Sevgilisinden Ayrılanlar Kulübü

Bende terkedildim hemde kendi agresif davranışlarım yüzünden nasıl unutucam bilmiyorumm😭

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

bende ayıldım ilk hafta zor geçicek ama dayanıcam sonrası zaten insan alışıyor bugün 3 günüm ne aradım ne sordum alışmaya başladım bile :KK53:

ayrılık sonradan koyuyo. benim de agresif davranışlarım oldu. ama inanın benim yerimde kim olsa böyle agresifleşirdi. ilk haftalarda hiç üzülmedim. hatta ilk ay. hep dönecek dedim ama başka biriyle nişanlandı evlendi. hayatım karardı. saplantılı biri oldum çıktım... Allah beni bu acıdan kurtarsın ne diyeyim.:KK43:

ayrılık sonradan koyuyo. benim de agresif davranışlarım oldu. ama inanın benim yerimde kim olsa böyle agresifleşirdi. ilk haftalarda hiç üzülmedim. hatta ilk ay. hep dönecek dedim ama başka biriyle nişanlandı evlendi. hayatım karardı. saplantılı biri oldum çıktım... Allah beni bu acıdan kurtarsın ne diyeyim.:KK43:

Bu erkekler nasıl hiçbirşey olmamış gibi yollarına devam edebiliyorlar anlaması çok zor gerçekten. Allah yardımcın olsun canım evlendiğini görmek çok zor olsa gerek😁

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

hem de nasıl. öncelikle hep beklediğim atanma dönemini bensiz geçirdi.ben atanırken saniye saniye karışan oydu. neyse işte atandı. kızla önce resimleri vardı bilerek açık tuttu facebooku. ramazan ayım berbat oldu. bayramım da. sonraki yaz onunla nişanlandı. askere gitti ve geçen yaz da evlendiler. ettiğim beddualar hep bana döndü. demekki ben suçluymusum diyorum ya. o Allahın sevgili kuluymuş ki olan bana oldu hep. umrunda bile olmadım. daha sonra konuştuk benle bi yabancıymışım gibi konuştu. sanki zamanında:KK43: benle evlenmek için ağlayan yalvaran hiiç o değilmiş gibi

hem de nasıl. öncelikle hep beklediğim atanma dönemini bensiz geçirdi.ben atanırken saniye saniye karışan oydu. neyse işte atandı. kızla önce resimleri vardı bilerek açık tuttu facebooku. ramazan ayım berbat oldu. bayramım da. sonraki yaz onunla nişanlandı. askere gitti ve geçen yaz da evlendiler. ettiğim beddualar hep bana döndü. demekki ben suçluymusum diyorum ya. o Allahın sevgili kuluymuş ki olan bana oldu hep. umrunda bile olmadım. daha sonra konuştuk benle bi yabancıymışım gibi konuştu. sanki zamanında:KK43: benle evlenmek için ağlayan yalvaran hiiç o değilmiş gibi

Nasıl değişiyolar böyle😔

Nasıl değişiyolar böyle😔

inanamazsın.. ben şahit oldum. Allah kimseye yaşatmasın böyle bi acı. konularıma bakın hep onunla ilgili. herkes saplantı yaptığımı söylüyor ama çok sevdiğim bir söz vardır: sınanmadığınız bir acı üzerine konuşmak her zaman kolaydır diye. beni ben gibi kazık yiyen anlar. tek istediğim şu mübarek günler geceler hürmetine: onun adı dahi aklıma gelmeyecek kadar mutlu olacağım birinin olması.

inanamazsın.. ben şahit oldum. Allah kimseye yaşatmasın böyle bi acı. konularıma bakın hep onunla ilgili. herkes saplantı yaptığımı söylüyor ama çok sevdiğim bir söz vardır: sınanmadığınız bir acı üzerine konuşmak her zaman kolaydır diye. beni ben gibi kazık yiyen anlar. tek istediğim şu mübarek günler geceler hürmetine: onun adı dahi aklıma gelmeyecek kadar mutlu olacağım birinin olması.

