sağ kız sol erkekmiş

sarxixxsxxixn01

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Temmuz 2007
38
1
kızlar erken hamilelikte bebek sağa yerleşirse kız sola yerleşirse erkekmiş gerçekten iki oğlum var ikiside önce sola yerleşti hangi kasığında ağrı çok ise önce oraya yerleşiyomuş bilginiz olsun:ecrin_bebek:

ilkini hatırlamıyorum ama bu bebişim bariz bişekilde sağda büyüdü hatta doğana kadr bi çocuk daha büyütürmüşüm solda dedim o derece sağ tarafı zorladı ben de sağ erkek diye duymuştum neticede bebişde erkek:ecrin_bebek:

bende sağ tarafta ki ilk dönemlerde kasık ağrısının erkek bebeğe işaret olduğunu duymuştum...
doğruluk derecesini bilmiyorum.... ama öle söleniyor...

Son düzenleme:
arkadasım ılk çocugunda sag= erkek oldu
2. hamılelıgı şimdi solda bılılemıyoruz
bır baska arkadasımda solda oldu = erkek çocugu oldu
onun doktoru solda olursa erkek demıs bakalım hayırlısı
bu arada benımde solda ne olacak bakalım

inanmıyorum selenacım yazılarını okuyodum senin çok üzüldüm bu durumda ne denir bilmemki hayırlısı olsun rabbim bidaha verir inşallah allah böyle acı kimseye yaşatmasın çok zor benim ilkimde boş gebelikti

kızlar 2 kız 1 erkek annesi olaraktan sagı solu bilmem ama size bı sır vereyım bebek ilk canlandıgında yanı ortalama 4.5. aylıkken .. eger alt kasıkta canlanır kıpırdarsa kız .......göbek hızsında üstte canlanır kıpırdarsa erkek kesin .. tecrübeyle .......banada kayın validen söylemiştı kendisinin 4.. kızı 5 oglu dunyada .. karnındayken hepsininde cinsiyetini bilirmiş .. doktor ultrason yok . tabi ..... rahmatli yaytıgıyer nur olsun ........ bende 2 kızımı ve oglumu ultrasona girmeden bilmiştım .....cinsiyetlerini

bizim komşunun solunda erkek yengemin sağında kız bilmiom ya bende sağ erkek sol kız die duymuştum.

benimde sag kasıgımda devamlı batma ve kasılma oluyor soldada oluyor ama sagdaki kadar degil acaba benim bebişte sagda ve erkek olabilirmi ultrasonda tam karnımın ortasından bakıyor dr ama sormayı unutuyorum bir kızım var birde oglum olsa sevinirim dogrusu

bende sağ tarafta ki ilk dönemlerde kasık ağrısının erkek bebeğe işaret olduğunu duymuştum...
doğruluk derecesini bilmiyorum.... ama öle söleniyor...
bende sag taraf erkek dıye duymustum

benim bebek %90 erkek dedi dr ama sağımda?......
masallah canım bebısıne.
benımkıde sagda bakalım cınsıyetıne ne dıcek doktorum henuz kontrole gıtmedım.hihoyyyt

Kızlar benimde bebişim ilk günlerden beri solda. Hatta doktorum genellikle soluna yatmaya çalış dedi sırf bu yüzden. Ama bebişim kız. Her muayenede cinsiyetini gösteriyor. Hiç saklamadı valla yavrum.

arkadaşlar,
benimde tahmin ettiğim yumurtlama gunum 1 haftya yakın geçmiş oldu ama sağ yumurtalığımdaki ağrılar kesilmedi. 7 aydır uğraşıyoruz ama olmadı acaba bu kesilmeyen ağrı olabilme ihtimalimi ?CADIARZUbenneyaptımki

valla iki erkek annesi olcam nasipse.büyük oğlum 6 yaşında öbürüde yolda :))
büyüğünde göbek deliği yakınında ilk kıpırdamıştı ve ağrım soldaydı
bu bebğimde sağda ve ilk kıpırdılarını 16 hftadan sonra kasık tarafımda hissetmeye başladım eee buda erkek.
yani bu pek belli olmuyor kızlar herkesden herkese değişiyor.kendinizi kaptırmayın derim.alakası yok yani

kızlar bende 10haftalık hamileyim. bebişim hep solda ve benim hep sağ kasığım ağrıyor. rüyamda da sürekli erkek bebek doğuruyorum.Hiç önemi yok cinsiyetinin Allah sağlıklı ve hayırlı evlat versin herkese inşallah...:emir_bebek:

X