Minyon TipLer için Giyinme

ChiRKinsHeyy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2008
55
0
Ben minyon tipliyim arkadaslar . Yasımı hiç göstermiyorum herkez beni küçük sanıyo sinir oluyorum bu duruma. Acaba kıyafet fln yani yasımı büyük göstermek için ne yapabilirim ve nasıl giyinmeliyim . Kısa boylu ve zayıfım

canım bende 167 boyunda ve 50 kiloyum,bende 25,5 yaşında olduğum halde beni görenler 17-18 yaşında zannediyorlar...bu ilerisi için çok avantajlı ama şu an sıkıntısını yaşıyorum.....çünkü yaşımı küçük zannedip bana takılanlar,yaşımı küçük zannedip oğulları için istemeye gelen anneler.... :uhm: yani hakikaten artık canımı sıkmaya başladı,tavsiyesi olan varsa bende çok sevinirim... a.s.

evet ya valla çalısdıgım yerdede gelen giden diyo küçük değilmisin nasıl calısdırıyolar seni :S hadi tavsiyelerinizi bekliyoruzzz :)))

Ben en başta biraz daha kilo almam gerektiğini düşünüyorum,önceden 44 kilo idim şu an 50 kiloda kaldım...55 olana kadar almam lazım gibi geliyor...

kizlar bence kiyafetle olmaz bende minyon tipliyim kimse benim iki cocuk annesi olduguma inanmiyor hatta kaynanamdan bile beni isteyen olmustu ......neyse surat ifedesi kucuk gösteriyo biraz klasik kiyafetle hafif makyajla bisiyler olabilir

klasik kıyafet daha olgun gösterir ama olgunlaşayım derken küçük kadın görüntüsü yaratmamak lazım. Bu ince çizgiye dikkat !
illa büyük görünücem diye klasik giyime yönelirsen zaten sırıtır..
Bu biraz kişisel bir durum , herkezde farklı etkiler ile tepki yaratırsın .. önce aynanın karşısına geç ve kendını hayal et mesela..
klasik düz kesim etek ile nasıl durursun ..
kumaş pantalon ile nasıl durursun..
elbise.. etek-ceket tk.. vs..
kendini bunların içinde hayal et ve içine hangisi siniyosa en çok, tercihlerini ona göre yap.
ben ünideyken spor takılırdım ( doğal olarak ) ve o dönem bana klasik giyim iğrenç gelirdi kendimi sporla daha mutlu ve daha olgun ! ( bende minyonum biras ) hissederdim , işe başlayınca ilk günler kabus gibiydi , koca karı gibi hiisediyodum kendimi.. zamanla bu tarza alıştım ama alışana kadar çok saçma alışverişler yaptım filan.. zamanla oturdu herşey..
herşey senin kendini iyi tanımanla alakalı biraz..
ne istediğini iyi bilmenle alakalı ki ben minyonluğumdan dolayı her zaman mutluyum :))) daha ne olur ufak tefek işte..
bak aşağıda ki resimlere :)))))
allah korusun yanee...

canım ben de 1.60 boyundayım.ve 47 kiloyum.ayrıca öğretmenim okulun ilk günleri cocukları soruyordu yasımı 24 diyordum sasırıolardı.hala bile öğrencilerim siz öğretmen gibi değilsiniz cok gencsiniz fln diolar.klasik de giyiniyorum ama hiç bi değişiklik olmuyor.belki biraz kilo almam gerek.

abla dicem çünkü benden büyüksünüz sanırım ben 17im size akıl vermiş gibi olmayım sadece önerim var bende minyon bi kızım ve çok memnunun çünkü minyonlar bence daha sevimli oluyo şehsen giydikleri yakışıyo sözüm meclisten dıları fazla uzun boy hoş değil at misali bu yıl rövaşda olan şeyler şahsen ben öle takılıyorum dar paça jeans üstüne klasik bi gömlek ona uygun kalın bir kemer gögüs altına çok şık bi kombin oluyo rugan bi bot giyersiniz büyük bi çanta saçlar o derece havalı süper:KK70:ha ayrıca sabah kalktığınızda aynaya gidin bugün çok süperim ya deyin güne başlayın:KK66:

Evet ya bende 21 yaşındayım kilom 54 boyum 166 yaşıtlarım benim 3 katım bazen onların yanında kendimi çocuk gibi hissediyorum

illa ki klasik giyinmen gerekmiyor.ama çok sportif giyersende çocuksu görünebilirsin.mesela skinny jeans ile bacakların daha uzun görünebilir.altına çok yüksek olmayan topuklu giyebilirsin .üstünede çok dar olmayan bluz vs.hafif salaş.pantolon ve ayakkabı en önemlisi ayakkabını çok iyi seçmen gerekiyor.Kumaştada paçaları çok bol olmamalı.Çantan çok büyük olmamalı.Sivri burun seviyorsan ucu çok uzun olmamalı.(saçlarının da çok uzatmamalısın:) )Şöyle düşün 1.80 lik bir afet in minyatürü olman gerekiyor.o büyük çanta bs. kullanabilir çünkü boyunu kapatmıyor sende aynı oranda çanta,, pantolon.... almalısın. Biraz gezmelisin yani alışverişte:))) Sonra herşey oturacaktır yerine emin ol.

