Göz Makyajı Hint yağı kirpik nasıl yani

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

kkbb

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2008
39
0
bu gün hint yağı aldımhihoyyytkaydirigubbakcemile2 ama kullanmaya başlamadan önce tam olarak nasıl kullanıcamı öğrenmek istiyorum

yani; gece yatarkenmi süriyim gündüzmü? nekadar sürüyüm?kaç gün devam ediyim?nasıl sürüim?

bu arada yağı KİRPİKLERİM için kullanıcam...

Şimdiden çook teşekkürler cevaplar içinkaydirigubbakcemile5

Bence gündüz sür gece yatarken sürme yüzün yağ içinde olabilir tabi yastığınıda yağlarsın:)
Kulak temizleme çubuğunu yağın içine batır ve gözüne gelmicek şekilde kirpiklerine sür.
Hergün yapabilirsin bunu.a.s

bence gece sür, çünkü yanlışlıkla gözüne kaçarsa canın fena yatar,ben gece sürüp gözlerimi sımsıkı kapatıp uyuyordum....istediğin kadar devam et, sonuçta kulak temizleme çubuklarıyla süreceksin...çok miktarda sürmenede gerek yok...dipten uca doğru sür ve yat...

ben bitmiş rimel kutumun içine doldurmuştum, fırçası ile sürüyordum.gece sür çünkü gündüz ağlamış gibi oluyorsun ve kirpikleri kapatıp açtıkça gözüne giriyor yağ.
kirpiklerinde fark edilir uzama görene kadar devam et

ya bide ısıtmak lazım diyolar ama o konudada bi yardımcı olabilirmisiniz???

cevapların devamını bekliyorum sürmeye başlamak için ısıtıyımmı yağı ısıtmıyımmı????:)

hiç öle bişy duymadım bnde yapıorum kaşıma ve kirpiklerimi.ısıtmana gerek yok

gece yatarken sürüp sabah yıkıyorlar genelde. ben 1-2 saat falan bekletiyorum. Sonra yıkıyorum.

hımm yani 1-2 saatte dursa faydalı oluyo yani bende denicem inşallah ii gelir

bende badem yagı suruyorum sımdılülülülülülü

hınt yagı kırpıklerın gurlsmesıne badem yagı ıse cogalmasıa ve rengınını koyulasmasına yardımcı oluyo sanırsamhihoyyyt

bu hint yağı kirpikleri uzatıyormu ya bende alıyım ne işe yarıyo

hint yağını kaşımın küsen yerleri var çıkartmak için kullanmak istiyorum
1. işe yarar mı
2. tavsiye edeceğiniz bir marka varmı?

ya hint yağı badem yağı karışımı kirpikleri koyulaştırır mı ?

arkadaşlar bende aldım bugün faydasını gören ....işte devam et kesinlikle işe yarıyor diyen var ......tecrübelerinizi yazarsanız sevinirim

Kızlar ben de yaklaşık 1 sene önce internetten araştırırken okumuştum hint&badem yağının kullanılması gerektiğini.Şöyle; 15 gün boyunca yatarken sürüyosunuz.Ama tavsiyem aşırı yağ sürmeyin çünkü fazlası gözlerin altına gidiyo bunun zararı olur mu bilmiyorum.Ben faydasını gördüm.Dün akşam tekrar başladım 15 gün için.
firegirl bence dene.Ben ilk başta pamukla sürüyodum ama onda yağ ziyan oluyo her seferinde.en güzeli bi rimel çubuğunu yıkamak onunla sürmek.Kabını yıkaya yıkaya temizleyemedim hani çocukların deterjanlı su koyup baloncuk yapıtığı plastik ince uzun kaplar varya onun içine koydum yağımı:smiley-cool:

Walla ben hint yağı kirpiklerime sürüyorum benim kirpiklerim zaten çokuzun şimdi acamicagım kadar çok uzadı 3 ayda artık bıraktım yakında çok abartılı komik olmaya başlıcak ben bıraktım ..maskara fln artık hiç sürmüyorum:)

Hint yağını bitmiş bi maskara fırçasıyla hafiften sürüyodum gece yatmadan önce,hem sıklaşmış hem yumuşamıştı,,ama o sonuçta yağ oldugu ve ben de yıkamadıgım için önce kirpiklerim birbirine yapıştı onları açıyım derken baya bi kaybım oldu -tatlicadiarzu- ayrıca üst taraflarında kepeğe benzer beyazlıklar müşahade ediyorum.. mirmirmirmir daha ne diyim isteyen kullansın

merhaba kizlar yazdiklarinizi okudum, bende kirpiklerimin uzun olmasini istiyorum, bu hint yagi gercekten ise yariyormu?? ama ben yurtdisinda yasiyorum nerden bulucamki hint yagini ya senağlama

X