Bursa Pembe-Mavi de doğum yapan arkadaşlar

nuni

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2007
9
0
44
Merhaba Arkadaşlar ;
Aranızda Bursa da Pembe-Mavi Doğum Merkezinde doğum yapan var mı acaba?Benim doktorum orada ve kısmetse doğumu da orada yapmak istiyorum.Bilgisi olan varsa ve paylaşırsanız çok sevinirim...

Ben dogurdum orda nedret hnm dı drum cok super bıyer ılgı falan harıke ben bayıldım herkeze tavsıye edıyorum öpuldunuzzz

benimde dr un nedret hanım aşılama yapıldı iki kez güzel bir yer

Ben emekli sangığına bağlıyım sitesinde anlaşmalı kurumlar arasında gösteriyor.Benim gibi olanlar için doğum ve muayene fiyatları ne kadar acaba?

Arkadaşlar Nedret hanımdan memnun musunuz?Bende tedavi olmak istiyorum bilgilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler..

Arkadaşlar Nedret hanımdan memnun musunuz?Bende tedavi olmak istiyorum bilgilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler..

:emir_bebek: canım sana söledım ama ben super yerrrrr ben orda 9 ay muayene oldum artıı orda dogurdum nedret hanım iyi ama ferıde var orda o super yaa nedret bıraz suratsızz yuzu gulmuyo kadının malesefff sen benı dınle ferıdeye dıt aynı yerdeler :içelim:

ben şu anda gebelik takiplerimi pembe mavi de yaptırıyorum.doktorum jale gürlüler çok şeker bi doktor.çok memnunum.hem pembe maviden hem de doktorumdan.kısmet se doğumumu da orda yapacağım...

benim eltim pembe mavide hem tedavi oldu,hem doğumunu yaptı,dr u nevin hanımdı,çok ama çok memnunlar...dr doğumunun her anında yanındaydı,çok ilgili bi dr...en ufak bir şeyde kendisi telefonla arıyormuş...yani eltim çok memnundu,duyurulursengözlerimebaksanab
benim dr umsa ahmet yılmazdı,o zaman medicalparktaydı şimdi jimere geçti...ben de çok memnundum taa ki doğuma kadar:kızgın:...maalesef 9cm açıklıkla sezeryan oldum,o saate kadar çok acı çektim,sonunda sezeryan olmak bana çok koyuyor şimdi,onun için de dr uma çok kızıyorum,doğumda benimle ilgilenmedi:dilcikar:

merhaba arkadaşlar
bende 39 haftalık hamileyim. hamileliğim süresince pembe maviye gittim. kısmet olursa bir haftaya kadar da doğumumu orda yapacağım.
ablamda doğumunu pembe-mavide yaptı. çok memnun kaldı. her anında doktoru yanındaydı. birde semra hemşire var. çok güler yüzlü. doktorumda nilgün hanım. ben çok memnunum epidural normal doğum yapacağım inş..
allah hepimize kolay ve sağlıklı doğumlar nasip etsin...

merhaba alarayy ben de 38 haftalık hamileyim , haftaya pembe mavi de sezeryan ile doğum yapacağım,benim doktorum Jale Gürlüler ,bakarsın aynı gün doğum yaparız :))Allah sağlıkla bebişlerimizi kucağımıza almayı nasip etsin inşallah...

merhaba alarayy ben de 38 haftalık hamileyim , haftaya pembe mavi de sezeryan ile doğum yapacağım,benim doktorum Jale Gürlüler ,bakarsın aynı gün doğum yaparız :))Allah sağlıkla bebişlerimizi kucağımıza almayı nasip etsin inşallah...
merhaba nuni
nasılsın? gerçi bu sorudan ve açıklamaktan eminim çok sıkılmışsındır ama neden sezeryan?
yani senin tercihin mi, mecburiyet mi? gel birlikte epidural ( ağrısız) doğum yapalım :)
gerçi benim oğlanın gelmeye niyeti yok sana derken bende sezeryan olabilirim yani :S
neyse allahım hayırlısıyla sağlıklı sıhhatlı doğumlar nasip etsin hepimize...

