Apartman İçi Dayanışma mı ??? Karşı kapı komşusundan şikayeti olanlar....

nisansu

Mahkum bir hayat...
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2007
473
0
Ayyyyyy günde 10 kere kapı çalar:1no2:
Şu bitti bu bitti. Şu var mı bu var mı
Ay delircem bacılar. Yüz verdik astar istiyor...
Astar verince de beni isticek heral sırnaşık şey
Hakkaten sırnaşık.

:eek:klava:Hani dedikodu oldu ama yok yok paylaşcam :nazar:

Yoksa delircem ayoolllllkafamçokkarıştı

komşu komşunun külüne muhtaçdırr cnmmm
odaa seni çok sevmiş demekkiiii

ben karşı komşumdan değil ama üst kat komşumdan çok şikayetçiyim, beni ağlattı bugün.....

üst katın tuvaleti aktı bizim tuvalete.....6 aydır yaptıracağım diye oyaladı beni..ilk önce siz yaptırın dedi..ev sahibi de onlar yaptırmalı dedi...ev sahibi avukat....ben de kapattım kapısını kullanmıyorum...ama misafirim gelecek bayramdan sonra....herkeste banyodaki tuvaleti kullanamıyor, samimi olduğumuz biri değil, öyle olsa hiç çekinmem...ben de sinirden ağladım..gerçi kimsenin birşey diyeceği yok ama niye bu insanlar bu kadar sahte ya...ben birşeyi söz verdim mi hemen tutuyorum, başkaları niye bu kadar saygısız....bir kere bile ne oldu bile demedi...karşılaşıyoruz.....ayıp günah ya..kendi acaba bir dakika oturur muydu bu evde?

komşu komşunun külüne muhtaçdırr cnmmm
odaa seni çok sevmiş demekkiiii

ben karşı komşumdan değil ama üst kat komşumdan çok şikayetçiyim, beni ağlattı bugün.....

üst katın tuvaleti aktı bizim tuvalete.....6 aydır yaptıracağım diye oyaladı beni..ilk önce siz yaptırın dedi..ev sahibi de onlar yaptırmalı dedi...ev sahibi avukat....ben de kapattım kapısını kullanmıyorum...ama misafirim gelecek bayramdan sonra....herkeste banyodaki tuvaleti kullanamıyor, samimi olduğumuz biri değil, öyle olsa hiç çekinmem...ben de sinirden ağladım..gerçi kimsenin birşey diyeceği yok ama niye bu insanlar bu kadar sahte ya...ben birşeyi söz verdim mi hemen tutuyorum, başkaları niye bu kadar saygısız....bir kere bile ne oldu bile demedi...karşılaşıyoruz.....ayıp günah ya..kendi acaba bir dakika oturur muydu bu evde?

Aman canım ya öyleleride var valla.Geçmiş olsun. Bizimde öyle sorun olmuştu tuvalatler tıkandı ben yeni evliydim. 2.5 aylık deli oldum. Eve taşıcak diye 4 gün oturdum o halde kimse ilgilenmedi desem yeri. İnsanlar bir garip olmuş. Karşı komuşumda fazla ilgili abartı. Oda kötü. Herşey istiyor. Market oldum....

benımde alt komsum cok saygısız kavgacı yanı tambır çirkef en ufak bir sesde küt küt vurur yukarıya ama kendisi gece yarısı bebegıne nınnı dınletır sonses nedemısler ev alma komsu al allahım iyilerle karşılaştırsın böyleleriyle ugrasmak gercekten zor

benımde alt komsum cok saygısız kavgacı yanı tambır çirkef en ufak bir sesde küt küt vurur yukarıya ama kendisi gece yarısı bebegıne nınnı dınletır sonses nedemısler ev alma komsu al allahım iyilerle karşılaştırsın böyleleriyle ugrasmak gercekten zor

Valla zor. Sende dişini göster canım...İyiyie iyi kötüye kötü olcan böyle durumlarda...

Valla zor. Sende dişini göster canım...İyiyie iyi kötüye kötü olcan böyle durumlarda...

evt haklısın ama karşındaki öyle bir çirkefki nedersen de hep ohaklı cıkıyor başedemiyorsun anlatabildimmi bırde yapı olarak cok duygusalım kımseyle tartısamam hemen aglamak gelır ıcımden sabredıyorum bakalım nereye kadar

Aman canım ya öyleleride var valla.Geçmiş olsun. Bizimde öyle sorun olmuştu tuvalatler tıkandı ben yeni evliydim. 2.5 aylık deli oldum. Eve taşıcak diye 4 gün oturdum o halde kimse ilgilenmedi desem yeri. İnsanlar bir garip olmuş. Karşı komuşumda fazla ilgili abartı. Oda kötü. Herşey istiyor. Market oldum....

