Minyon TipLer için Giyinme

Benim sorunumdan bahsetmişsiniz resmen. 24 yaşıdayım ama o kadar küçük gösteriyorum ki. Geçenlerde bir teyze kaça gidiyorsun dedi konuşma aynen şöyle:
Teyze - Kaça gidiyorsun?
Ben - 2
Teyze- Orta 2 mi?
Ben - Hayır Üniversite 2
Teyze- hiçbir şey diyemedi tabi :)

Ama şöyle söyleyeyim siz vücut minyonluğundan bahsetmişsiniz. Benim sorunum farklı. Benim yüzüm çocuk gibi. İStediğim kadar makyaj yapiyim, giyinim yine de düzelmez, düzelemez. Ve hiçbir yerde beni ciddiye almıyorlar. Emlakçılara girdiğimde "ailenle gel" cevabını alıyorum..

genç görünmekle çocuk gibi görünmeyi karıştırmayın lütfen 35 indeki bir kadın tabiki 20lerde durmak ister ama 20lerde birini 16-17 sanmaları dişilikten yoksun bir görüntüdür..çocuk gibi görünmek kimse istemez değilmi? bence bazı kadınların sorunu genç görünmekten ziyade dişilikten yoksun olmak (topic sahibinden bahsetmiyorum yanlış anlaşılma olmasın).. :84:

Bebek yüzlüler küçük gösteriyor.Kıvrıcık saçlı , gamzeli , sarışın, pürüzsüz beyaz tenli oluyor bebek yüzlüler de.En güzel örneği Leonarda Di caprio ve Alexander Rybak.
Zayıflar kısa boylu olmasa bile küçük gösterir.Kilo alamıyorsanız beyaz,kat kat kabarık kıyafetler giyin.

Kısa boylular da 38 beden bile kilolu durur.Çok zayıflarsa da çocuksu görünümlerinden kurtulamazlar.Bpyu uzun gösteren kıyafetler giymeliler.Tunik,dizaltı etek,dizüstü çizme,düşük bel,bol paça,büyük çanta,kontrast renkler,kemer ,rapunzel saç boyu kısa gösterir. Yüksek topuk,mini etek,dar kıyafetler,yüksek bel,boru paça,göğüsaltından başlayan, tek renk kıyafetler boyu uzun gösterir.

ben 31 yaşımdayım..evleneli 1 buçuk sene olacak nerdeyse,hala bana okuyor musun,okul bitti mi diye soruyorlar....lise biteli 12 sene üniversite biteli 8 sene oldu halbuki....!

çocuk muamelesi yapıyor çoğu insan,girdiğim dükkanlarda yaşıma göre şeyler bakınca genç kızların giydiği şeylerden gösterip bu yaşınıza daha uygun diyenler oluyor...laf atanlar edenler...bıktım nefret ediyorum bu durumdan :KK43:(

X