Sevgilisinden Ayrılanlar Kulübü

MonaPisa

Nirvana
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2008
5.888
66
51
Hanımlar, bana da şaka gibi geliyor ama cidden böyle bir kulüp kurmak gerekecek herhalde artık.

Şu son bir haftada ben dahil sevgilisinden ayrılan, terk eden ya da terk edilen hiç duymadıysam 5 kişi duydum öğrendim. Neler oluyor bize Allah aşkına?

Aşk anlamını mı kaybediyor artık? Daha mı kolay pes eder, vaz geçer olduk? Gururumuza mı yeniliyoruz, hep yanlış insanlar mı çıkıyor karşımıza? yoksa hep günah keçisi olmaya mahkum olan şu mevsim, bu havalar mı bunun sorumlusu?

Neden dökülüyor bu aşklar böyle patır patır... :çok üzgünüm:

Hanımlar, bana da şaka gibi geliyor ama cidden böyle bir kulüp kurmak gerekecek herhalde artık.

Şu son bir haftada ben dahil sevgilisinden ayrılan, terk eden ya da terk edilen hiç duymadıysam 5 kişi duydum öğrendim. Neler oluyor bize Allah aşkına?

Aşk anlamını mı kaybediyor artık? Daha mı kolay pes eder, vaz geçer olduk? Gururumuza mı yeniliyoruz, hep yanlış insanlar mı çıkıyor karşımıza? yoksa hep günah keçisi olmaya mahkum olan şu mevsim, bu havalar mı bunun sorumlusu?

Neden dökülüyor bu aşklar böyle patır patır... :çok üzgünüm:

kulüp adına ilk adımı attın demek ...

bence insanlar kıymet bilmiyor ... tüketmek derdinde ellmacım ...

sabaha göre iyiyim bu arada ... yüzümde garip bir gülümseme var şimdi ... çok komik geliyor herşey ... :sm_confused:

gerçekten kime elimi attıysam hepsi ayrılmış çıkıyor bu ara..
bende yeni ayrıldım az çok biliyorsunuz..
şuan bana en doğru insan o gibi geliyor ama belki aradan uzun zaman geçince "yok be yanlış insanmış"derim. o biraz şans işi gibi..
sevgilimi tanıyarak ilişkiye başladım-çok da güvenerek başladım.
hayatım kanım canım derken terk edildim.
sebebini bi gün öğrenirsem ilk sizle paylaşırım tabiiki..
bu arada elmacım sen nasıl ayrıldın? ben senin ilişkin var sanıyordum hatta birkaç gün once bi yazını görmüştüm..ve iyiki düşünmüşsün böyle bi konu açmayı. en azından dertleşiriz..

gerçekten kime elimi attıysam hepsi ayrılmış çıkıyor bu ara..
bende yeni ayrıldım az çok biliyorsunuz..
şuan bana en doğru insan o gibi geliyor ama belki aradan uzun zaman geçince "yok be yanlış insanmış"derim. o biraz şans işi gibi..
sevgilimi tanıyarak ilişkiye başladım-çok da güvenerek başladım.
hayatım kanım canım derken terk edildim.
sebebini bi gün öğrenirsem ilk sizle paylaşırım tabiiki..
bu arada elmacım sen nasıl ayrıldın? ben senin ilişkin var sanıyordum hatta birkaç gün once bi yazını görmüştüm..ve iyiki düşünmüşsün böyle bi konu açmayı. en azından dertleşiriz..

5 gün oldu canım.
Daha önce de ayrıldık barıştık ama bu seferki son nokta oldu.
Deldi geçti beni.
Çok kötü ayrıldık zaten, hem de çok kötü.
Sebebine gelince inan düşündükçe içim çok fena cız ediyor, şu anda bunu yazacak gücü bile bulamıyorum.
Küçük böcükle dertleşiyoruz kaç gündür, ona bile sadece son sahneyi anlatabildim, asıl sebebini söyleyemedim.
O kadar koydu ki bana...ama biraz daha kendime geleyim elbette paylaşacağım sizlerle.
Paylaşıp atacağım içimden.

