla benım benek benek gozeneklerım vardı gecıyo yavas yavas gozle gorulur bı sekılde hemde:sm_cool:

eğer öyleyse valla süper bende tekrar alayım bırakmışltım ne zamandır nedenide zaten beyazım bembeyaz oluyodum işe giderken :KK70:

Sabunun adı tam olarak; İmex Syndet Akne Sabunu 100 gr olan mı ?
İnternette araştırdım bunu buldum.

o_12195134768.jpg

Bu mu ?

Eğer buysa, bende akne yok ki, sivilce ise çok nadir çıkar, nadir çıkmasına rağmen sinir oluyorum, çünkü uzun süre kalıyor ve burnumun üzerinde küçük siyah noktalar var buna çaresi oluyor mu ?

Yazın Türkiye geldiğimde almak istiyorum, her yerde satılır mı yoksa sadece eczanelerde mi satılır ?

Cevap verirseniz memnun olurum.

canım bu kremin gözeneklerini geçirdiini ilk defa duyuyorum bu antibiyokli bi krem olduu için sivilcelere ii gelio e ztn üretiliş amacıda o,rengide ten rengi gbi olduu için siyah noktaları gözenekleri kapatıo,bnde uzun bi süre kullandım ama onu kullanmadıımda bi deişiklik görermiorum yüzümde siyah noktalar ve gözenekler yerinde duruooo

Yıllardır açık olan gözenekler yada çukurlar,nasıl olurda iki günde kapanabilir ki. benneyaptımki
Hemde imex gibi bir kremle. -tatlicadiarzu-
Bir kere gözeneklerin yok olması için ciltteki sebumun dengelenmesi lazım,dengeli olan bir cildin gözenekleri kendiliğinden kapanabilir ancak çok uzun bir süre alır,veya cildin alt tabakalarına inilerek üstteki epidermis tabakasının soyulması lazım.
Peeling,dermabrazyon,karboksiterapi... gibi yöntemlerle bile %100 kalıcılık sağlanamıyor.
Hevesini kırmayayım ama bunların iki günde olması,ki birde imex'le mümkün değil ya. kafamçokkarıştı
Fondöten gibi kapatıcı özelliği olduğu için,teninede uyum sağlamıştır o yüzden öyle gelmiştir sana.
Yoksa direk gözeneklere edip,kısa sürede yok edecek mucize bir ilaç,icat edilemedi henüz. :nazar:

selamlar benim eşim eczacı imex krem antibiyotik içeren bir kremdir ve sürekli kullanıma uygun değildir amacına uygun kullanılmassa bırakıldığında daha müzmin durumlarla uğraşmak durumunda kalırsınız belirtmek istedim.
bugüne kadar her türlü ürünü neredeyse kullandım ama sivilce akne siyah nokta vs gibi cilt sorunlarınız için ise deracine temizleme jeli ve toniği süper izlere bile iyi geliyor ama düzenli kullanım şart hamileler emzirenlerde rahatlıkla kullanabilirler sizi temin ederim çok süper bir ürün.

bende dısarı cıkarken surmuorum gece yatarken suruorum:nazar: gunde 1 defa yanı:nazar: sen kac kez suruosun tatlım gunde

gunde ıkı kez dedı doktor bana bı sabah bı aksam.. kızlar bılmıyorum ama cıdden azaldı gozenekler baya bı bıde beyaz tenlıyım ben gonzenekl bolge sureklı kızarırdı oda gectı

kızlar benım cıldım sorunlu degıl belkıde ondandır. sivilce kremınıde sıvılce oldugu ıcın kullanmıyorum zaten:jeyyar: beyaz tenlıyım ya yuzumde azıcık bısey olsa dogru doktorasırnaşık şey

kızlar bu imex neden tercih ediliyor ben size diyem mi
fondoten gibi kapatıcı formatında bişi
işe yararsa ne ala
ama bundan kullanıyor kadınların cogu hatta bunu kullananlar vardı bizim ünide erkekler arasında hahahah
ben de kullanmıştım hiç bişeye yaramadı kokusuda cabası ıyyyyk

X