Bursa Pembe-Mavi de doğum yapan arkadaşlar

arkadaşlar bende pembe mavi de lale hanıma gitmiştim .ama hiç memnun kalmadım ve bıraktım .aylarca ona gittiğim halde sorunum olduğunda hiç yardımcı olmadı.geçiştiriyordu.

arkadaşlar bende pembe mavi de lale hanıma gitmiştim .ama hiç memnun kalmadım ve bıraktım .aylarca ona gittiğim halde sorunum olduğunda hiç yardımcı olmadı.geçiştiriyordu.

sende doktor mağdurusun haa ben malesefki 28 haftalık doğurdum bebeyimi

Ya ben de 5 haftalık hanıleyım
doktor ve hastane seÇımınde bı tÜrlÜ karar veremedım
yardım...

Ya ben de 5 haftalık hanİleyİm
doktor ve hastane seÇİmİnde bİ tÜrlÜ karar veremedİm
yardım...

burdan bakarsan şimdi sana herkes benim doktorum gibisi yok diyecek yok dört dötrlüktende öte benim doktorum vs vs ama aklında olan bikaç doktor varsa bunları araştır çoğu yorumları okumadım ama pembemavide yoğunbakım ünitesi yok ama küçük temiz bi yer fakat sadece doğum diye düşünülmemesi lazım bende daha büyük bi özel hastaneye gidiyodum geçen sene pembemaviyede gittim erken doğum olacağı belli olunca beni fakülteye yolladılar yoğunbakım üniteleri yokmuş ve bidaha ne doktorum benle muhattap oldu nede başka biri:KK43:

burdan bakarsan şimdi sana herkes benim doktorum gibisi yok diyecek yok dört dötrlüktende öte benim doktorum vs vs ama aklında olan bikaç doktor varsa bunları araştır çoğu yorumları okumadım ama pembemavide yoğunbakım ünitesi yok ama küçük temiz bi yer fakat sadece doğum diye düşünülmemesi lazım bende daha büyük bi özel hastaneye gidiyodum geçen sene pembemaviyede gittim erken doğum olacağı belli olunca beni fakülteye yolladılar yoğunbakım üniteleri yokmuş ve bidaha ne doktorum benle muhattap oldu nede başka biri:KK43:

senin söylemek istemediğin doktoru buldum. çok merek etmiştim.

nasıl buldun şimdi ben merak ettim:)önce pmebmavide çalışıyodu sonradan jimere geçmişti benim ilk gittiyim doktor :)

ben yaklaşık 6 aydır hangi doktor nerede takip ediyorum.senin yazdığın birçok yazıyı da okudum ipuçlarını birleştirdimsempatiksalakcinni.

ben yaklaşık 6 aydır hangi doktor nerede takip ediyorum.senin yazdığın birçok yazıyı da okudum ipuçlarını birleştirdimsempatiksalakcinni.

anladın o zaman sen hangi doktor olduğunu :)yazmaktan falan çekinmiyorum ama çok eskilere gidip gördüysen baya tatsız yazılar yazdılar o yüzden bu saatten sonra saçma şeyler için canımı sıkamam gerçi o topic kapanmıştı galibakaydirigubbakcemile3

anladın o zaman sen hangi doktor olduğunu :)yazmaktan falan çekinmiyorum ama çok eskilere gidip gördüysen baya tatsız yazılar yazdılar o yüzden bu saatten sonra saçma şeyler için canımı sıkamam gerçi o topic kapanmıştı galibakaydirigubbakcemile3

eskileri okumadım onları bulamadım çünkü. Büyük ihtimalle ahmet yılmaza gideceğim. muayene ücretini biliyormusun. ayrıca ne zaman medikalde ne zaman muayenehanesinde biliyor musun.

eskileri okumadım onları bulamadım çünkü. Büyük ihtimalle ahmet yılmaza gideceğim. muayene ücretini biliyormusun. ayrıca ne zaman medikalde ne zaman muayenehanesinde biliyor musun.

hadi hayırlısı inş senin için hayırlı olur muayene ücreti 100 lira ayda bir ödüyosun ama ne zaman medicalde ne zaman muayenehanesinde hiç bilmiyorum hatta bende merak ediyodum bu doktor hangi ara evine gidiyo diye sabahın köründe geliyordu gece yarısı doğum olunca geliyodu ama o kadar yoğun olduğu halde ne bi sinir ne bi agresiflik hiçbişey yoktu gayet kibar efendi ve sabırlıydı hemşireler bile bana ahmet beyin hastası olduğun için çok şanslısın demişlerdi

Ben de Lale Hanım'a gidiyorum. Şimdilik iyi gidiyor. Her telefonuma çıkıyor. Ama ben kendim çekiniyorum, aramaya. Biz tüp bebek tedavisinde hiç araştırma yapmadan, sadece acıbadem olmasın dedik o yüzden. Acıbadem'deki Aylin Hanım'dan sonra Lale hanım bana oldukça ilgili geldi. Bir de tüp bebek tedavisinde her klinikte aynı mı bilmiyorum, hastaya bir hemşire tayin ediyorlar. Benim hemşirem Banu Hanım. Çok tatlı bir hanım.
Bu arada merak edenlere: 5000 lira fiyat verdiler. Ekstra ödeme de çıkmadı.

ben şuan pembe mavi'ye gidiyorum doktorum feride selim AVDICI çok memnunnum aşılama yaptırdım şuan 1 aylık hamileyim zam gelmiş muayene ücretleri 180 tl olmuş bende şuan dogum ücretleri ne kadar diye merak ediyorum bilen varsa bana yazabilir misiniz?

Normal 4500, sezaryen 5000 diye duydum, emin değilim.

Fiyatlar çok yüksek böyleyse.

ben şuan pembe mavi'ye gidiyorum doktorum feride selim AVDICI çok memnunnum aşılama yaptırdım şuan 1 aylık hamileyim zam gelmiş muayene ücretleri 180 tl olmuş bende şuan dogum ücretleri ne kadar diye merak ediyorum bilen varsa bana yazabilir misiniz?
Merhaba doğum yaptınız mı pembe mavide ben de orda doğum yapmak istiyorum da. Bebek için veya sizin için özel bişeyler verildi mi. Başka hastanelerde bebeğin tüm ihtiyaçlarından oluşan paketler verildi arkadaşlarıma da merak ettim ☺

X