Sayfa: 1/4 123 ... SonSon
Toplam 33 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: gece beslenmesi

1. Konu Sahibi : selcanefe #1
    Giriş tarihi
    Nov 2007

Yoruma açık ! gece beslenmesi

kızlaR efe 8 aylık hala gece beslenmesi var gece hiç uıyanmayan kaç bebek var nasıl yapıyosunuz acıkmıyolar diştende uyumuyo zaten çıldırmak üzereyim canı çok yanıyo diye yoksa benlik sorun yok anneyim ben:1rolleyes:erinmek sıkılmak ne mümkün onlar hayatta ki en güzel armağanlarımız

2. Konu Sahibi : selcanefe #2
    gece beslenmesi benim de kafama takılmıştı ve bir başlık açmıştım canım ama daha küçükler ve gece beslenmeye devam etmeliler ben mama veriyorum gece saat 11:30 12 gibi sabaha kadar uyuyor(180 cc)

3. Konu Sahibi : selcanefe #3
    gece beslenmesi olmasa gülce hiç süt içmemiş olacak sadece gece ve sabah emiyor baska türlü istemiyor biberonda almıyor mama içsin diye kac ceşit biberon aldık istemiyor en azından 1 yasına kadar gecede olsa vermek istiyorum

4. Konu Sahibi : selcanefe #4
    Giriş tarihi
    Jan 2008
    ipek de bazen bir bazen iki kere uyanıyor
    aptamil veriyorum ben de geceleri
    beşiğinden alıp besleyince tekrar uyutmak zor oluyor
    beşiğinden hiç almadan mamasını içiriyorum

5. Konu Sahibi : selcanefe #5
    offf bu konuda dertliyim bende kızım doğduğundan beri bu konuda beni pek üzmemişti, 2 aylık olduktan sonra gece 1 kere kalkardı ta ki 6 aylık olana kadar. ama yaklaşık 1 aydır çok değişti. bazen 2 saatte bir bazen yattıktan 1 saat sonra sürekli uyanacak gibi tepiniyor. sallıyorum olmuyor. alıp emziriyorum, devam ediyor uykuya ama ben çok yoruldum 1 aydır. 3-4 saat uyuduğumu hatırlamıyorum yaa, dişten diyoruz ama çıktı alt dişler. her dişte böyle olacaksa yandık walla
    bu arada gece gündüz emiyoruz hala, emdiği sürece gece kalkmaları devam edermiş. walla 1 yaşına gelsin ayırıcam memeden

6. Konu Sahibi : selcanefe #6
    Alıntı füsfüs kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    offf bu konuda dertliyim bende kızım doğduğundan beri bu konuda beni pek üzmemişti, 2 aylık olduktan sonra gece 1 kere kalkardı ta ki 6 aylık olana kadar. ama yaklaşık 1 aydır çok değişti. bazen 2 saatte bir bazen yattıktan 1 saat sonra sürekli uyanacak gibi tepiniyor. sallıyorum olmuyor. alıp emziriyorum, devam ediyor uykuya ama ben çok yoruldum 1 aydır. 3-4 saat uyuduğumu hatırlamıyorum yaa, dişten diyoruz ama çıktı alt dişler. her dişte böyle olacaksa yandık walla
    bu arada gece gündüz emiyoruz hala, emdiği sürece gece kalkmaları devam edermiş. walla 1 yaşına gelsin ayırıcam memeden
    ah ah sorma bende aynı dertten muzdaripim hemde 2 aydır.dişi çıktıktan sonra ne olduysa anlamadım oysaki dişinin çıktığını bile farketmemiştim hiç sıkıntısı olmamıştı bazen yarım saatte bir uyanıyor.gece 3-4 kez uyanınca oh be diyorum artık.gündüzleri kesinlikle emmiyo geceleride vantuz gibi yapışıyor.

7. Konu Sahibi : selcanefe #7
    bizde de gece beslenmesi olmasa mama içmeyecek.
    gündüz zaten almıyor,bari gece alsın diye az mızırdansa hemen biberon yapıyorum ama,gecede 150 yi bulmaz emdiği:(
    en az 300 almalıymış sanırım.

8. Konu Sahibi : selcanefe #8
    Giriş tarihi
    Nov 2007
    ben 90cc yapıyorum ondan mı acıkıyo acaba 150 falan çok olur diye veremiyorum bazen 60cc yi bile artırıyor gecede genelde uyuya kalıyo mamayı içerken offf ne karışık işler keşke 12gibi yese yatsa ama efe 2.5 3 gibi uyanıyo bide 5de uyanıyo zaten 7de ayakta anlayacağıhız 2saatte bir ayaktayız

9. Konu Sahibi : selcanefe #9
    Giriş tarihi
    Nov 2007
    Alıntı megilara kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    ipek de bazen bir bazen iki kere uyanıyor
    aptamil veriyorum ben de geceleri
    beşiğinden alıp besleyince tekrar uyutmak zor oluyor
    beşiğinden hiç almadan mamasını içiriyorum
    canım bildiğim kadarıyla sen hala emziriyosun neden gece mama veriyosun bide yatağından almadan mama veriyorum demişsin orta kulak iltihabı oluyomuş bebekler hafif dik yatar pozisyonda tut bari mamayı verirken ama ben senin yerinde olsam madem anne sütü alıyo alabildiği kadar veririm efe 5aylıkkken bıraktı bence bugünlerin tadını çıkar yaş demesine ne kaldı bırak anne sütü alsın canım mamaya heves etmeyin

10. Konu Sahibi : selcanefe #10
    Merhaba kızlar
    bi kaç akşamdır öyle kötüyüz ki 15 dk yada yarım saatde bi kalkıyor
    bazen emiyor bazende sadece kucağımda olmak istiyor
    son 1 haftadır böyleyiz
    anlamadım huyu mu değişiyor aç mı kalıyor
    biz hiç 300 ml içtiğini bilmem ama günlük toplarsak evet buluyo hatta geçiyo
    devam yada formul maması vermiyorum ben anne sütü alıyo
    gece uyandığında biberonuda kabul etmiyo
    sıkıntılıyız bu konuda anlayacağınız

Sayfa: 1/4 123 ... SonSon