Erkeği bu kadar sıkmak gerekir mi ?

sea sea

RABBİM SANA EMANET...
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2008
1.261
3
39
kızlar yine size bişey danışıcam ben.kafam karıştı valla.sevgilinizi çok sıkarmısınız hani yani şöyle anlatayım.arkadaşlarıyla şehir dışına çıkıyo,gezmeye gidiyo,tatile gidiyo falan diyelim,tepki verirmisiniz güvenirmisiniz?bugün görümcedeydim.eltimde ordaydı.neyse konu açıldı biryerlerden.ben aşkıma karışmam pek.güvenirim nereye giderse gitsin.zaten karıştırmazda kendi pek?özgürlüğüne düşkündür yani.bu zaman kadarda hiç bişey olmadı olumsuz.ama belkide oluyo benm haberim olmuyo bilmiyrm.benm görümceyle elti dediki napıyosun sen,böyle yaparsan evlenincede aynı davranmanı bekler bu kadar serbest bırakma dediler.karış dediler.sizce kim haklı burda,benm yaptığım yanlışmı hakikaten kızlar.hani eltimde görümcede iyidir kötü düşündüklerini sanmıyrm.akıl verdiler ama bilmiyrm.sevgilimin arkadaşlarını pek sevmediğim halde rahatım ama o güven veriyo bana,ama bugün içime kurt düştü yaaa.erkektir sonuçta dimi!!!sizce ne yapmalıyım ben?bu saatten sonra belki yapılıcak bişey yok ipin ucu kaçtı,3 yıldır böyle bu ama ne biliyi yine yazın bişeyler lütfen...hepinizi öptüüüüüüüüüüüüüüüüüm

guvenıyorsundur bugune kadarda bır sey olmamış...
ama gorumcen eltınde haklı evlendıgındede bu serbestlıgı ıster...
evet karıs ama fazlada sık bogaz etıpte....
kas yapıyım derkende goz cıkarma...
evlıler der ya ıpı...ne cok bırakacaksın..nede cok sıkacaksın dıye...
ayarınıda yapmak lazım...bırde nasıl alıstırırsam oyle gıder...
belkı şımdı sorun yoktur ama evlenınce bu gıtmeler sorun olabılır...
fazla ozgur ve serbest bırakma...

bende eşime çok güvenirim sıkmam olduğunca,
ama bensiz biyere gitmesinide pek istemem,
bu güvensizlikten dolayı değil de sevgiden:asigim:
bence sevgiline bukadar güveniyorsan demekki o bu güveni sağlamış,
içine kurt düşürme...
ama ipleride elinde tutkaydirigubbakcemile2

Bu sadece erkek veya Kadin olarak ayrilmamali....:kahve:

Erkekte olsa kadinda fazla SIKINCA kacar....fazla serbest birakincada gider...

Ortasini bulmak en dogrusu!:nazar:

Hem sen zaten sevdigine güveniyorsan sorun yok güzelim...a.s

bekar olunca gezmeye gidebilir ama evlenince ben arkadaşlarımla şehir dışına gezmeye gidiyorum diyemez.tatillere çıkamaz,öyle her istediği zaman gece gezmelerine de gidemez..sonuçta sevgili olmakla evli olmak farklıdır..

yaaa işte kızlar şuan bekar istiyorumki sıkmıyım doyasıya yaşasın ama dozonda.zaten evlenince izin vermiycem.bensiz hiç biryere gidemiycek.ama görümce nasıl alışırsa evlenincede onu ister dedi,

bende çok sıkmam yani gerçi iş dışında şehir dışına çıkmaz çıksa bile aramam o beni arar durur bence dengeli bir şekilde sende sıkma çünkü insan özgürlüğüne düşkündür ve kendini bir kafeste görürse kaçmak için uğraşır.İlişkiler insanların gönüllü tercihidir ğer seninle beraberse zaten seni seviyordur eğer sen kendine ve ona güvenmezsen o zaman aklına sokmuş oluyorsun ve yasaklarda cazip gelebiliyor.Eğer seni altadırsa sen bunu mutlaka hissedersin zaten.Kaçanı kovalarlar bence sen sıkımazsan zaten o gitmez çünkü özenmez.Gitmek istersede veya daha farklı birşeyler yapmak isterse çatlasanda engel olamazsın zaten.

ben kocamı asla öyle bensiz denize tatile gezmeye yollamam...ben hayat arkadaşıysam iyi günde kötü günde beraber olacaksak, nasıl ki hastalansa elden ayaktan düşerse ben bakacaksam kocamla da iyi günlerinde benimle beraber gezmeli eğlenmeli .

canım öyle sıkarsan adamı dışarda kendini daha iyi hisseder.böylece senden uzaklaşır.bende çok sıktım zamanında ama hata yatığımı anladım.bir şey yapacağı varsa zaten yapar.onu sıkmakla hem kendine hemde ona zarar verirsin.isteklerini tatlı dille dile getirirsin ondan da bunu beklersin olur biter. zaten erkekler bu anlamda sıkıntıya gelemez sakın sıkma derim ben.