kızlar merhaba bende tedavi olucam 2 yıl önce gittim jale gürlüere jimerdeydi pembe mavide ücretler nasıl ssklıyım ben bakıyormu ssklılara önümzüdeki ay bende gitmek istiyorum jale hanıma

kızlar merhaba bende tedavi olucam 2 yıl önce gittim jale gürlüere jimerdeydi pembe mavide ücretler nasıl ssklıyım ben bakıyormu ssklılara önümzüdeki ay bende gitmek istiyorum jale hanıma

merhaba bulcuk
muayene ücreti 100 ytl civarı...
ssk ile anlaşması yok bir ara cüz-i miktarda bir indirimi vardı ama son düzenlemelerden sonra anlaşması bitti diye biliyorum....

Benim de dr.um Jale Gürlüler ne yazıkki Pembe Mavide Ablamın dr.u Nevin Özsaraçtı ve erken doğum olması nedeni ile doğumunu orda yapamadı yeterli donanıma sahip bir yer değil çünkü özellikle erken doğum ve bebek konusunda .Tabii kabul ederseniz oradan bebeği Acıbademe sevk ediyorlar oaranında yoğum bakım kuvözü günlük 1.000 ytl.Ve ablam bütün testlerini orada yaptırmasına rağmen dr.u doğumdan sonra birkez bile aramadı bende şimdi her gidişimde sinir ve nefretle gidiyorum ve aynı şekilde çıkıyorum çünkü 4 boyutlu ultrason bir adet var ve dr.la birlikte kapısında kuyrukta bekliyorsunuz ne yazıkki dr.umdan memnunum bir sonraki kontrolüm pazartesi günü Doğum ücretleri hakkında bir fikrim yok onları konuşucam bana uymazsa dr.umu bile değiştirebilirim

merhaba arkadaşlar
bende 39 haftalık hamileyim. hamileliğim süresince pembe maviye gittim. kısmet olursa bir haftaya kadar da doğumumu orda yapacağım.
ablamda doğumunu pembe-mavide yaptı. çok memnun kaldı. her anında doktoru yanındaydı. birde semra hemşire var. çok güler yüzlü. doktorumda nilgün hanım. ben çok memnunum epidural normal doğum yapacağım inş..
allah hepimize kolay ve sağlıklı doğumlar nasip etsin...

:ecrin_bebek: valla bende epidurallı normal dogum yaptım kolayy oluyooo sanada kolay gele öptum hihoyyyt

merhaba arkadaşlar bende pembe maviye gitmeyi düşünüyorum banada nilgün hanımı önerdiler bilenler bana da fikir verirmisiniz

pembe mavide doğum yapan arkadaşlar beni ücretler konusunda bilgilendirirse sevinirim doğum ücretleri nasıl acaba kendim sigortalıyım eşimde emekli sandığı bilgi verirseniz sevinirim şimdiden herkese teşekkürler

merhaba,
ben e.sezeryan olacağım. 2 bin küsür masraf çıkıyor. doğumdan sonra özel hastaneler başka masraflar da çıkartıyormuş doğum yapan arkadaşlardan bilgi aldım. açıkçası bana çok yüksek geldi. sonuçta tam donanımlı bir yer değil.

merhaba,
ben e.sezeryan olacağım. 2 bin küsür masraf çıkıyor. doğumdan sonra özel hastaneler başka masraflar da çıkartıyormuş doğum yapan arkadaşlardan bilgi aldım. açıkçası bana çok yüksek geldi. sonuçta tam donanımlı bir yer değil.

tam donanım derken ??? hersey var orda acıl durumlarda ne gerekıyorsa sen ıcını rahat tutt bende orda dogurdum dr da nedret dı :1closedeyes: yınede sen daha ıyı bılırsın bence cok guzel ılgı var tavsıye ederım

yeni doğan yoğun bakım ünitesi gibi bazı eksiklikleri varmış. yeğenim geçen sene 2 gün bakımda kaldı. yakın birinde görünce herşey aklına geliyor insanın. sen ne kadar verdin pembe maviye? bence de iyi bir yer ama ama ücretini de değerlendirmek zorundayım.

X