ben küçükken üstte öyle bir abla vardı, bir gün kek yapacaktı...ilk önce yumurta istedi, sonra şeker, sonra un..baktım ki keki o değil ben yapıyorum nerdeyse....sonra bir daha geldi....ne yapıyorsun,annen hala gelmedi mi dedi....ben de gelmedi, ben kek yaptım onu yiyorum, buyur sen de gel ye demiştim...şaka yapıyorum diye fazla ciddiye almadı beni....:roflol:

bütün komşularımı cokkk sevyomm benn yaa ıyıkı varlarr:1rolleyes:
16 yıldr aynı ap. oturuyoruz ay hepsıyle sankı aıle olduk hasta olunca hepsı kekler börekler pastalar alır alır gelırler:1closedeyes: bende bazen numara yaparım hastayım derım:roflol: cok sevdım 3 kız arkadaşımda var artık kardeş otesı bıseyız daha gecen gün bırı hastayım dedı pasta yaptm götrdum sonra dr götrdum ohh allahım komsularımı cok sevyom ama evlenınce napcam bılmıyom bu işler bırazda karşılıklı cnm :1closedeyes:

Komsu komsunun külüne muhtac tmm bütün komsular bizden memnunda
bizde var aynından öyle cnm napalım idare etmeye calısıyoz

bundan önceki oturduğum binada üst komşumdan şikayetciydim karı koca ahraslardı ne konuşabiliyorlar ne duyabiliyorlarr sadece çocukları konuşabiliyordu kadınn her gece gece yarısı demeden halılar örtüler paspaslar sofra besleri çatır çatır çırpıyordu ilk başlarda sesimi çıkarmadım ama sabrımı sorladı artık birgün gece 00:30 suları halı çırpıyor bu bende sıplayarak halıyı tuttum çektim iiki kadın da düşmedid haa ama nassı sinirlendim sonra kapıya geldii halımı ver diyee artık sabrım taşmıştı kadın ahras ama asıma ne gelirse sayıyorumm ama bu kadarda olmaski ramasanda sahurda bilee halı çırpıyordu artık bi siteye taşındım burdaa kimse ne halı çırpıyor nede başka bişi çok rahatım allahtan ayy biras usun oldu ama ne yapayımm

Ben sitede oturuyorum bekarken evimiz müstakidi böyle dertleri hiç bilmezdim meğer ne zormuş yaa üst katımda iki yaşlı çift oturuyor iki yaşlı insanın ne zararı olabilir demeyin sakın inanılmaz gürültü yapıyorlar tak tuk pat çat öyle bıktım ki arada bir torunlarıda gedimi yemede yanında yat oluyor eşimde kimseyi rahatsız etmeyi hiç sevmez ben tavana vuralım yada kapıdan uyaralım diyorum izinde vermiyor eşimin mesaide oldu bir akşam sabrım taştı bende şemsiyenin sapıyla tavana vurdum ama banamısın bile demedile 2 dk ses kesiliyor sonra tekrar başlıyor bıktım valla sırf bu yüzden taşınmayı bile düşünüyorum

bundan önceki oturduğum binada üst komşumdan şikayetciydim karı koca ahraslardı ne konuşabiliyorlar ne duyabiliyorlarr sadece çocukları konuşabiliyordu kadınn her gece gece yarısı demeden halılar örtüler paspaslar sofra besleri çatır çatır çırpıyordu ilk başlarda sesimi çıkarmadım ama sabrımı sorladı artık birgün gece 00:30 suları halı çırpıyor bu bende sıplayarak halıyı tuttum çektim iiki kadın da düşmedid haa ama nassı sinirlendim sonra kapıya geldii halımı ver diyee artık sabrım taşmıştı kadın ahras ama asıma ne gelirse sayıyorumm ama bu kadarda olmaski ramasanda sahurda bilee halı çırpıyordu artık bi siteye taşındım burdaa kimse ne halı çırpıyor nede başka bişi çok rahatım allahtan ayy biras usun oldu ama ne yapayımm

Allah iyiliğini versin canım beni nasıl güldürdün. Allah da seni güldürsün.kaydirigubbakcemile3

İyiki kadın düşmemiş. Ama valla insanı deli ediyolar. Öpüyorum

senağlamaay benım derdım tam terısne ben evime yenitaşındım 3 ay falan oluyor ay bırılerı gelıp hg demedı burası kastamonu ankara degıl ıstanbul degıl yane komşulukolyı baya yaygın bole bır yer gormedım ınsan hıç bılemesse bı kahve içemeye gelır oncekı zamanlarda kıracıydım hemen komsum olurdu ay ev sahıbı oldum yalnız kaldım

oofff bizim apartmandada dedikodu var acaip bi şekildeee 2 sene nası geçircem burda bilmem :KK43:((((((

Bizim komşular da çok hayırsız....ölüp kalsan haberleri olmaz.....akannehir

biz karşıki komşumuzla konuşmuyoruz.
ben ikinci öğreim üni okuyodum benim sınıf arkadaşımın akrabasıydı kendisi, sınıf arkadaşımın annesine diyomuşki tmyy eve çok geç geliyo kızınla arkadaşlık yaptırma. dersim 4de başlar 9 buçukta biterdi 10da evde olurdum.
sonra beni isteyecekmiş bizim apartmandan biri ben bilmiyom. gitmiş kadına demişki o iyi değildir daa neler neler. (hoş kadın niye istemedi diye değil onun beni kötülemesi zoruma giden)
hemde ben onun bebeğini alıp bakardımki nedir bunaldı azcık dinlensin.
bunları duyduktan sonra alakayı kesitk onlarla.
zaten apartmanda kimse kimseyi tanımaz doğru dürüst.
hepsi bi alem.
biri sinirlenir tüm apartmanın faturalarını yırtar biri gece 3de müziği açar son ses:)))
tımarhane sanki

X