Açıköğretim Fakültesi ile ilgili Her türlü sorularınıza cevap ...

merhaba 2 yillik.buro yonetimi ve sekreterlik mezunuyum aöf den iktisat okuyup 4 yilliga tamamlamak.istiyorum hangi bolumlere sinavsiz gecis yapabiliirim kayitlar ne zaman basliyor..
Sınavsız linsans tamamlamak kalktı artık.Dikey geçiş sımavına girme şartı getirildi.

aynı anda aöf ve uzaktan eğitim okunur mu
Aynı anda 3 aöf bölümü okunur ama okullar farklı olacak.Eğer anadolu üniversitesi okuyor iseniz Erzurum atatürk üniversitesi açıkögretim ve istanbul üniversitesi açıkögretim fakültesine 2.üniversite kapsamında sınavsız kayıt olunur uzaktan eğitim diye geçmez yine açıkögretim diye geçer.

Aynı anda 3 aöf bölümü okunur ama okullar farklı olacak.Eğer anadolu üniversitesi okuyor iseniz Erzurum atatürk üniversitesi açıkögretim ve istanbul üniversitesi açıkögretim fakültesine 2.üniversite kapsamında sınavsız kayıt olunur uzaktan eğitim diye geçmez yine açıkögretim diye geçer.
çok teşekkür ederim ikiside aöf yazınca emin olamadım

yalnız ben eskişehir aöf lisans tammalama yapacağım, diğer aöf ise ygs ile tercih yapacağım bu da mümkün müdür

yalnız ben eskişehir aöf lisans tammalama yapacağım, diğer aöf ise ygs ile tercih yapacağım bu da mümkün müdür
olur niye olmasın birisi dgs birisi ygs benim bildiğim olur.2.üniversite için aslında ygs gerek yoktu.

X