Göz Makyajı Hint yağı kirpik nasıl yani

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
sürenler arasında" kirpiklerim gürleşti" diyen var mı? Faydasını gördünüz mü?

ben varımmm:KK1:evet 1 ay düzenli sürdüm ve kirpiklerim uzadı maşalalh,tekrar sürmeye başlayacağım.:KK8:

Ben de burada okunan yorumları okudum hemen aldım. iki gün oldu kullanalı. umarım benim kirpiklerim de çoğalır. uzamasını bırak iki tane kirpiğim var , çıksın nolur :KK43:

Ben de burada okunan yorumları okudum hemen aldım. iki gün oldu kullanalı. umarım benim kirpiklerim de çoğalır. uzamasını bırak iki tane kirpiğim var , çıksın nolur :KK43:

hala kullanıyorum ama dökülüyor . benim kirpiklerim dökülmezdi günde en az 2-3 tane kaybediyorum. zaten topu topu 20 tane var yok belki normalde dökülür bunu bilmiyorum ama sürmeye devam edeceğim. en azından bir ay kullanacağım.

ben hint yagının krpkleri uzattgını ögrendm gdp bi eczaneden hnt yagı istedm bana
x-m solüsyon pürgatif adlı bi yağ verdiler bu hnt yagnn eczanedeki adımı lütfen bi cevap acil bekliyorum şmdiden teşk ederm

amelıyat ve rontgen oncesı kabızlık ıcın bagırsakların bosaltılması ıcın verılen bı mushılmıs cnm neden sana onu verdılerkı ???? :KK53:

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::msj doldurma

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::msj doldurma

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

bayanlar, kirpikleri doğuştan uzun ve kıvrık şanslı biriyim.ama yine de söyleyebilirim ki eğer yanlış rimel kullanıyorsanız kirpikleriniz ne kadar güzel olursa olsun doğallığını kaybedip yapış yapış duracaktır.onun dışında gülyağı,hintyağı ve doğum kontol hapınının ezilmişini kullanarak günde 1 kez sürün.sonuca inanamayacaksınız.

ben de 5-6 gündür kullanıyorum. İnşallah işe yarayacak :)
Ya kızlar çok komiksiniz bu arada. Diyorsunuz ki 3 gündür sürüyorum hiç fark yok. Hemen bir anda nasıl uzasın uzun zaman beklemek gerekiyor.
Ve bunun için de sabır.. Ben aylarca devam etmeyi düşünüyorum.
Gelişmeleri yazarım isterseniz :)

Ben hint yağı ve badem yağını karıştırıyorum .

evet kızlar daha 2 hafta olmasına rağmen kirpiklerim farkedilir uzadılar.
Kaşlarım için pek bir şey söyleyemiycem. Sadece bazı yerlerden yeni kaşlar çıkmaya başladı..

Bence başlayın. Zararı yok ne de olsaaa :))

Takma kirpik hevesi yüzünden neredeyse hic kirpigim kalmamis gibiydi. Arastirmalarimdan sonra hint yagi ve badem yagi kullanmaya karar verdim. Duzenli olarak kullandim. KESİNLİKLE MUCIZE!
baslayali daha 15 gün oldu. Şimdiden değişimi görüp mutlu oluyorum. Sürekli kullanmayi düşünüyorum.
gündüz hint yagi sürüyorum. Neredeyse bütün gün kalıyor. Gece yatmadan önce de badem yağı sürüyorum.
ömür boyu takma kirpik takmak zorunda kalacağımı düşünüp karalar baglamisken bu yaglarin bu denli ise yaramasi sonucunda hala saskinim ve de cok mutluyum :)

Bu arada zaten olan kirpikleri uzatıyor, olmayan kisimlardan da kirpik çıkarıyor bu doğal tedavi. Bilginize...

süren arkadaşlar yarımcı olur mu bende hint yağı sürdüm rimel fırçasıyla hatta ama göz bitimimde kuruma oldu hatta kıpkırmızı oldu bepantenle geçti çok şükür sizinde başınıza geldi mi ?

Ben biten bir rimelimi yıkadım çok az hint yağına batırarak normal rimel sürer gibi her gece sürüyorum ama sonuç almak için en az 2 3 ay bırakmadan devam etmek gerekiyo

X