Benim de tek istediğim canım acıyo gün geçtikçe daha da acıyo

eskiler güzeldir.. yillar önce yazip paylastiklarimizi okumak iyi geldi bi nevi hem güldüm hemde üzüldüm yer yer... kimler kaldi bilmiyorum ama... eski günlerin hatrina eski dostlara selam olsun :)

eskiler güzeldir... eski kadrodan arkadaşımı görünce yazmak istedim...
burada birlikte ne acı çektik, ne mesajlar bekledik inanamazsınız kızlar.
"online oldu, niye yazmıyor" diye hep birlikte bekledik. birinin canı yandığında hepimizin yandı.
kavuşamadık. eskide kaldı.
özledik mi... o zamanlar evet.
şu an hayır.
geçiyor....
buna inanın.
ben geçiyor dediklerinde "sizinki geçer ama benimki geçmez, bizimki aşk" diyerek asi davranmıştım.

hep geçecek der ya gıcık arkadaşlar... hep unutacaksın derler ya...
"kolay di mi demek" dersin... unutuluyormuş.

ben unuttum kızlar.

ben size böyle binlerce hikaye anlatmayayım, yerlerde süründüm falan demeyeyim... ki binlerce hikayem var. yerlerde süründüm.
ben boğazımı kestim, ölmedim; realitesi budur.
nası seviyordum buradan hayal edin lütfen.
demeyin ki "seninki geçici imiş" asla değildi.

ama geçti.
şimdi bulanık bir anı gibi aklımda...
siz de unutacaksınız...

kavuşmak istiyorsanız merak etmeyin kader biraraya getirir sizi. getirmiyorsa da bir bildiği vardır...
benim gibi gelip bu foruma yazarsınız işte... getirmedi, ama ...
"ama unuttum bee" diye...

Eski tayfa da gelmiş, aylardır uğramamıştım, uyku da kaçınca bir bakayım dedim...

Aylarca biz, birlikte ağladık birlikte güldük, en ufak karşılaşmaları, belki saçma sapan bir mesajı işaret saydık, çok acı çektik, yıprandık ve yıpratıldık...

Zaman geçtikçe acı azalıyor, yaşadıklarınızı unutmuyorsunuz belki ama, ilk zamanların verdiği o keskin acı, nefes alamama kalmıyor, hayata tekrar gülen gözlerle bakabiliyorsunuz. O ağlatan anılar var ya, ya hissizlikle ya da bir tebessümle anlatılıyor, hatırlanıyor.

Siz de atlatacaksınız, emin olun buna. O ilk gruptan şu anda evlenenler, çocuğu olanlar var. Siz de bu dönemlere geleceksiniz, bu acı bitecek.

Bir yerde görmüştüm ama çok sayfa geride kaldı sanırım, onun için ben durumumu özet geçeyim.

Baştan söyleyeyim, o acı dönemini ben de atlattım, çok şükür geçti. Şimdi dönüş oldu mu diye sorarsanız evet, birkaç kez. Hayatıma geri almadım, şu anda da evli ve çocuklu hatta. Buna rağmen yakın zamanda geri gelmeye çalıştı, reddettim. İşin acı tarafı, uğrunda beni terkettiği hatta aldattığı (sırf terketse neyse) kızla evliydi ama benim peşimdeydi halen.

Bana gelince, tekrar sevdim, aşık oldum, yapabileceğime hiç inanmadığım halde. Bazı nedenlerden ötürü ayrıyız ama şimdi onu atlatmaya çalışıyorum, bakalım, önceden çok daha zor süreçlerden geçip ayağa kalkmıştım, gene kalkarım, bu inancı içinizde taşıyın, zor olduğunu biliyorum ama sizi ayakta tutacak olan güç budur.

Merhaba teker teker dokulmeye basladik:)
Beni sorarsaniz o gitti dengi biriyle evlendi...bende ilk baslarda anlamadigim sonradan farkettigim hayatimi mahvettigim biriyle evlendim..simdi bosaniyorum..ve bosanacagim icin cok mutluyum

Bizde ayrıldık ve ortada sebep yok sadece farklı hayatlarimiz var dedi ve hersey sorunsuz ve mükemmeldi bi kere bile tartışmadik geleceğe yönelik hayaller kurarken araya tatil girince olmuo deyip bitirdi ve hiç aramadi hala çok seviyorum keşke bi sebep olsada onu düşünüp teselli olsam çok uzuluyorum

Yardımlarınızı bekliyorum nevyapmaliyim mesaj atmam ama oda atmaz canım yanıyor çünkü çok sevdim ve cok guvendim bi anda terk edilmek çok acitiooo

Sevgili dostlar bende 4 gün önce 4 yıllık ilişkimi evliliğe gitmediği için bitirdim ve karşı taraf da hop hemen arkasını döndü gitti ve yaşım 32 artık ümidim kalmayacak gelecegime dair diye çok korkuyorum

Arkadaşım ben en son bayramın 3.gunu konuştum onunla ortadan kayboldu o gün bir iki aradı yalan söylediğini anladım bulunduğu yer hakkında ben de ona beni kaybedersin dürüst ol dedim oda bana senin ortadan kaybolman artık benim umurumda mi diye bana cvp verdi bende terk ettim şimdi arayıp ağzıma geleni soylememek için kendimi zor tutuyorum 4 yıl ya sence ne yapmalıyım

X