Açıköğretim Fakültesi ile ilgili Her türlü sorularınıza cevap ...

ikinci taksidi yatırmayabilirisn. sınavlardan faydalanmama gibir birşey olmaz yalnız seneye kayıt yenileyeceğinde faiziyle karşına çıkar ve kayıt yenilme parasıyla birlikte ödersin:KK43:( günlük faiz işler istediğin taktirde dönem içerinde 2.taksit tutarını yatırabilirsin

ikinci taksidi yatırmayabilirisn. sınavlardan faydalanmama gibir birşey olmaz yalnız seneye kayıt yenileyeceğinde faiziyle karşına çıkar ve kayıt yenilme parasıyla birlikte ödersin:KK43:( günlük faiz işler istediğin taktirde dönem içerinde 2.taksit tutarını yatırabilirsin
[ o zamana kadar bırakmam ama yarına kadarda yatıramıyabilirim fakat mart ayı içerisinde mutlaka yatırırım bi sorun olmaz dimi canım nisanda sınaw war biliyosun /COLOR]

[ o zamana kadar bırakmam ama yarına kadarda yatıramıyabilirim fakat mart ayı içerisinde mutlaka yatırırım bi sorun olmaz dimi canım nisanda sınaw war biliyosun /COLOR]

2.taksit tutarın sınavlara girmeme gibi bir sorun olmaz canım vize-final-büt hepsinden faydalanırsın yalnız ödeyeceğin güne kadar biraz faiz işler o kadar problem olmaz yani için rahat olsun, sınavları kesinlikle etkilemiyor

anladım canım saol valla içime su serptina.s. yakalamışken bişi daha soriyim öğrenci kartını nasıl çıkarıcam belli bi tarihi varmı?.

kimliğinle büroya gidip alabilirsin canım martın ilk haftasında verirler sanırım en iyisi açıköğretim bürosunu arayıp bir sor ama martın 2. haftası çıkmış olur kartın. başka birşey yapmana gerek gidip alacaksın o kadar :)) para yatırmanada gerek yok canım

kızlar valla çook teşekkür ederim a.s. araştırıyorum bulamadım bi türlü burda soruyorum net bi cevap alamıyorum valla hızır gibi yetiştiniz teşekkürler :1hug:

kızlar bişey soracağım;açık öğretim fakültesinin bütün bölümlerinin sınavları aynı gün mü oluyor? yani mesela kamu okuyanlar veya işletme okuyanlar aynı yer,gün ve zaman da mı sınava giriyorlar,nasıl oluyor?

arkadaşlar selam ben bu sene işletme 1.sınıftayım,2.sınıftan sonra kamuya geçiş yapacam
sadece dilekçe verilecek die duymuştum,extradan bir ücret ödeniyor mu bilginiz var mı?

meraba arkadaşlar.. bi sorunum var yaa yardımcı olursanız sevinirim .özellikle okulöncesi okuyanlarrrr!!!!!ben ders konusunA ÇALIŞTIKTAN SONRA DENEME SORULARINA ÇALIŞMAK İSTİYORUM AMA NEDENSE SORULARA ULAŞAMIYORUM E ÖĞRENEMYE GİRİNCE BİZİM BÖLÜM SORULARI YOK SADECE KİTAP VE TV VAR:kızgın::kızgın:

slm, üstten nasıl ders alınıyor ben onu çok merak ediyorum finalden gerekli notları aldın diyelim eylüldeki bütünleme sınavındamı üstten ders verebiliyorsun,şimdiden teşekkürler..

slm masal perisi cnm öncelikle sana çok tşk. ediyorumbizlerle ilgilenip yardımcı olduğun için cnm ben düz lise mezunuyum (sayısal) bu sene snava giricem sağlık bölümlerini yazabilirmiyim 2 yıllık laborantlık veya anestezivs.. puan durumu nasıl olur kaçla girebilirim bana lütfen yardımcı olurmusun ...cvp bekliyorum sağol cnm.

meraba arkadaşlar.. bi sorunum var yaa yardımcı olursanız sevinirim .özellikle okulöncesi okuyanlarrrr!!!!!ben ders konusunA ÇALIŞTIKTAN SONRA DENEME SORULARINA ÇALIŞMAK İSTİYORUM AMA NEDENSE SORULARA ULAŞAMIYORUM E ÖĞRENEMYE GİRİNCE BİZİM BÖLÜM SORULARI YOK SADECE KİTAP VE TV VAR:kızgın::kızgın:

evet canım ben de oraya girince aynı şey oluyor.Bu sene bize her türlü zorluğu sundular sağolsunlar:kızgın:.ben 4.sınıfım 11 ders var 2si uygulama dersi.artık yardımcı da üretmiyorlar.kitaplardaki konular çok uzun ne yapacaz yaaaa.hayırlısyıla bitirsek şu okuluCADIARZU

arkadaşlar ikinci harc ücretini yatırmayanlar ilk sınava girebiliyor mu?yiğenim açıköğretim okuyor 2.taksiti yatıramamış sizce sınava girme hakkı var mı?daha önce sınava girelebileceğini duymuştum üzülmemesi gerektiğini söyledim ama emin değilim...

X