Beta hcg değeri sonuçlarınız

adetten 4 gün önce 183.adet günümde 1420 olmuştu.inşallah bebişin seninledir.

canım moral bozmak istemem.
14/ kasımda 22,77
17/kasımda 104 dü lekelenmem başladı
19/kasımda lekelenme hafif çoğaldı 352 idi
22/ kasımda bir iki parça çamaşırıma bişi geldi tüm ağrılarım azaldı sanki bitti.
26/kasımda değerim29, küsürdğ
canım dru ara derim bence .keseyi bile göremediği için ilaç vermemişti dr .:a015:

Arkadaşlar bu ay yumurtam 19. günümde oluştu.Perşembe günü de çatlatma iğnesi yaptırdım.Kanda ne zaman baktırmalıyım sizce?

canım yumurta takibimi yaptırıyon.ben aşılamalrda bile adeti bekledim.bu doğal gebelkdi.adet görmeyince yaptırmıştım.yanıt veremicem .özür canım.a.s.

bliyorum herkese göre farklı zaten kıyaslamak içinde sormadım insan değerini düşük görünce korkuyor o an kendi gibi olan birilerini arıyor o yüzden sordum

benim sonucum dün çıkmamıştı o yüzden yazmamıştım

adetimden 1 gün önce 27
adetimden 4 gün sonra 231

merhaba adasım :)
benimde dun 21, gunumdu yani adetime birhafta var ve 10,81 cıktı kendi dr um da gebelik basladıgını arkadasımın dr u da aynı seyi soyledi ;=) yarın tekrar olcum yapılacak kac çıkacakbilmiyorum yazarım sizede
27 pozitif ligi gosteriyor dr ununda suhpesi yoktur heralde 5 uzeri direk pozitif

benim son adet tarihim 12 ekimdi.....
11 kasım da beta hcg:10.58 çıktı bana da çok düşük geldi...ama doktoruma göre normaldi..
12 kasımda beta hcg:54.58
14 kasımda beta hcg:108.66
16 kasımda beta hcg:236.....çıktı o günden bu güne en az 2 kat arttı...değerin düşük olması pek önemli değil.5 in üstü pozitif..önemli olan değerin hergün en az 2 kat artmasıdır....
hayırlısı olsun inşallah

aa beyaz melek seninde buseklimi glismisti erken mi ogrenmistin okadar çokkisinin sonuçlarını okuyoruzki aklımda kalmamıs,benzermis degerlerimiz

sonucta su anhamilesin dimi sorun yok

22 kasım adetimden 1 gün önce 27
27 kasım adetimden 4 gün sonra 231
1 aralık adetimden 8 gün sonra 675

dünkü değerimin 900 filan çıkması gerekiyodu düşük çıktı perşembe tekrarlıycaz o zaman asıl belli olacak

merahaba arkadaslar ben yeni katılıyorum eczaneden alddıgım testte bir silik cıktı adet günümde cok hafif lekelenme oldu kan testi yaptırıdım degerim 568 cıktı henüz dr itmedim degerim normalmidir sizce

canım hamile arkadaşlarmıızn çoğunun testinin biri silik çıkıyo bence sende hamilesin ama bi dr git bence değer hakkında bi bilgim yok

benim 29. gün adetimden bir gün sonra 137 çıktı herkesin neden bukadar değişik buişten bişe anlamadım

merhaba ben adetimin gecikmesinin 6. günü bhcg yaptırdım negatif çıktı şu an 16. günü hala olmadım adet olacakmışım gibi kasıklarım ağrıyor fakat hala olamıyorum neden olabilir sizce? yorumlarınızı bekliyorum

:eek:
benim 29. gün adetimden bir gün sonra 137 çıktı herkesin neden bukadar değişik buişten bişe anlamadım

geç yumurtlayanlar bar kimseninki o yğzden birbirini tutmuyor artışşlar bile kişiden kişiye gecikir
benim bişeylerle uğraştığım günle ki artış ve dinlendiğim yatarak geçirdiğim zamandaki artış bile farkediyor dinlenip kendime dikkat ettiğim zaman değerim daha hızlı artıyor

regl olmadan 1 hafta once landa cikar derler benim cikmedi. 5 ten dusuk cikti. yumurtlamadan sonra 8. gundu, umudumu yitirdim. tam regl olmam gereken gun 402 cikti. 2 gun sonra 950 cikti. 950 ciktiktan 4 gun sonra da 5000 lerin uzerinde bir deger cikti.

benim sat 29 ekimdi sonraki olması gereken adet tarihim 30 kasımdı 12 aralıkta beta hcg değerim 6017,9 çıktı

kızlar merhaba ben 24 günde regl oluyorum ama bazen değişiyo 25 26 felen oluyor yarın 24 gün oluyor şimdi test yapsam var yada yok çıkarmı

X