Sadece çok ama çok üzülüyorum.
Burada okuyorum, aşkı dağları aşan o kadar çok arkadaşımız var ki.
Terk ediliyorlar ya da terk etmek zorunda kalıyorlar.
Yazık bu aşklara, bu fedakarlıklara, bu yüreklere...gerçekten çok üzülüyorum.

canım ayrılırken karşıdankıde ise hata ona oyle vicdanını szılatacak şeyler söyleyın sonradan çok koyacak bu ona...
ve giderkende dik onurlu ve gurulu bir şekilde arkanıza bakmadan gidin...
asla karşısında ağlamayın güçlü olun...

canım ayrılırken karşıdankıde ise hata ona oyle vicdanını szılatacak şeyler söyleyın sonradan çok koyacak bu ona...
ve giderkende dik onurlu ve gurulu bir şekilde arkanıza bakmadan gidin...
asla karşısında ağlamayın güçlü olun...

Biliyor musun canım arkadaşım, çok doğru söylüyorsun, ama bir de şöyle bir durum var ki...bir insanın vicdanının sızlayabilmesi için öncelikle vicdan sahibi olması lazım...

Varmış gibi davrananlardan da bahsetmiyorum...o da sayılmaz zaten.
Pehh..

gel otur yanıma görüyorum ki oda terketti seni. bırak giden gider. aslında bu dünyada gidenin ardından el bile sallamıcaksın.giden kafasına koymuştur gitmeyihem hayat ondan ibaret değil ki.sen o olmadan öncede yaşıyordun o olmadan da yaşaya bilirsin.unutma yarınlar bizim içinunuttun mu sen kitap okurkende mutlu oluyordun. sahilde gezerken güneşin batışını izlerken.sen mutlu olmayı bilen bi insansın bırak artık surat asmayı.hem bu iş iki yanı keskin bıcak gibidir.yaptıklarınla değil yapmadıklarınla yarrgılanırsın.hafifletici sebebler yok

yarınlar için hayal kurarken bugünüde yaşayas tutma dünü düşün ondan önce yaşadığın günleri o yokken geçirdiğin zamanı nasıl güldüğünü düşün.hayat herzaman istedikleeirni vermiyor.artık yalnışlar dahada tutulur oldu.artık insanlar yalnış yapmak için yarış yapıyorlar birbirleriyle.anla artık yalnışlar ve doğrular yer değiştirdisil gözünün yaşını.bak gitti. ama hala dünya senin için dönmesini durdurmadı durdurmayacak.unutma ders olsun sana.birini severken şunu hatırla sevgini hak edene ver umudunu yarınlarla paylaşş.bırak kutuplarda yaşamayı.bak burda güneşin meyveleri var

ne demiştik seninle ne olursa olsun gülemek var sen inatcı insansındır.gel acılarımıza inat hayata inat ucurumun kenarında büyüyen körpe çiçeğe inat gülmeye devam edelimdünü düşünürken yarını hayal ederken bugünüde yaşayalımbak hala onu düşünüyorsun ona veremediklerini düşünüyosun ya verdiğin bunlar bi hiçmiydi. sen en değerli şeyini verdin sevgini verdin dağları delen ferhadın aşkını verdin leylası için dliren mecnun sevdasını verdin.ne aldın karşılığında koca bir hiç haydi kalk.sokalarda dolaş yeni yüzler tanı .isimsiz sokaklarda yarınlarını aratarifi olmayan adreslere git ve onu unutmadan dönme yasını bırakmadan dönme.unutma yarınlar senin iiçin hep var olucak dünü unutursan tabiki

gel otur yanıma görüyorum ki oda terketti seni. bırak giden gider. aslında bu dünyada gidenin ardından el bile sallamıcaksın.giden kafasına koymuştur gitmeyihem hayat ondan ibaret değil ki.sen o olmadan öncede yaşıyordun o olmadan da yaşaya bilirsin.unutma yarınlar bizim içinunuttun mu sen kitap okurkende mutlu oluyordun. sahilde gezerken güneşin batışını izlerken.sen mutlu olmayı bilen bi insansın bırak artık surat asmayı.hem bu iş iki yanı keskin bıcak gibidir.yaptıklarınla değil yapmadıklarınla yarrgılanırsın.hafifletici sebebler yok

yarınlar için hayal kurarken bugünüde yaşayas tutma dünü düşün ondan önce yaşadığın günleri o yokken geçirdiğin zamanı nasıl güldüğünü düşün.hayat herzaman istedikleeirni vermiyor.artık yalnışlar dahada tutulur oldu.artık insanlar yalnış yapmak için yarış yapıyorlar birbirleriyle.anla artık yalnışlar ve doğrular yer değiştirdisil gözünün yaşını.bak gitti. ama hala dünya senin için dönmesini durdurmadı durdurmayacak.unutma ders olsun sana.birini severken şunu hatırla sevgini hak edene ver umudunu yarınlarla paylaşş.bırak kutuplarda yaşamayı.bak burda güneşin meyveleri var