Son düzenleyen: Moderatör:
sen sen ol kimsenin lafına bakma
guveniyosan için rahatsa sorun yok
kıskanclık basladigi an kavgalar da başlar
huzurun kaçar

yaaa işte kızlar şuan bekar istiyorumki sıkmıyım doyasıya yaşasın ama dozonda.zaten evlenince izin vermiycem.bensiz hiç biryere gidemiycek.ama görümce nasıl alışırsa evlenincede onu ister dedi,

evlendiğinde de gidemezsin,yapamasın dediğinde bu sefer de sen bana izin veriyordun , şimdi neden böylesin,sen değiştin diyecek..zaten evliliklerde bu hep sorun olur.insanlar baştan rengini göstermezievlendiğinde gösterir ,sonra da o kişi değişmiş olur..belki biraz takılabilirsin ona yani evlendiğinizde bu rahatlığı bulamayacağını ona anlatabilirsin.böylece evlendik,değişti demez senin için

sen nasıl hıssedıyosan ole davran
sıkmıyorum dıyede yanlıs yaparda haberım olmaz dıye dusunme
yalanı olursa elbet bırgun orataya cıkar zaten
bosuna ıcne kurt dusurupte guzel ılıskını zıyan etme
rahat davran kımsenın dedıgınede kulak asma

kayınvalidemin bi sözü var en iyi erkek babanızdır ama onunda soyuna kibrit suyu sırnaşık şeysırnaşık şey

canım ben sana soylım eğer mutlu olmak istiyorsan başklarını dinlemıceksın kafan rahat olsun kı sende rahat ol...

biraz sıkılmalı bence aşırıya kaçmadan
çok da serbest kalmamalı
alışkanlık olur evlenince de nemelazımmm

Benim erkek arkadaşım,beni niye sıkmıyorsun diye üzülüyorkaydirigubbakcemile3 Rahat bırakınca onu önemsemediğimi düşünüyor.Ben rahatımdır ,gitmek istediği yere gitsin güvendiğimi bilsin istiyorum ama ;o niye git dedim diye bozuluyorkaydirigubbakcemile3

ben nişanlıyken eşimi tatile göndermiştim.beraber gitme durumumuz yoktu.aileler malum.oda bana gidebilirmiyim demişti.bende son kez gitsin bakalım demiştim.sorun olmadı.evlendikten sonrada rahat bir kadın olduğumdan çok sıkmadım eşimi.oda uç şeyler istemedi.ancak bazen biraz sıkmak gerektiğini düşünürüm.çünkü güvenimi kötüye kullandı.bu işin dozu çok hassas ben hala bilmiyorum.ama sen yinede güveniyorsan boşuna huzurunu kaçırma cnm.yaparsa bir yaramazlık.sıkarsın boğazından bu sefer.kafamçokkarıştı

Canım herkesin karakteri farklıdır.Kimini sıkarsın yine de yapacağını hissettirmeden yapar.Kimini de hiç sıkmazsın sen söylemeden bile açıklama yapar her konuda ve hiç kaçamak yapmaz.Onu en iyi sen tanıyorsundur.Yoksa erkekler çok sıkmaya gelmezler bence ters teper Allah korusun.

walla zaten önce bana danışır şuraya gidebilirmiyim diee tabi ben asla izin wermem biraz sabret ewlenince beraber giderz diyorum oda tamam diyo mesela sen biliyosun yeni askerden geldi manisaya falan gitmek istiyo asker arkdş yanına ama olmaz dedim bence tek olmazz çocuğu çokta sıkma ipin ucunuda kaçırma derimm

valla ben her yönden sıkarımm..
geçen bi askere gitmeden tatile gidiyim dedi ve son oldu bida teklif bile edemedi..
kıskanç bi hatunum o yüzden heryere göndermem göndersem bile sürekli ararrım hatta oranın resmini isterim bakalım nasıl bi ortamda diyee..
ama tabii bu benim doğrum başkası olsa belki şimdiye çoktan sıkılırdı ama şimdilik sesinide çıkarmıyoo..
tedbiri elden bırakmamak lazım adı üstünde erkek..:jeyyar:

X