Arkadaşlar tavsiyeleriniz için tşkler..aslında bende böyle mutluyum,istediğim gibi giyinmek,genç görünmek harika duygular...sadece çevre baskısı,sanırım onuda takmamak lazım...

Ben minyon tipliyim arkadaslar . Yasımı hiç göstermiyorum herkez beni küçük sanıyo sinir oluyorum bu duruma. Acaba kıyafet fln yani yasımı büyük göstermek için ne yapabilirim ve nasıl giyinmeliyim . Kısa boylu ve zayıfım

canım kendimce bi kac çneide bulunucam...

öncelikle cok dar kıyafetler giyme.. zaten boyun kısaymıs birde zayıfsın bunu kamufle edemezsin.. pantolon konusunda cok kasmana gerek yok ama üstüne mutlaka bol yarasa kol gibi yada salaş ducak kıyafetler giy. özellikle dökümlü ve kemerle kullanılan tunik bluz gibi seyler.. kayık yakayı rahatlıkla kullanabilirsin birazdaha geniş gösterir omuzlarını.. kemeri bel kısmına takma genelde kalca kısmında olsun... boynuna kıyafetine göre fular tak bos bırakma bide büyük halka küpeler tak.. cok ince olmasın ama kalınca büyük halkalardan.. birde makyajını yaparken gözlerinde bolca siyah kullan yada koyu kahve ve yeşil tonları.. dudak kısmındada acık kullan oldukca.. kısa mont yerine uzun montları sec.topuklu giyebiliosan mutlaka topuklu giy olabildigince... a.s.

minyon olup da genç görünmek dünyanın en güzel şeyi bence hiç bişey yapma bunu değiştirmek için.bikaçyıl sonra yaşını küçültmek isticeksin. genç kalmak istior herkes gurur duy bak bu konuda bende seninle aynı durumdayım ve çevremden gelen tepkilerle kendimi çokkk şanslı hissediyorum.illa büyük gözükmek istiorm diyosan kilo al :)

Genç görünmeyi herkes ister ama 20 yaşındayken 15 yaşında gibi görünmeyi kimse istemez.
Ben 23 yaşındayım, kadın doğum servisinde yattığımda herkes bana evlimisin diyor soruyordu, yaşımı söyleyince çok şaşırıyorlardı 16 yaşında gösteriyormuşum, liseliden hiç farkım yokmuş vs..

arkadaşlar bende 160 boyunda 49 kiloyum.minyonum aslında halimden memnnum..çünkü güleryüzlü oluşum ve tipimden dolayı çok sempatik buluyorum kendimi...banada çoğu kez küçük lise çocuğu muamelesi yapan insanlar oluyor..fakat artık alıştım.allah eksiklik vermesin elimiz kolumuz sağlam, sağlığımız yerinde..fakat benide çevreden gelen tepkiler üzüyor bazen..artık takmıyorum..ben onları 50 yaşında göreceğim..şimdi sabrediyorum...arkadaşlarımda bende çok yapılı ve boylular..onların yanında çkildiğim fotolarda bile çokküçük klardeşleriymiş duruyorum..bu işin tek çözümü kilo almak bunu biliyorum..bir ara 53 olduğumda bu fark bariz şekilde kapanmıştı..bence kıyafet yada makyaj bir yere kadar.. nek kadar ve nereye kadar kapatabilrsiniz ki...kilo almak gerek insanın yüzüne kan can geliyor..cildi geriliyor, yüzüne kan can geliyor...deneyin döreceksiniz..

bende minyon tipliyim, boyum 157 ve su an 52 kiloyum, yani biaz kiloyluyum, asil kilom 48....yasim 27 ama hekes 20 falan saniyo aslind amemnunum bu duumdan ama bazen kardesim yasinda tipler takiliyo rahatsiz edici durum

bende minyon tipliyim boyum 1.60 kilom 40 :1no2: 22 yaşına girdim 17 falan sanıyorlar :mymeka: ben şöyle çaresini buldum kıyafetime uygun değişik boncuklu kolyeler tabi boncuklar renkli renkli değil veya yine giysime uygun zarif sallantılı küpeler ve makyaj özellikle üst göz kapağına kirpik diplerinden çektiğim siyah kalem baya olgun göstredi beni kaydirigubbakcemile2 fikir olabilir size

X