Beta hcg değeri sonuçlarınız

ruzgarrr

Guru
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2008
1.925
52
arkadaşlar herkes ilk ölçtürdüğü sonuçlarını yazabilirmi benim değerim çok düşük çıktı ve yanayakıla herkesin değerine tek tek bakmaya çalışıyorum. o an o kadar kötü oluyorki insan en ufak bişey umut oluyor. öyle bi başlık olsa herkes ilk ölçtürdüğü değerlerini yazsa herhalde benim gibi olan diğer kişilerde kolaylıkla bulur ve rahatlayabilirler

hadi herkes yazsın sonuçlarını

adetten ... gün sonra ....... çıktı gibi filan

adetime 1 hafta kala:288
ertesi gün:476
bir sonraki gün:748
adet günü:2900 falandı
o zamanlar hastanede çalıştığım için her gün yaptırma şansım oldu,çünkü ilk gebeliğim düşükle sonuçlanınca bunu sıkı takibe aldım.
herkeste farklı oluyor ama bhcg değerleri,başkasıyla kıyaslama bence.

bliyorum herkese göre farklı zaten kıyaslamak içinde sormadım insan değerini düşük görünce korkuyor o an kendi gibi olan birilerini arıyor o yüzden sordum

benim sonucum dün çıkmamıştı o yüzden yazmamıştım

adetimden 1 gün önce 27
adetimden 4 gün sonra 231

benim son adet tarihim 12 ekimdi.....
11 kasım da beta hcg:10.58 çıktı bana da çok düşük geldi...ama doktoruma göre normaldi..
12 kasımda beta hcg:54.58
14 kasımda beta hcg:108.66
16 kasımda beta hcg:236.....çıktı o günden bu güne en az 2 kat arttı...değerin düşük olması pek önemli değil.5 in üstü pozitif..önemli olan değerin hergün en az 2 kat artmasıdır....
hayırlısı olsun inşallah

bliyorum herkese göre farklı zaten kıyaslamak içinde sormadım insan değerini düşük görünce korkuyor o an kendi gibi olan birilerini arıyor o yüzden sordum

benim sonucum dün çıkmamıştı o yüzden yazmamıştım

adetimden 1 gün önce 27
adetimden 4 gün sonra 231

benim de adetten 4 gün sonra 272 çıktı.

adetten 5 gün önce 183 adet günü 1420 çıktı

Son düzenleme:
arkadaşlar herkes ilk ölçtürdüğü sonuçlarını yazabilirmi benim değerim çok düşük çıktı ve yanayakıla herkesin değerine tek tek bakmaya çalışıyorum. o an o kadar kötü oluyorki insan en ufak bişey umut oluyor. öyle bi başlık olsa herkes ilk ölçtürdüğü değerlerini yazsa herhalde benim gibi olan diğer kişilerde kolaylıkla bulur ve rahatlayabilirler

hadi herkes yazsın sonuçlarını

adetten ... gün sonra ....... çıktı gibi filan

temmuz da aşılama yaptırmıştım...
aşılamadan 12 gün sonra kanda baktırdım...
değerim:0.96 maalesef hamile değildim...:çok üzgünüm:

arkadaşlar bu testi nasıl nerde yaptırıyorsunuz yani sabah ilk saatlerde aç karna falanmı bide hergünmü yaptırıyorsunuz fiyatı nekadar?ben 13 kasımda adet oldum en son 26 günde bir oluyorum bidaki adet tarihim 8 aralık erkenmi daha

benimde adetten 4 sonra 65.51 çıktı.Banada düşük gelmişti tekrar 2 gün sonra baktırdık 4226 olmuştu.

temmuz da aşılama yaptırmıştım...
aşılamadan 12 gün sonra kanda baktırdım...
değerim:0.96 maalesef hamile değildim...:çok üzgünüm:

çok geçmiş olsun inşallah bir daha aşılamaya bile gerek kalmaz kendiliğinden gelir bebeişin inşallah Allah en kısa zamanda hepinize nasip etsin

benimde adetten 4 sonra 65.51 çıktı.Banada düşük gelmişti tekrar 2 gün sonra baktırdık 4226 olmuştu.

nasıl o kadar yükseldi ikizmi bebeğin doktora gittinmi

benimde adetten 4 gün sonra 231 çıktı p.tesi tekrar edicem senin gibi endişelendim

merak etme yükselir değerin zaten bebek olmasa o kadar yüksek çıkmaz ben ilk 27 görünce tutuştum. endişelenme inşallah sonucunda çok iyi çıkar hbersiz bırakma

arkadaşlar bu testi nasıl nerde yaptırıyorsunuz yani sabah ilk saatlerde aç karna falanmı bide hergünmü yaptırıyorsunuz fiyatı nekadar?ben 13 kasımda adet oldum en son 26 günde bir oluyorum bidaki adet tarihim 8 aralık erkenmi daha

senin daha yumurtlaman oluyo yada yeni bitti adetten 5 gün önceye kadar bekle daha erken yaptırma. ben adetimden 1 gün önce yaptırdım ama ateşimi ölçüyordum orda çıkmıştı acaba doğrumuki diye gittim
labaratuarlar hastanelerde heryerde yaptırabilirsin ben 15 e yaptırdım bi tıp merjeziydi akşamda yaptırrabilirsin ma sabah daha yüksek çıkabiliyor o yüzden sabah yaptırmak daha doğru

Adetten 1 gün sonra 42 5 gün sonra 494
çıkmıştı ama tabi önce idrarda bakmıştı silik pozitif çıkmıştı.sende öyle yap idrardada çıkıyorsa sorun yoktur.

kızlar ya bende az az lekelenme var acaba yerleşme lekesimidir
konumuz taşınmış ben bilmeden oraya açmıştım tabi
hadi herkes hamile kaldığındaki ilk birkaç değerini yazsın

X