Çocuk Hastalıkları oğlum sünnet oldu ve yaraları bir türlü iyileşmiyor

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

ASXIXYXIXM BEN

topiğin ilk annesi.01.07.
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2007
683
2
40
onca aydan sonra her kese mrb..arkadaşlar aslında bir derdim var köşesinemi? yazsam diye düşündüm ...ama bu konuyu buraya açmak daha doğru olur dedim...arkadaşlar benim derdim oğlum sünnet oldu ama doktor sürebileceğim hiçbir şey vermedi ve çocukta hiç iyileşme yok tecrübeli anneler ne olur yardım:çok üzgünüm::1no2:

onca aydan sonra her kese mrb..arkadaşlar aslında bir derdim var köşesinemi? yazsam diye düşündüm ...ama bu konuyu buraya açmak daha doğru olur dedim...arkadaşlar benim derdim oğlum sünnet oldu ama doktor sürebileceğim hiçbir şey vermedi ve çocukta hiç iyileşme yok tecrübeli anneler ne olur yardım:çok üzgünüm::1no2:

öncelikle geçmiş olsun canım

ilk öncegazlı bezle biokadin solüsyon ile temizleyip ardından fucidin krem sürün en kısa sürede iyileştiğini göreceksiniz.

çocuğunuz antibiyotik şurup kullandımı? kullanmadı ise muhakkak kullanması gerek yaşı kaç çocuğun ve ne kadar oldu sünnet olalı ?

öncelikle geçmiş olsun canım

ilk öncegazlı bezle biokadin solüsyon ile temizleyip ardından fucidin krem sürün en kısa sürede iyileştiğini göreceksiniz.

çocuğunuz antibiyotik şurup kullandımı? kullanmadı ise muhakkak kullanması gerek yaşı kaç çocuğun ve ne kadar oldu sünnet olalı ?
bu arada çok teşekkür ederim ciddiye aldığın için...inan o kadar zorki çiş yaparken ağlıyor içim yanıyor adeta:1no2:

2 yaşında 4 gün oldu ...işin tuhafı doktor hiçbir ilar vermedi

vermesi gerekirdi sonuçta orda bir kesi oluşuyor canım sen bana güven benim eşim eczacı kardeşim acil tıp teknisyeni ve sünnet yapıyor sana verdiğim tüm bilgiler onlardan.

krem ve solisyon dışında birde largopen 125 mg şurup kullan enfeksiyon kapmaması için

şurubu 8 saat ara ile 1 ölçek vereceksin tekrar geçmiş olsun.

vermesi gerekirdi sonuçta orda bir kesi oluşuyor canım sen bana güven benim eşim eczacı kardeşim acil tıp teknisyeni ve sünnet yapıyor sana verdiğim tüm bilgiler onlardan.

krem ve solisyon dışında birde largopen 125 mg şurup kullan enfeksiyon kapmaması için

şurubu 8 saat ara ile 1 ölçek vereceksin tekrar geçmiş olsun.

oooh be çok şanslıymışım tam bilene denk geldim demekkiyerimseniben ...solisyon nedir

canım geçmiş olsun oğlun daha yeni olmuş sünnet bizim doktorumuz antibiyotik vermişti zinnat dı adı vede tramisin iisimli bir merhem vermişti ve 5 inci gün iyileşmişti ama kabuklanmalar olmuştu onun ğeçmesi 20 ğün kadar sürer

ben nedense bu günlerde eczacılara doktorlardan fazla güveniyorum.nasıl yardımcı oldun bilemezsin..inşallah sende yavruna sağlık sıhhatle kavuşursum...muck muck muck

canım geçmiş olsun oğlun daha yeni olmuş sünnet bizim doktorumuz antibiyotik vermişti zinnat dı adı vede tramisin iisimli bir merhem vermişti ve 5 inci gün iyileşmişti ama kabuklanmalar olmuştu onun ğeçmesi 20 ğün kadar sürer
çok teşekkürler hayatım benimki git gide iyileşeceğine kötüye gidiyor.beni telaşlandıran da bu,doktorda hiç bir ilaç vermedi..allah bilirya bunada aklım almıyor

arkadaşım çok çok geçmiş olsun, inşallah hemencecik iyileşir oğluşun
bizde bu bahara yaptırmayı düşünüyoruz oğluşumu, şu an 7 yaşında:))

ben nedense bu günlerde eczacılara doktorlardan fazla güveniyorum.nasıl yardımcı oldun bilemezsin..inşallah sende yavruna sağlık sıhhatle kavuşursum...muck muck muck

çok teşekkür ederim canım yardım edebildiysem ne mutlu geç kalmadan hemen başla olurmu geçecek üzülme endişe etme.
sende var olan yavrunu sağlıkla büyütürsün inşallah allah tüm evlatları ana babalarına bağışlasın inş.
unutmadan fucidin kremi günde iki kez tatbik et sabah akşam geçmiş olsun

canım doktorunu arayıp sorsan daha iyi değil mi?

hayatım sordum zaten ama tekrar tekra hiç bir şey kullanmam gerektiğini söylüyor...e çocuğun durumu ortada yani kısacası doktora olan güvenin zedelendi...gün geçtikçe iyileşmesi gereken çocuk gün geçtikçe acısı artıyor

ezel arkadaşımızın dediği doğru gerci tecrübesi varmış benim oğlumda oldu aynılarını kullandım ve 1 haftada iyileeşdi kullan mutlaka zararı yok

X