Açıköğretim Fakültesi ile ilgili Her türlü sorularınıza cevap ...

Arkadaşlar bende 1.sınıfım ve 2.taksit tutarını yatırmayı unutmuşum.Faiziyle ödeyeceğimi söylediler.Nerdeyse 1ay gecıkmelı yatırıcam parayı faız çok mu olur?deneyimli arkadaşlardan bilgi istiyorum.

ben geçen hafta yatırdırdım aylık %3 faiz uygulanıyor bundan sonra hep geç yatırıcam bankada sıra filan olmuyorkaydirigubbakcemile2

Arkadaşlar bende 1.sınıfım ve 2.taksit tutarını yatırmayı unutmuşum.Faiziyle ödeyeceğimi söylediler.Nerdeyse 1ay gecıkmelı yatırıcam parayı faız çok mu olur?deneyimli arkadaşlardan bilgi istiyorum.

hayır fazla bir faiz işlemiyor aylık olarak işliyor faiz zaten.

Her bir ders 40 dk

Süre aynı ....ama dersine göre soru sayısı farklı...en az soru sayısı 26 dır..en fazla 36..ama genelde 30 sorudur..

arkadaslarrr imdaaaatttt :uhm:

ben alman vatandasiyim ve yaza evlilik sebebiyle türkiyeye geliyorum.
almanyada 9 yil okudum ve türkiyede devam etmek istiyorum. acik ögretimi düsündüm ama alman vatandaslarina nasil bir uygulama var biliyormusunuz?

merhaba arkadaslar ben birşey öğrenmek istiyorum ben geçen sene 2.dönem harç paramı yatırmadım sınavada girdim bu senede hiç kayıt yaptırmadım bu sene için dondu.Öğrenmek istediğim ben bu bölüme bi dahaki sene kayıt yaptırmazsam kaydım silinecek peki kaydım silinsede silinmesede geçen senden kalma 2.dönem harcımız yatırmak zorundamıyım.Yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

Açıköğretim Fakültesi ile ilgili Her türlü sorularınıza cevap verebilirim.sormak öğrenmek istediklerinizi bana sorabilirsiniz.?

slm masal perisi benim öğrenmek istediğim şu ben geçen sene 2.dönem harç parasını yatırmadım sınava girdim.bu senede kayıt olmadım kaydım dondu.ve bi dahada kayıt olmicam.benim öğrenmek istediğim kaydım silinsede ben geçen seneki 2.dönem harç parasını ödemek zorundamıyım.ödemesem ne olur yardımcı olursan sevinirim.teşekkürler.

slm arkadaslar; benim esim yarin aof sinavina girecek ama ogrenci kimlik kartini burodan almayi unutmus ve yarin sinav var.:-( sinav zamanlari burolarin c.tesi gunleri acik olma durumu varmi acaba? lutfen bilgisi olan cok acil cvp verirse cok sevinirim...

X