kadıköy kızıltoprakta satılık daıre

suzanna200

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2007
80
0
marmara ünıversıtesıne 2dakıka uzaklıkta bagdat caddesıne çok yakın satılık daıre 140 metre kare sahıbınden ılgılenenlere

Evin resimlerini çekip koyarsan daha çok bilgi sahibi olabiliriz.

Kaç senelik bina - kaçıncı kat ???

arkadasım ev kızıltoprakta bına 25 30 senelık bakımlı daıre 3. katta 4 oda yerler duvarlar odalar hertaraf tertemız.penapen camlar pancurlu yer olarak dedım gıbı yazdım resım cekmem lazım su anda koyamadım. fıatı 325 dıyorum ılgılenırsen tel vereyım bır tarafta bagdat caddesı mıgrosada yakın

ben anlayamadım 250-300 civarı dedin sonra 325 bin diyosun..hangisi? 325 bin ise çok fazla zaten...

canım yanlıs gırdım fıata
sen kaca arıyorsun
bızım orda fıatlar bellı zaten
325 dıyorum pazarlını yaparız
begumcum

25-30 senelik binayada 300.000 verilmez ; bence yeri ne olursa olsun.

ben yeni bina arıyorum , varsa böyle bir daire ilgilenebilirim.
yeni dediğim en fazla (1-2 senelik olacak)

300.000 ytl ye yeni bina çok canım karşıda...bencede pahalı eski binaya..kozyatağında 200.000 ytlye çok güzel dairelr var caddeyede yakın ayrıca bi bak derim. şakacı sokakta mesela...

25-30 senelik binayada 300.000 verilmez ; bence yeri ne olursa olsun.

ben yeni bina arıyorum , varsa böyle bir daire ilgilenebilirim.
yeni dediğim en fazla (1-2 senelik olacak)
tatlım benim ilana bir baksana bina 3 senelik fiyatıda uygun bir altındaki konu incelersen sevinirim

evın ıcını gorsen boyle demessın canım ben ne evler gordum emlakcıların gosterdıklerı evler hayvan bıle yasamaz yerın altı hemde ıkı 3 sene once pahalı gelırse bedava al ısresen dermısım

bence çok para kızlar sıfır daireler bile o fiyata değil almak araştırmak isteyene internett fırsatları çok

Konu geçerliliğini ve güncelliğini yitirdiği için kapatılmıştır...

X