sağ kız sol erkekmiş

benim kızım sol yumurta ile oluştu, çünkü sol tarafımda bebek kesesini destekleyecek bir kist de oluşmuştu, onu ilk aylarda takip ettiler o yüzden biliyorum... şimdi ise hamileyim yeniden, doktor bu sefer sağdan yumurtamın oluştuğunu söyledi kız erkek farketmez tabi ikisi de benim canımın en kıymetli hazineleri olacak.. bakalım eğer erkek çıkarsa, bende sağ erkek sol kız olayı tutacak.. kızsa bütün bunlar palavra :)) bi de doktor bana sağdan yumurtlama olmuş dedi ama benim hep sol kasığım ağrıyo.. doktor demese sağ diye ben hep sol derdim çünkü hep problemli taraf sol taraf.. :KK76:
o yüzden yumurtlamanın yeri ile kasık ağrısının olduğu yeri karıştırmayalım :KK20:

kızlar 2 kız 1 erkek annesi olaraktan sagı solu bilmem ama size bı sır vereyım bebek ilk canlandıgında yanı ortalama 4.5. aylıkken .. eger alt kasıkta canlanır kıpırdarsa kız .......göbek hızsında üstte canlanır kıpırdarsa erkek kesin .. tecrübeyle .......banada kayın validen söylemiştı kendisinin 4.. kızı 5 oglu dunyada .. karnındayken hepsininde cinsiyetini bilirmiş .. doktor ultrason yok . tabi ..... rahmatli yaytıgıyer nur olsun ........ bende 2 kızımı ve oglumu ultrasona girmeden bilmiştım .....cinsiyetlerini
2 aylık hamileyim canım erkek bebek erkenmi canlanıyor bu dediğini uygulacam tkip edecem

:emir_bebek::emir_bebek:
Onu tam hatırlamıyorum menekşe :)

Canlanması ; hissedersin yani kasılma yada pıt pıt atma , ani seyremeler gibi oluyor :KK66:.
Rabbım sağlıkla kucagına versin ..
amin canım içimi bir heyecan sardı merak etmiyor değilim ama çok erken biliyorum şimdiden karnım çıktı öne doğru top gibi :)

Kızlar bebisimin cinsiyetini tahmin edebilirmisnz
Rahmetli kv validemin bir yöntemi vardı hiç yanılmadım derdi . Bende denedim ve gerkekten doğruydu .

Bebeğin ilk kımıldadıgı nokta hani seğirmesi vs aşağı kasık kısmında ise kız, göbek başında ise erkek derdi .Allahu alem tabiki ...

2 kız bir erkek evladım var aynen dediğim gibi oldu hatta iki kızımdan sonra erkek evladımı ultrasona girmeden cinsiyetini tahmin etmiştim .
Kv. 11 tn doğurmuş hepsini tahmin etmiş bu yolla ..

X