sağ kız sol erkekmiş

Benimde sağda ve erkek.Erkek kardeşimde sağdaymış annem söylemişti ve hamileliğimin başından beri sağdaysa erkek diyordu ve sanırım haklı çıktı.

Ben de bebeğin sağda ya da solda olması durumuna göre cinsiyetinin belli olacağına inanmıyorum. Çoookk eskilerden kadınların cinsiyet tahminleri bunlar doğru olma olasılığı olsa bile yine de bir olasılık :) bana da 6 haftadan sonra içinde seğirme gibi bişi hissediyor musun diye soruyorlardı, eğer hissediyorsan erkek, hissetmiyorsan kızmış. Ben hissetmiyordum, bu durumda kızım olması gerekiyordu ama oğlum olacak.

benimde hep sag kasıgım agrıyor bakalım daha çok küçük benim bebegim hayırlısıyla eli ayagı düzgün olsunda rabbim neyi layık görürse razıyız....ama bende sag erkek sol kız diye duymuştum.geçenlerdede doktoruma bunu sordum hiç böle bişey duymadım dedi :S

bebegim sag yumurtaliktan olan yumurta ile meydana geldi. ama sol tarafa yerkesti. basi solda yani. bugun ogrendim kizmis:) tutmadi yani.

benimde solda ağrım oluo hatta hamileliğin ilk gününden beri soluma dönerek yatamıorum baskı oluo veya mide bulantısı oluo... hep sağıma dönüorum... bildiğim kadarıyla hamilelikte sola dönerek yatılması gerekio ama ozmn benim midem bulanıo:KK43:((( benimki erkek mi şimdi???

bu arada bişe sorucam maruz görün beni . şimdi benim genelde sol kasığım ağrıyo ve bi ara göz seyirmesi gibi seyirmeler genelde solda hissetmiştim beeğim erkek . bu soldayerleşmiş olduğuna mı işaret :) bide bişe sorucam ben nerdeyse 11 ci haftadan sonra göbekte seyirmeler hissediyordum 15 ci haftada kalmadı :) yani yok dencek kadar bazen gerçi şuan 17 haftalık hamileyim 2 gün önce doktordaydım bebek iyi çok ükür ama ben niye hiiseedemiyorum artık ya :KK43:

e.s.r.a merhaba. ben yeni üye oldum. erkek bebeğe hamilesin. allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. erkek bebek olması için özel bişey yaptınmı ? anlatabilirmisin? bende bir oğlum olsun çok istiyorumda . paylaşırsan sevinirim

bu arada bişe sorucam maruz görün beni . şimdi benim genelde sol kasığım ağrıyo ve bi ara göz seyirmesi gibi seyirmeler genelde solda hissetmiştim beeğim erkek . bu soldayerleşmiş olduğuna mı işaret :) bide bişe sorucam ben nerdeyse 11 ci haftadan sonra göbekte seyirmeler hissediyordum 15 ci haftada kalmadı :) yani yok dencek kadar bazen gerçi şuan 17 haftalık hamileyim 2 gün önce doktordaydım bebek iyi çok ükür ama ben niye hiiseedemiyorum artık ya :KK43:

benimde solda göbeğimdende belli oluyo sol taraf daha bi şişik duruyo.belli değil cinsiyeti ben sanki kız hissediyorum.ama göbeğim öne doğru büyüyoo.hafif batma hissediyorumm göbeğimde.böle olan varmıı..bende 17 haftalıkım

bu hakikaten doğru olabilir ikizlerime hamileyim ve birisi kız birisi erkek erkek olan sol tarafda kızda sağ tarafda:))

X