ne demiştik seninle ne olursa olsun gülemek var sen inatcı insansındır.gel acılarımıza inat hayata inat ucurumun kenarında büyüyen körpe çiçeğe inat gülmeye devam edelimdünü düşünürken yarını hayal ederken bugünüde yaşayalımbak hala onu düşünüyorsun ona veremediklerini düşünüyosun ya verdiğin bunlar bi hiçmiydi. sen en değerli şeyini verdin sevgini verdin dağları delen ferhadın aşkını verdin leylası için dliren mecnun sevdasını verdin.ne aldın karşılığında koca bir hiç haydi kalk.sokalarda dolaş yeni yüzler tanı .isimsiz sokaklarda yarınlarını aratarifi olmayan adreslere git ve onu unutmadan dönme yasını bırakmadan dönme.unutma yarınlar senin iiçin hep var olucak dünü unutursan tabiki

gerçekten de böyle yapmak gerek ... güzeldi canım saol :)

5 gün oldu canım.
Daha önce de ayrıldık barıştık ama bu seferki son nokta oldu.
Deldi geçti beni.
Çok kötü ayrıldık zaten, hem de çok kötü.
Sebebine gelince inan düşündükçe içim çok fena cız ediyor, şu anda bunu yazacak gücü bile bulamıyorum.
Küçük böcükle dertleşiyoruz kaç gündür, ona bile sadece son sahneyi anlatabildim, asıl sebebini söyleyemedim.
O kadar koydu ki bana...ama biraz daha kendime geleyim elbette paylaşacağım sizlerle.
Paylaşıp atacağım içimden.

Sadece çok ama çok üzülüyorum.
Burada okuyorum, aşkı dağları aşan o kadar çok arkadaşımız var ki.
Terk ediliyorlar ya da terk etmek zorunda kalıyorlar.
Yazık bu aşklara, bu fedakarlıklara, bu yüreklere...gerçekten çok üzülüyorum.

evet canım ya gücün olduğunda paylaş bizimle... rahatlarsın ...
bana da öyle oluyor çünkü ... bazen paylaşmak rahatlatıyor ; bazen paylaşmamak ...

bundan sonra sanırım daha az paylaşacağım ama ... ya inan sabahtan beri çok saçma geliyor herşey... bugüne kadar hiç yazık dememiştim ama şimdi " yazık ; ona verdiğim tüm emeğime yazık oldu ... " diyebiliyorum... sanki bugün açıldı gözüm... başka bir yere de yazdım... demek bende 2 yıl boyunca beni değil başkasını yaşamak istemiş...

bir yanım da yok diyor ... o böyle yapmaz... ama o yanıma inanasım yok hiç bugün...
fisfisfis

Son düzenleme:
ben bunları okumadım vaktim yok...bide bende 4 yıl çıktım tam muradıma ercekken 16 kasımda niaşn olcakdı herşey hazrdı ayrıldı benden hemde resmen bahane ....topladım kendimi ama
zor gnler yaşıorum...

bende varım kızlar gerci ben eskiyim size göre agustosun 2.haftası bitti 3,5 yıllık ilişkim ne oldu nası oldu neden bitti tam olarak bende anlamadım ama alısmaya basladım hatta alıstım suan bunları yazarken gülümseyebiliyorum ve hayırlısı gercektende böyleymiş dedirtcek seyler yasadım belkide o yüzden bukadar cabuk toparladım yada sandıgımdan daha güçlüymüşm:)))

ben bunları okumadım vaktim yok...bide bende 4 yıl çıktım tam muradıma ercekken 16 kasımda niaşn olcakdı herşey hazrdı ayrıldı benden hemde resmen bahane ....topladım kendimi ama
zor gnler yaşıorum...

daha ciddi aşamalarda terkedilmek çok daha zordur eminim...
ama bence vakit bulduğunda okumalısın... hepimizin derdi hemen hemen aynı...
yalnız olmadığını bilince ; daha iyi hissedersin kendini...

amacımız kaç kişiyiz hesaplamak değil çünkü... acımızı en çabuk ; en az haliyle yaşamak...
yerimseniben

ben hakkımı helal ederim demek istemiorumm....diyememmmm yazıklar olsun neler neler sölerim ama allahtan korkuyorum....:KK43::KK43::KK43:

okuycam mutlaka....çok çok çok zorrrr biliorum yaşayan bilirr beni anladıınza da biliorum ....

X