sağ kız sol erkekmiş

kızlarr benimde sağ kasığımdaydı hep ağrılarımm ilk sağ kasıkta batmalarla anlamıştım zaten sonrasıda ordan batmalar oldu hep ve iki gün önce öğrendikki erkekkkk miş oğluşum olucakk

e.s.r.a merhaba. ben yeni üye oldum. erkek bebeğe hamilesin. allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. erkek bebek olması için özel bişey yaptınmı ? anlatabilirmisin? bende bir oğlum olsun çok istiyorumda . paylaşırsan sevinirim

hoşgeldin berra amin canım inş. seninde olsun isteyen herkese versin allahım.yumurtlama dönemini denedim duymuştum deneyen arkadaşlarım vardı onlardan duydum nettede var zaten yumurtlama takibi.kısmet ben denedim bide çok dua ettim kısmet takdir allahımın seninde olur inş.

bu arada bişe sorucam maruz görün beni . şimdi benim genelde sol kasığım ağrıyo ve bi ara göz seyirmesi gibi seyirmeler genelde solda hissetmiştim beeğim erkek . bu soldayerleşmiş olduğuna mı işaret :) bide bişe sorucam ben nerdeyse 11 ci haftadan sonra göbekte seyirmeler hissediyordum 15 ci haftada kalmadı :) yani yok dencek kadar bazen gerçi şuan 17 haftalık hamileyim 2 gün önce doktordaydım bebek iyi çok ükür ama ben niye hiiseedemiyorum artık ya :KK43:

canım soldamı bilmem ama ilk bebeğinmi.bendede aynı göbekte seğirme çok oldu ilk haftalarda benim 2. bebiş.şuan 17 haftalığım ama cok hissediyorum çok hareketli bende ilk çocukta 20. haftadan sonra hissettim korma bence daha cok hissedersin.

bende sağdan yumurtladım
bebişim bariz şekilde sağımdaydı
ve 11+2 den beri erkek dedi doktorumuz
şu anda 6,5 aylık hamileyim
kısmetse oğlumuz oluyoooooooooo:)

bende sağdan yumurtladım
bebişim bariz şekilde sağımdaydı
ve 11+2 den beri erkek dedi doktorumuz
şu anda 6,5 aylık hamileyim
kısmetse oğlumuz oluyoooooooooo:)

bu kadar küçükken cinsiyet belli olur mu*çok heyecanlandım.ben de 12. haftama giriyorum.doktor karnından mı baktı alttan mı?

benim de arkadaşlar sol yumurtalığa yerleştiğini söyledi dr. kese oluşmuş dedi ilaç falan verdin sağlıklı gelişsin diye şimdi benimkide mi erkek olacak allahım sağlık sııhat versin bebeğime ne yersem şifa olsun :)))))) amin :)))

Kızlar kendinizi kandırmayın yok böyle şeyler. Ben çok kandırmıştım zamanında ve erkek olsun diye herşeyi harfi harfine yapmıştım ama ikinci canım kızım geliyoooooorrrrr !!! :)))

bu kadar küçükken cinsiyet belli olur mu*çok heyecanlandım.ben de 12. haftama giriyorum.doktor karnından mı baktı alttan mı?

canım renkli doblere girmiştim ikili test için
karından bakıldı:)
10 haftalık bilenler yada tahmin eden doktorlar bile var:)
inşallah gönlündeki olur canım
hayırlı doğğumlar
öğrenmişsindir belkide cinsiyetini

lülülülülülü lülülülülülü oğlum olacak ve kendisi sağ tarafa yapışıtı resmen ...

öyleki böbreklerime baskı yapıyor artık sola yatsın diye bekliyoruz..

yani erkek ve solda şekerim hihoyyyt

kızlar bişey sormk istiyorum benim adetime 1 hafta var çocuk istiyoruz.4 gündür sag gözüm seyiriyo ara ara ve ara ara sag kasıgımda pır pır bişey oluyo acaba hamilelik belirtisi olabilirmi bilen varmı acaba yardımcı olurmusunuz bana da:))

X