Göz Makyajı Hint yağı kirpik nasıl yani

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
ya arkadaşlar ben acı badem yağı kullanıyorum oda işe yaradı baya uzadı ve gürleşti ama bu hint yağı aynı zamanda siyahlaştırıyomu?

Bende kullanıyorum hint yağı ile badem yağını karıştırıp gece yatmadan önce sürüyorum..Bide susam yağını duydum bilgisi olan var mı acaba:uhm:

bu hint yağı kirpikleri uzatıyormu ya bende alıyım ne işe yarıyo

gercekten çok işe yarıyor bnm öbürlerinden daha kısa bı kırpiğimi 4 günde uzattı ve kaşalrı da gürleştiriyor ayrıca kirpikleri de .. bnce dene cnm şakkıdıhihoyyyt

ben tekrardan tavsiye etmiyorum arkadaşlar,çünkü yağı tamamen temizleyemiyorsunuz orda kalıyor,ben kirpik dibi iltihabı oldum belki ilk defa duyuyorsunuz ama berbat bişey..doktor temiz tutulması gerektigini söyledi bu tarz şeyleri önermiyor,gözünüz dünyaya açılan pencereniz hiçbişey ondan önemli değil..yine de sizin tercihiniz..he şu da var eninde sonunda bırakacaksınız o zaman eski haline dönüyor..

Benim gözümde kirpik dibi iltihabı var.Bende hint yağının gürleştirdiğini duydum ama endişem var kirpik diplerine zararlı gelir mi diye.Daha fazla dökülmelerinden korkuyorum lütfen cevap yazın.

hint yagını kullnmayı bıraktıktan sonra eski halinemi dönüyor kaşlar kirpikler?

Arkadaşlar bir dönem bağdemyağı kullandım sonrada hint yağı ben kulak çubuğunu hafifçe yağlayıp kirpiklerime sürüyordum yatmadan önce faydasını gördüm mü? Evet gördüm ama biraz uzun vadede belki düzenli kullanmadığım için olabilir, yalnız arkadaşlar göz çevresine akıyor siz farkında olmadan onları hep silin yoksa minik beyaz yağ bezeleri çıkıyor...

Bende tatlı badem yağı kullanıyorum kaç günden beri pek görünür bir fark yok! Ya arkadaşlar uzamış diolar ama bence onlara öle gelior. Galiba hint yağı daha işe yarıyor. Onuda alıp ikisini karıştırmayı düşünüyorum ben. Sonra size yazarım elde ettiğim sonucu tamam? Ben bıraktıktan sonra eski hallerine geleceklerini düşünmüyorum ama tabi arada bi bakım içinde olsa sürsek faydasını görürüz herhalde?

1-2 haftalık bir süreç değil,biraz zaman ve sabır istiyor tabiki herkesin cildi farklı tepki verebilirde daha kısa vade'dede olabilir daha uzunda ama yılmak yok...yerimseniben

ben hint yagının krpkleri uzattgını ögrendm gdp bi eczaneden hnt yagı istedm bana
x-m solüsyon pürgatif adlı bi yağ verdiler bu hnt yagnn eczanedeki adımı lütfen bi cevap acil bekliyorum şmdiden teşk ederm

Tatlı badem yağını sürüyorum ben,uzuyor ve gürleşiyor çok güzel!Hiçbir zararıda yok bence.Aklıma geldikçe sürerim.

arkadaşlar bende alcam hint yağı acaba tatlı badem yağı ile hint yağını karştrp mı sürsem :uhm:

zemuszemuszemuszemuszemuszemuszemuszemusuuu4r32q4qt45ftgyjıadk
ududuuruuuuuıuerııwre
arkadaşlar bende alcam hint yağı acaba tatlı badem yağı ile hint yağını karştrp mı sürsem :uhm:
hhwshwhquiqşşfğefkrırırıırreooğı
ekııeuwowqoqwwqıowquwweııwalsanaalsanasmilealsanaalsanasmiledısıdkjfdkjfıkpdfddd
kfkdufreefrprepfğğfgg
hjhjguuıyıoofkdofdwueejdfyyyyyyyyyyyyyyyysu<
hhfsyuyfusf

kızlar bende 3 aydır falan kullanıyorum..badem yağını ve hınt yağını karıstrıp gecelerı dıplerden uca doğru suruyorum..ve cıdden asırı bı uzama oldu hatta açık kahve olan kırpıklerım ııce koyulaştı ve sankı hep rımellı gbı oldu..zararını da gormedım açıkcası..tavsıye ederım sıddetle:)

kızlar bende 3 aydır falan kullanıyorum..badem yağını ve hınt yağını karıstrıp gecelerı dıplerden uca doğru suruyorum..ve cıdden asırı bı uzama oldu hatta açık kahve olan kırpıklerım ııce koyulaştı ve sankı hep rımellı gbı oldu..zararını da gormedım açıkcası..tavsıye ederım sıddetle:)

aynen arkedeş bnde bi 15 gün filan kullandım bu formülü uzadıki ne uzadı kirpiklerime yandan ve üstten bakınca acaip gür duruyo....buyrun deneyindelikafadulden:1rolleyes:

Hint yağını bitmiş bi maskara fırçasıyla hafiften sürüyodum gece yatmadan önce,hem sıklaşmış hem yumuşamıştı,,ama o sonuçta yağ oldugu ve ben de yıkamadıgım için önce kirpiklerim birbirine yapıştı onları açıyım derken baya bi kaybım oldu -tatlicadiarzu- ayrıca üst taraflarında kepeğe benzer beyazlıklar müşahade ediyorum.. mirmirmirmir daha ne diyim isteyen kullansın

ben nerdeyse 2 aydır kullanıyorumm kirpikleriim yok desem yeri vardıı ama şimdi hem rengi koyulaştı hemde yeni yeni kirpikler çıkmaya başladıı...hem kaş hemde kirpik için kullanıyorumm ..kaşlarımı çok kötü bozmuşlardıı uzun zamandır bekliyordum çıkmadılar bu karışımı kullandıktan sonra koyulaştıı...............aynı ölçülerle badem yağı hint yağı bide saf zeytinyağıı...........zeytin yağı nemlendirici zaten kaş kirpik diplerini yumşattağına inanıyorumm ve faydasını gördüm..................

hint yağını nasıl sürüyorsunuz ya baya kıvamlı bir şey o ve gözlerim föşür föşür akıyor onu sürünce :)

bende hint yağı ve badem yağını eşit ölçüde karıştırarak temiz bir rimel fırçasıyla gece yatmadan önce 15 sürdüm biraz gürleşme oldu fakat göz altımda iki tane küçük yağ bezeciği çıktı onun için dikkat edin derim ben :KK43:

o kadar kullanmama karşıııı hiç bişeye yaramadı :KK43:( uzamıyor benim kiprikler yaaaaa
i

Son düzenleme:
bende susam-badem yağı deniyorum şu sıralar ama sürerken taşırmamak gerek pütürlenme fln yapıyo göz altında.Birde kızlar kulandığınız hint yağının markasını söyler misiniz ?

X